Alternativní medicína, zdravý životní styl, ezoterika

Homeopatie

HOMEOPATIE- PSYCHICKÉ PROBLÉMY

homeopatikaJaká homeopatika nám můžou pomoci řešit stres, trému a úzkostné stavy?
 

 
 

NEPOCHOPENÁ HOMEOPATIE

homeopatikaFaktem samozřejmě je, že homeopatie vyléčila mnoho lidí, ale jako u každého alternativního přístupu jsou i zde vyzdvihovány výhradně neúspěšné případy. 

 
 

ETICKÝ KODEX KLASICKÉHO HOMEOPATA - výňatek

Klasická homeopatie hledá příčiny všech potíží člověka a vždy se zabývá celým člověkem. Považuje člověka za duchovní bytost. Klasická homeopatie nekonkuruje alopatické medicíně ani jiným směrům v homeopatii. Nabízí pouze jinou možnost přístupu k potížím těm, kteří ji hledají.

 
 

KLASICKÁ HOMEOPATIE JAKO RODINNÁ LÉČBA

Na západ od našich hranic má obvykle klasický homeopat status jakéhosi domácího, rodinného lékaře. V kmenovém stavu jeho klientů se objevují celé rodiny, které má ve své péči, takže potom dobře zná nejen anamnézy jednotlivých členů rodiny, ale, co je možná ještě důležitější, zároveň i jejich vzájemné propojení, vazby mezi nimi.

 
 

Co je to Homeopatie?

O homeopatii toho již bylo napsáno mnoho, avšak co z toho je skutečně pravda? Úvahy na toto téma se značně liší a mnohdy to má za následek dezinformaci veřejnosti a mylné představy o této metodě, která je podle průzkumů WHO (světové zdravotnické organizace) druhou nejrozšířenější léčebnou metodou na světě.

 
 

Co možná nevíte o homeopatii

Podle statistik WHO (Světové zdravotnické organizace) je homeopatie druhá nejrozšířenější léčebná metoda na světě. Na prvním místě je tradiční čínská medicína, na druhém homeopatie, na třetím herbalismus, čili léčba přírodními prostředky a teprve na čtvrtém klasická medicína, tak jak jí známe i u nás - alopatie.