Alternativní medicína, zdravý životní styl, ezoterika

JAK POSÍLIT AURU JINÉHO ČLOVĚKA

 

 

Jakmile si toto cvičení několikrát procvičíte, naučíte se ho provést během několika málo okamžiků. Poněvadž zde nepoužíváte vlastní energii, nikterak vás to nebude vyčerpávat a ani mezi vámi dvěma nedojde k psychickému spojení. U tohoto cvičení musíte mít ty nejlepší a nejsobečtější pohnutky. Jestliže vám jde, byť i nevědomě o vděčnost nebo ovládání, jestliže chcete tuto osobu na sebe nějak vázat, pak půjde o psychický útok. Takže si pěkně ujasněte a upřímně přeberte svoje záměry ještě dříve, než začnete.

 

Cvičení

Zvolte si dobu, kdy vás nebude nikdo vyrušovat a usaďte se na tichém a klidném místě. Zavřete oči a pozornost soustřeďte dovnitř.

Na vnitřní obrazovce si představte člověka, jehož auru byste viděli silněji. Představte si sloupec zlatého duchovního světla, jak obklopuje a uzavírá jeho auru. Nechť toto zlaté světlo vytvoří kolem něj ochranný plášť.

Jestliže náhodou zaznamenáte nějakou šňůru, která vás svazuje dohromady, vezměte zlaté nůžky, přestřihněte ji a nechte světlo hojivě působit na místa, na kterých byla.

Na závěr si představte, jak se celý obraz vzdaluje, aby se tato osoba dostala mimo dosah vašeho psychického prostoru a navrátila se do svého vlastního.

Zkontrolujte, zda máte ochranný plášť na svém místě a až potom přeneste svoji pozornost zpátky do pokoje.

Následující technika je dobrá zejména pro lidi, kteří nemají vizuální představivost. To ale není podmínkou, vysoce úspěšně ji mohou používat všichni:

Fotku onoho člověka položte na stůl tváří vespod a nahoru dejte krystal. Vždycky se opatrně ujistím, že krystal neleží úplně na hlavě, jde-li mi o posílení psychické ochrany.. Nedávám ho na tělo, ale hned vedle, a to tak, aby se dotýkal aury. Ráda používám ametyst, čirý nebo růžový křemen, ale vy si klidně použijte svůj oblíbený anebo vyberte, co se hodí.

PRO PŘÍPADY VÁŽNÉHO PSYCHICKÉHO ÚTOKU
JSEM POUŽÍVALA S ÚSPĚCHEM ČERNÝ TURMALÍN
.

Pak byste měli vzít patřičnou květinovou vůni, přidat ji do pramenité vody a nabrat do kapátka. Dvakrát až třikrát denně nakapejte na krystal sedm kapek. Vůně ze série Petal Tone Essences, „ Povzbuzující esence z korunních plátků „, jež působí v oblasti aury a čaker, jsou pro tento účel jako stvořené.

Iva Hédlová podle Judy Hall - Umění psychické obrany

 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)