Ještě vystřelí do společnosti své tolik obávané šípy, jež mají dokázat, jak je inteligentní, ale v příštím okamžiku si už svou vyvolenou představuje ve všech možných milostných pozicích. Svléká ji očima a při pouhém pohledu na knoflík u její halenky se mu sbíhají sliny.
Jestliže mu žena, o niž se uchází, naznačí, že se jí to líbí, Skopcova dominující role se plně rozvine. Od této chvíle rozhoduje on co, jak a kde. Je-li na nějakou ženu zaměřen, vzrušuje ho na ní všechno: jak si pohrává s vlasy, její výstřih nebo jak si přehazuje nohu přes nohu a trochu se jí poodhrne sukně. To všechno ho zneklidňuje a znervózňuje – a ona teď bude za tato "muka" pykat. Skopec na lovu za kořistí by se neměl provokovat. Kdo se toho odváží, měl by také počítat s důsledky. Koketní hrátky, které nevedou k cíli, nejsou podle jeho gusta, a tady s ním nejsou žádné špásy. Žena, která s ním chce strávit noc, by měla instinktivně vycítit, že rozum tohoto muže ovládá rozkoš. Může to být tedy nebezpečné. Když je teď tak vydrážděný, chce jen rychle dosáhnout cíle. A proto žádné upejpání!
Erotické dobrodružství nyní musí probíhat podle jeho představ. Cestou ke společnému hnízdečku lásky už přemýšlí, jak ji co nejrychleji svléknout. A pokud se ještě dokázal ovládnout a nesvedl ji hned v autě, vrhne se lačně na její tělo, sotva za nimi zapadnou dveře. Je ve svém živlu a soustředěně se dotýká rozhodujících míst. Její holá pleť je doslova alektrizující, rychle ji chce zbavit zbytečných šatů a zkoumat ji jazykem i rukama. Počíná si sice překvapivě něžně, ale to všechno se odehraje během několika sekund, neboť Skopec žádné dlouhé předehry nemiluje. Má chuť a chce ji uspokojit. Když do partnerky vnikne, je to osvobozující okamžik, a teď chce co nejrychleji dosáhnout vrcholu (raději ještě jednou, možná v noci, až ona bude spát).
Skopec dává přednost dominantnímu postavení. Líbí se mu zejména, když před ním partnerka klečí a on si ji bere zezadu, případně ji zvedne, přitiskne ke zdi a vnikne do ní. Má teď v hlavě jedinou myšlenku: svůj orgasmus. Ji však právě jeho bezuzdná síla umí dohnat k šílenství.
Třebaže si Skopec počíná v milostné hře dominantně a animálně, zatouží i po něžné ruce. Nejcitlivější zakončení nervů má na hlavě, v obličeji a na hrudi. Vzrušuje ho, když si mu partnerka hraje s vlasy, něžně ho hladí po čele, když putuje přes obličej a krk na hruď. Tuto něhu vychutnává se zavřenýma očima. Přitom se s ním musí zacházet velmi jemně, neboť teď je ve zcela jiném světě a nesmí být vyrušen náhlými pohyby nebo nevhodnými slovy.
Skopce mimořádně vzrušuje hlasité sténání. To má pak pocit, že je opravdu dobrý a že svou roli perfektně ovládá. Dovede ženě přivodit takovou rozkoš, že ta až křičí, a to ho opět vzrušuje.
Někdy má Skopec sklon k zapovězeným formám, možná dokonce k sadismu. V představách vidí svou partnerku nejraději na kolenou, jak jí dlaněmi pevně drží zadeček a miluje ji. Nebo si ji bere, když ani není připravená, a to tak rychle, že se kochá, jak ji vylekal. Protože má nejraději zcela oddanou partnerku, rád ji také připoutává. Ne že by s ní zacházel brutálně, ale její bezmocnost a bezbrannost ho velice vzrušuje, konečně si s ní může dělat, co chce.

Muž v Býku "Láska při světle svíček"

