Alternativní medicína, zdravý životní styl, ezoterika

FENG SHUI - svíčky

 

 

Vyzkoušejte změnit energii ve Vašem prostoru, náladu, atmosféru svíčkami. Přinášejí uklidňující měkké JIN světlo, klidní nervy, nechávají odplout námahu všedního dne. Významnou funkci zastávají svíčky při čistění prostoru - jejich jasné světlo, prosvětlí všechny chmury i zákoutí a vytlačí negativní energii pryč.
 


 

SVÍČKY S KALIGRAFIEMI

Ochrana proti zlým duchům - pro očistu prostoru zejména tam, kde cítíme narušení negativními vlivy z okolí nebo přítomnost zlých duchů. Věštba - ideální k zvýšení soustředění a pro podporu intuice při výkladu karet, práci s tarotem, I-tingem, chiromantií, numerologií.
Hojnost - tato zelená svíčka ideálním způsobem podporuje dostatek a hojnost ve Vašem životě. Láska a zasnoubení - zapálíte-li tuto svíčku její plamen se stane symbolem trvání a nerozbitnosti vztahu.
Pro zvětšení klikněte Svíčka Pěti prvků - očista prostoru od negativních energií. Vyvážená harmonie pěti prvků Vám zajistí očištění Vašeho prostoru od negativních energií a špatných vlivů. Pro zvětšení klikněte Svornost - znaky na této žluté svíčce vyjadřují svornost mezi partnery a spolupracovníky, dosažení harmonie při spolupráci.
Pro zvětšení klikněte Tolerance - pro podporu porozumění a tolerance ve Vašem domácím i pracovním prostředí. Žlutá se znakem. Pro zvětšení klikněte Bezstarostnost - svíčka vhodná zejména pro ty, co si dělají v životě přehnané starosti a obavy.
Svíčka splněných přání. Magickou sílu ukrytou v plameni svíček si lidé uvědomují již po staletí. Nyní je Vám tato síla k dispozici prostřednictvím Svíčky splněných přání. Překrásně zpracovaná bílá svíčka se dvěma vloženými červenými srdci. Včetně návodu.
Velikost 5x5x5 cm.


Uvedené svíčky můžete zakoupit v našem webovém obchůdku - www.fengshuiobchod.cz
 

 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)