Je mnoho lidí, kteří si zakládají na tom, aby byly jejich vlasy dokonalé. Patříte mezi ně? Pokud ano, je dobré nejenom navštěvovat kvalitní kadeřnické salony, které pomohou k dokonalému účesu. Je také dobré vědět, co používat, aby vlasy byly krásné i dlouhodobě. Zde jsou naše tipy.

Využijte produkt na podporu růstu

Krásné vlasy jsou ty, které jsou dokonale husté. Vlivem mnoha faktorů může docházet k tomu, že začnou řídnout. Toho se však nemusíte bát, pokud víte, na čem postavit základní péči. My doporučíme produkt Minoxidil, který byl objevený zcela náhodně, ale výrazně se osvědčil ve chvíli, kdy bylo cílem podpořit růst vlasů a léčit jejich nadměrné vypadávání. Tento produkt je tedy základem. Jak ho používat?

·        Umyjte si vlasy a nechte je oschnout

·        Aplikujte produkt

·        Nechte působit okolo 4 hodin

Důležitý je i kvalitní šampon a kondicionér

Nezbytností při snaze dosáhnout dokonalosti vašich vlasů je i pravidelná péče. Tedy pravidelné mytí. Samotná voda nestačí. A pokud použijete běžné mýdlo, jenom svým vlasům ublížíte. To hlavní, co je třeba používat, jsou kvalitní šampony a kondicionéry. Sice mohou být dražší, ale berte to jako investici do skutečné kvality. Nejenom, že budou vůči vlasům šetrné, ale mohou je také pomoci vyživovat. Dalším plusem je usnadnění rozčesávání, díky čemuž se nemusíte bát nadměrného vytrhávání vlasů z pokožky.

Nepodceňujte výživu

 

Jak na to? Určitě nezapomínejte na pestrou a zdravou stravu, jelikož tak dodáte tělu vitamíny, které se dostanou i k vašim vlasům. Použít však lze i vitamíny na vlasy ve formě potravinových doplňků. Dobré však je vyživovat je i napřímo. I zde vám poradíme, jak na to. Vhodné jsou různé vlasové masky, které aplikujete přímo do vašich vlasů a na pokožku vaší hlavy. Necháte působit a opláchnete. Podobně účinné mohou být ale i stále populárnější vlasové oleje. Nejlépe ty rostlinné a vyráběné šetrnou formou. Obojí jsou postupy, které doporučujeme realizovat pravidelně, minimálně potom jednou do týdne.

Komentáře