Muži v Býku by se rozhodně neměla přisuzovat hrubost nebo nenápaditost. V sexu si někdy počíná opravdu neromanticky, neboť zejména v něm se v pravém smyslu slova projevuje jeho býčí nátura. Dámu svého srdce však bude především hýčkat podle všech zásad tohoto umění a postará se, aby se cítila dobře. K obřadu svádění ‚a la Býk patří tlumené osvětlení a nevtíravá hudba, při níž dáma pohodlně sedí na pohovce s polštářem pod zády v očekávání příštího, zatímco on tajně myslí jen na její tělo a své vzrušení dovede sotva ovládat. Tato ceremonie na komfortním a estetickém pozadí je však pro něj téměř stejně důležitá jako akt sám. Muž v Býku inscenuje svá milostná dobrodružství perfektně a sám přitom také hraje hlavní roli. Jeho představám dokonale odpovídá, když předmět jeho touhy leží nahý na flaušové pokrývce. Pak partnerku navíc pokropí několika kapkami tuzemského sektu, které jí slíže z pokožky (pravé šampaňské je prostě příliš drahé), a poté už jeho rozkoš nezná mezí. Jednu nebo dvě sklenky do sebe ještě obrátí a přistoupí k věci. Žena, která v sobě dosud bojuje, zda má jít, nebo zůstat, už nemá šanci. Teď není vhodná doba na romantické žvatlání, komplimenty a něžnůstky, neboť jestliže se muž v Býku domnívá, že nadešla ta pravá chvíle. existuje už jen čistá rozkoš, která vyplní čas i prostor. Nyní je aktuální zcela jiný program, neboť muž v Býku je velmi přímočarý.
Jeho předehra právě nehýří fantazií a působí často tak trochu, jako by si ji předem nastudoval. Rozhodně v něm nelze hledat exotického průvodce po neznámých oblastech sexuálního života, neboť jeho sex je jednoduchý, nekomplikovaný a nijak si nepotrpí na experimentování. Chce-li svou partnerku vzrušit, je přesvědčen, že toho může dosáhnout tím, že se jí bude dotýkat na "příslušných místech". Sáhne jí pod sukni nebo pod halenku, hladí jí ňadra a vsune jí jazyk hluboko do ucha. Pro ni to může být vzrušující, neboť muž v Býku to všechno dělá se smyslností, jíž se jen tak něco nevyrovná. Muž v Býku se miluje rád. Může to znít banálně – kdo koneckonců ne? -, jenže někteří muži používají sex jen k tomu, aby relaxovali, dokázali si mužnost anebo stejně jako při závodu nasbírali body. Muž v Býku se však ze sexu těší sám pro sebe a pod jeho smyslností roztávají i ledovce.
Muž v Býku má silnou orální potřebu. Proto rád ústy laská partnerčiny bradavky nebo prsty u nohou, případně jí olizuje pot. Pach v jejím podpaždí nebo v oblasti genitálií na něj působí jako afrodiziakum.
V mnoha ohledech je to báječný milenec. Je obdařen přirozeným, ne-li přímo animálním instinktem. Tento instinkt spousta lidí v dnešním civilizovaném světě již ztratila, muž v Býku si ho však zachoval. Jako jinoch je chtivý a soustředěný na to, aby svůj časně probuzený sexuální pud uspokojil. I později zůstává, co se vlastních potřeb, týče nenasytný, je však vnímavější a nikdy nezapomíná na partnerčino přání. Je sice ve svém původním vztahu k sexu neobyčejně rozkošnický, ale vždy s velkou dávkou vnímavosti. Nějak to už vždycky zařídí, aby partnerku uspokojil, aby ani ona nepřišla zkrátka. Co mu snad chybí na fantazii při předehře, vynahradí délkou. V určité pozici vydrží celé hodiny. Zde se musí iniciativy šetrně chopit žena, aby akt zavedla na jinou kolej. Muž v Býku nesmí mít pocit, že je k něčemu dohnán, jemným podnětům však vyjde rád vstříc. Pak dokáže kvůli partnerce změnit pozici, ale také si jí jaksepatří užít. Sám dává přednost spíš konvenčním pozicím, ale musí si počínat energicky a vynaložit veškerou sílu. V takových chvílích chce ženu celou, partnerka se stává jeho vlastnictvím a objektem jeho rozkoše. Miluje ji se vší svou živočišnou mužností, a to ji přivádí do extáze.
Třebaže muž v Býku svou vyvolenou rád zahrnuje něžnostmi, je pochopitelně i sám rád rozmazlován. Celé hodiny by ho mohla laskat, nejlépe na hlavě, na krku a na zádech, neboť v těchto místech je obzvlášť citlivý. Chce-li ho partnerka co nejvíc vzrušit, měla by ho laskat a líbat na krku až k hrdlu. Vzrušují ho také něžná kousnutí, při nichž cítí na pleti její jazyk. Celá jeho partie krku a šíje je velice citlivá, a tak například stačí využít příležitosti a zcela náhodou se ho dotknout při vázání kravaty nebo při upravování límce.
Muž v Býku snadno vzplane, partnerka by však měla znát předem důsledky. Jeho chlípnost lze plně srovnat s chlípností býka během páření, a tak má-li být ukojena, musí to být opravdu animálně. Bere si ji zezadu, neboť pohled na její zadeček ho stále více vzrušuje, pevně svou spoluhráčku uchopí, aby s ní v rozkoši splynul. A protože se potřebuje rukama něčeho přidržet, aby jeho síly bylo jaksepatří využito, je to nejhezčí tehdy, má-li partnerku kolem boků za co uchopit.
Klidně by to však mohl být také mužský partner, koho by si vzal takto zezadu a jehož pěkně tvarované hýždě by ho zaujaly. Muž v Býku má totiž sklon k bisexualitě. Sex s mužem patří k jeho erotické fantazii, a třeba je to "chlapák" se vším, co k tomu v očích žen patří, sex s partnerem téhož pohlaví pro něj není nic odporného. U muže v Býku lze dokonce tu a tam pozorovat sklon ke koprofilii. Dokázal by mít současně několik vztahů, neboť je pro něj těžké, když ho někdo zaujme svým tělem, ať muž nebo žena, se rozhodnout. Naprosto podle jeho chuti by bylo dopoledne se vyspat s mužem a večer s ženou. Pohlavní styk s mužem by uspokojil jeho animální potřeby, žena by zase uspokojila nejen jeho sexuální přání, ale také potřebu něhy a bezpečí.

