Alternativní medicína, zdravý životní styl, ezoterika

Feng-shui

Jak odstranit zlé duchy sám Rituálem rýže (Feng-shui)

Žehnání rýží se provádí po obvodu nemovitosti a energeticky povznáší celou nemovitost. Při správné aplikaci tento rituál očisťuje a mění energii všech třech říších:
1) Váš pozemek
2) Vašeho domu
3) Vás

 
 

OBRAZY ZDENKY GELNAROVÉ

Nádherné léčivé a harmonizující obrazy, malba na hedvábí, šátky, šály, oděvy. Zmenšené obrazy všech znamení zvěrokruhu si můžete prohlédnout v tomto příspěvku. Určitě se také podívejte na stránky autorky.
 
 

 
 

Zdravá strava aneb pět elementů v naší výživě

Nemysleme si, že zdravá výživa jsou pouze zeleninové saláty, jogurty, müsli... Způsob stravování, tedy to, co jíme a jakým způsobem pokrm připravujeme se liší u jednotlivých kultur a národů. Tyto zvyklosti jsou především dány geografickými podmínkami. Jinak jí eskymák v severním pásmu a jinak zase člověk žijící v tropech.


 
 

FENG-SHUI A LÁSKA

feng shui srdceMy všichni potřebujeme v životě LÁSKU, abychom se cítili zdatni fyzicky, duševně i duchovně. Metoda feng-shui nám nabízí jeden ze způsobů, jak vylepšit na še milostné vztahy. Pokud si myslíte, že žijete v uspořádaném vztahu, zkuste jej ještě vylepšit.

 
 

Květiny v bytě - podpora dobré čchi

KvětinyNa květiny je vždy příjemný pohled a navíc podporují tok pozitivní energie čchi. Rostliny v květináčích a čerstvě řezané květiny jsou pro byt nejlepší. Mrtvé květiny naopak vytvářejí negativní čchi, a tak jakmile začnou vadnout, vyhoďte je. Vhodnou alternativu pro zaměstnané lidi představují květiny umělé.


 
 

FENG - ŠUEJ

Feng šuejFeng šuej: cesta ke štěstí a blahobytu
Sedněte si na židli zády ke dveřím nebo čelem ke zdi bez okna a skoro určitě budete mít trošičku nepříjemný pocit. Je to tím, ze Vaše prostředí není docela v pořádku a pociťujete to na sobě jako špatný vliv, i když jenom velmi slabý. Dlouhodobý pobyt v takovém prostředí ale může mít psychologické následky, které mohou způsobit potíže v různých oblastech života. 

 
 

FENG SHUI

Chcete do svého života vnést více harmonie, úspěchu a vášně? Feng shui je mocný způsob, jak přivést tyto pozitivní energie do reality. Feng shui, které se z čínštiny literárně překládá jako "vítr a voda" je tisíciletí starý systém analyzování a úprav energie v prostoru.


 
 

FENG-SHUI A VAŠE LOŽNICE

Feng shui je prastará čínská věda, která údajně vznikla před 5000-6000 lety. Učí, jak se okolí může stát zdrojem regenerace a inspirace. Přitom je nutné rozproudit „energii života“ - barvami, světlem a doplňky je možné například záměrně navodit v ložnici kladnou energii a dodat milostnému životu nové podněty.
  

 
 

10 Feng Shui tipů pro pevné partnerství

Kdo z nás by netoužil po spokojeném, radostném a harmonickém partnerství. Partnerství, které nám bude oporou, povzbuzením i motivací - ovšem cestu k takému stavu si někdy zbytečně blokujeme na energetické úrovni.
  

 
 

FENG SHUI - svíčky

Vyzkoušejte změnit energii ve Vašem prostoru, náladu, atmosféru svíčkami. Přinášejí uklidňující měkké JIN světlo, klidní nervy, nechávají odplout námahu všedního dne. Významnou funkci zastávají svíčky při čistění prostoru - jejich jasné světlo, prosvětlí všechny chmury i zákoutí a vytlačí negativní energii pryč.
 


 
 

FENG-SHUI - OBÝVACÍ POKOJ

Obývací pokoj se používá pro množství činností - pro odpočinek, jako rodinná místnost, kde se hrají hry, a jako pokoj pro zábavu, kde se sleduje televize a poslouchá hudba.
  
 

 
 

10 Feng Shui tipů pro pevné zdraví

Feng ShuiZdraví je zajisté pramenem naší spokojenosti. Umění Feng Shui upozorňuje na některé faktory zhoršující zdravotní stav na energetické úrovni. Pomalé, ale stálé působení stagnující či nepříznivé energie se pozvolna projevuje také na našem zdravotním stavu. Přitom velmi jednoduchými postupy můžeme aktivně rozproudit energii našeho domu či bytu a tím potažmo povzbudit ozdravující síly našeho organismu.