Oblíbený wellness festival bude zahájen 6. června v 9:00 v O2 Aréně.

Účastníci devátého ročníku CORNY Linea Wellness Marathonu vyzkoušejí atraktivní druhy a trendy cvičení pod vedením špičkových trenérů. Vaši kondici a chuť do cvičení prověří mj. legendární trio David Holzer, Vladimír Valouch a Jakub Strakoš – dvojnásobní mistři světa ve sportovním aerobiku v kategorii týmů – nebo David Huf, další legenda sportovního aerobiku. Spolu se známými sportovci si budete moci protáhnout tělo se Zorou Jandovou, Anife Vyskočilovou nebo s Miss Aerobik.

CORNY Linea Wellness Marathon je určen pro širokou veřejnost – pro všechny, kteří s chutí sportují, relaxují a mají rádi své tělo a svou duši. Účast rok od roku stoupá – loni si v O2 Aréně zacvičilo přes 2 500 lidí.

Příjemnou novinkou je pro maminky možnost odložit si děti do dětského koutku – mohou se tak bezstarostně oddat kouzlu cvičení. Podlehněte ničím nenahraditelné energii vyplavených endorfínů, neboli hormonů štěstí. Hoďte všechny starosti za hlavu a přijďte si pročistit tělo i mysl na CORNY Linea Wellness Marathon!

Vhodnějšího generálního partnera k Wellness Marathonu, než je CORNY Linea, byste nenašli. Tyčinky CORNY Linea jsou totiž bez přidaného cukru, plné chutí a energie. Jsou určeny ženám, ale i mužům všech věkových kategorií, kteří chtějí mlsat a zároveň udržovat své tělo v kondici. CORNY Linea je svačinka vytvořená přesně na míru. Poznejte, co je to „energie bez výčitek“ na cestách, v práci nebo jen tak u televize.

Tyčinky CORNY Linea mají 5 příchutí – jogurt, mléčná i bílá čokoláda, višně v jogurtu a horkou novinkou je banánová.

Vyrábějí z vysoce hodnotných surovin – z obilovin, ovoce, medu a ořechů. Tyčinky obsahují pouze cukry přirozeně se vyskytující v surovinách, jako je ovoce nebo obiloviny. Na rozdíl od sušenek vyráběných z mouky jsou pro výrobu cereálních tyčinek CORNY Linea použity celozrnné obiloviny, tyčinky jsou tak zdrojem vlákniny prospěšné pro naše zdraví.

CORNY Linea jsou cereální tyčinky s nejnižším obsahem kalorií na trhu na jednu tyčinku, obsahují vitamíny, minerály a stopové prvky a jsou vhodné také pro diabetiky.

Díky vyváženému složení se energie z tyčinek CORNY Linea dlouhodobě a rovnoměrně uvolňuje. Člověk je tedy zásoben energií delší dobu a pocit hladu je oddálen.

CORNY Linea o sebe můžete pečovat a zároveň mlsat bez výčitek.

Sdílet
Předchozí článekCELULITIDA
Další článekNEMOC – 1.

Komentáře