Muž v Blížencích "Dvojnásobný milenec"

Partnerku si bere v okamžiku, kdy s tím ona vůbec nepočítá. Pro to má muž v Blížencích cit a její překvapení dovede vychutnat. Krátce předtím, než se oba přiblíží společnému cíli, hnízdečku lásky, jež sám vybral, může se stát, že s ním jeho temperament udělá své a že ho chtíč přemůže někde cestou v parku, případně se na ni vrhne v domě již na schodech. Po celou tu dobu se musel ovládat, aby jí v nejmenším nedal najevo, jak velice ho vzrušuje. Nyní mu rozum zřejmě naprosto vypověděl službu, on už dál prostě nemůže. Tuto scénu si nelze představovat jako znásilnění, Blíženec není muž, který by svůj pud uspokojoval bezohledně. Nyní je to však člověk spontánního rozhodnutí, v tomto případě rozhoduje jeho tělo.
Muž v Blížencích má zcela osobitou představu, jak by měl sex vypadat. Má bohatou zkušenost s nejrozdílnějšími ženami a ví, co se mu líbí. Je to však milenec právě tak vnímavý jako plný fantazie. Žena s ním nepřijde zkrátka. Blíženec se dobře vyzná v jejích intimních zónách a cílevědomě lokalizuje centrum její rozkoše. Rád ženu dlouze a intenzivně líbá, zatímco se jeho vnímavé dlaně a prsty vydávají na cestu za taji jejího těla. Zkoumá ji od hlavy k patě a vždycky si najde čas, aby jí do ucha špitl další drobný kompliment. Dovede ji vydráždit, až sténá rozkoší a její vzrušení neustále stoupá. A jeho přitom bezustání napadají nové varianty, jak jí působit rozkoš.
Sám také dovede vychutnat, když má jeho partnerka fantazii i zkušenost a když svou sexualitu prezentuje bez zábran. Její vášnivost může být podivná, ba v očích jiných dokonce perverzní, muže v Blížencích však nelze ničím šokovat. V něm taková žena nalézá ochotného a nadšeného žáka, pokud mu otvírá nové dimenze umění lásky. Vše nové a neznámé ho zajímá, což ale neznamená, že ho vzrušují výlučně perverznosti. Nesmělá dívčí partnerka, jejíž pohyby jsou zdrženlivé a jemné, ho může přivést do extáze právě tak jako protřelá děvka.
Během milostné hry muž v Blížencích rád střídá pozice. Žádné nedává přednost, spíš se řídí okamžitými choutkami. A ty se mění stejně rychle jako Blíženec sám. Umí své sexuální choutky uskutečnit a současně přitom uspokojit i partnerku. Je to vytrvalý milenec, a jestliže ho partnerka vzrušuje, dokáže se s ní milovat několikrát za sebou.
Sexuální fantazie muže v Blížencích často bývá inspirována literární nebo pornografickou předlohou. Blíženec konzumuje pornografické sešity, jako jiní chroustají u televizoru burské oříšky. Coby znalec se projevuje, jde-li o zcela delikátní věci. Nemusí je nutně praktikovat, je to spíš zvědavost, kterou chce upokojit.
Blížencova sexuální partnerka má zcela volnou ruku, jak ho vzrušovat. Jemu se líbí téměř všechno, jen ho nelze vystavovat tlaku. Erogenní zóny se u něho najdou všude – jazykem v uchu, dotekem ruky na pohlaví a na hýždích. Jeho partnerka by měla být něžná i náročná a měla by mu dovolit všechno, k čemu ho intuice vede. Nebude toho litovat.

