Alternativní medicína, zdravý životní styl, ezoterika

Zvířata

VČELÍ BODNUTÍ

Když včela bodne, zůstane v kůži žihadlo i jedový váček. Jed není nebezpečný, pokud nevyvolá alergickou reakci. Bolest ale přichází okamžitě a trvá 3-6 hodin. Následný otok, zanícení a svědění obvykle mizí po několika dnech.

 
 

NIKDY NESPĚTE SE PSEM ANI KOČKOU: ČÍHAJÍ NA VÁS PARAZITI

Pokud máte doma psa nebo kočku, tak s vámi pravděpodobně sdílí i váš obývací pokoj, dotýká se nábytku a jiných věcí, ale možná s vámi dokonce spí v ložnici. Měli byste se spaní se zvířetem vyhnout. Za chvíli si povíme, proč, je to tak nebezpečné.

 
 

VÝCHOVA POZOROVÁNÍM ZVÍŘAT

pesV dnešní době je výchova dětí hodně náročná. Na jejich výchovu má vliv nejen rodina, ale i škola, televize, kamarádi, sousedé, známí, zájmové a sport, kroužky apod. Mohlo by se zdát, že úsilí rodičů má na výchovu dětí pouze nepatrný vliv. Opak je však pravdou.

 
 

LIDÉ A ZVÍŘATA

Věštění a zvířata

Zabývám se věštěním a alternativními způsoby diagnostiky lidí, zvířat, rostlin, ale i staveb, pozemků, atd. Ověřil jsem si v praxi, že někdy je možné alternativních způsobů využít jako jediné možnosti jak pomoci živým organismům, které sami nesdělí, co jim chybí. V knize Jak se dožít 140 let jsem popsal svojí teorii o vzniku nemoci a jsem přesvědčen, že podobný proces probíhá u každého živého organismu.

 
 

TAJEMNÉ SCHOPNOSTI ZVÍŘAT

Zvířata jsou ideálními indikátory většiny nadpřirozených jevů, výborně vyhledávají zóny a věští katastrofy. Prababičky si přikládaly na nemocné místo s oblibou kočku, která má údajně největší schopnost léčit, také do králíkáren přidávaly morčata jako prevenci proti řadě králičích nemocí a s oblibou si kožní problémy, hnisavé ranky a neohebné prsty nechaly olizovat psy.