Muž v Raku "Mistr svádění"

Muž v Raku je v podstatě velmi smyslný člověk a vnímá erotické signály nejen tehdy, když hledá partnera. Světlovlasou štíhlou a dlouhonohou amazonku je na ulici doslova elektrizován. Jeho zájem však nevzbuzuje jen její zevnějšek. Něco na ní musí být, ona smyslnost, která slibuje nejrozmanitější tělesné rozkoše, plná ústa, měkké splývavé vlasy, pěkné tvarovaná ňadra, ve tváři by však měla mít i inteligenci. Partnerku jen do postele muž v Raku rozhodně nehledá, krátké dobrodružství je totiž pro něj druhořadé.
Protože má radost ze hry, může ceremoniál svádění trvat celé hodiny. Při tom ho také nelze přerušovat. Jeho partnerka by měla být natolik chytrá, aby ho podvědomě neustále povzbuzovala. Tento muž se pak projeví jako báječný milenec a bude jí krok za krokem odhalovat tajemství svého umění lásky. Nejprve se muž v Raku bude dlouho a něžně zabývat jednotlivými místy partnerčina těla, bude si hrát s jejími vlasy, prsty bude objíždět obrysy jejich úst, hladit ji po tvářích a obdivovat její ruce. Obzvlášť rád má eskymácké polibky, při nichž si pár milenců něžně tře o sebe nosy, ale také dlouhé polibky jazykem. V tomto umění je muž v Raku opravdový mistr.
Jeho nejoblíbenější polohou je ležet pod partnerkou. Jednak se tak může nejlépe uvolnit a plně vychutnávat sex, jednak ji může pevně držet za hýždě, aby tak mohl řídit své pohyby. Tuto pozici kromě toho vychutnává také opticky a pokládá ji za velice erotickou, neboť se na kontury jejího těla a na poprsí rád dívá zdola. Pohled na ňadra ho vůbec vzrušuje. Rád si mezi ně položí pohlaví, co nejblíže k jejím ústům, aby na ně dosáhla špičkou jazyka. Rád si ji také bere zezadu, nikoli jen proto, aby do ní mohl energicky vnikat, zatímco ona před ním klečí. Spíš na ní leží, kochá se oblinami jejího zadečku pod sebou a pomalu se v ní pohybuje.
Citlivou zónou může v Raku jsou záda. Bude-li ho partnerka hladit po celých zádech zdola až k šíji, velice ho to vzruší. Také vnitřní strany stehen má nanejvýš citlivé.
Pokud žije muž v Raku sám nebo nemá partnerku nadosah, stává se pevnou součástí jeho života sebeukájení. Není to sice zcela nutné, ale je příjemné pohodlně ležet na posteli s pornočasopisem a ukájet se vlastní rukou. Předloha musí ovšem odpovídat a vyhovovat jeho estetickým požadavkům, což předpokládá dobré obrázky, atraktivní modelky, a také to nesmí být žádný těžkopádný nebo výstřední sex. V jeho voyerismu ho vzrušuje především milostná hra mezi více partnery, mezi mužem a dvěma ženami nebo mezi dvěma muži a dvěma ženami.
Vždy znovu si představuje, že se takové orgie účastní, nejlépe by mu vyhovovalo, kdyby byl sám se dvěma ženami, které se vzájemně přitahují. V této konstelaci mu nejde o tvrdý sex, spíš by se nechal od obou žen zahrnout něžnostmi. Někdy si představuje, že je jediným mužem v kruhu nahých žen, z nichž vždy jedna se s ním miluje, zatím ostatní přihlížejí.
Ve své fantazii se muž v Raku většinou ujímá pasivní role, vzrušuje ho především jeho vlastní bezbrannost. Ve skutečnosti je však dokonale aktivní a bude svou partnerku laskat dlaněmi i jazykem.

Muž ve Lvu "Milostný akt s rituály"

Ženy a sex jsou pro muže ve Lvu stejně důležité jako voda a potrava. Nebo snad musí někomu dokazovat, jak je bezvadný? Lev je silná sexuální osobnost, a proto rada všem ženám, kterých se to týká: Lev se nikdy nesmí vodit za nos. Žertování nemá rád. Kdo není ochoten ho následovat až do konce, ten by si sním neměl začínat. A ono "až do konce" je míněno doslova.
Žena musí být schopna bezpodmínečně se mu oddat. Muž ve Lvu není erotoman, má však k sexu takový vztah, který dnes většinu lidí pobuřuje. Žena, speciálně ta "jeho", ho má především uspokojovat. Proto o ni také pečuje. Pro muže ve Lvu je to odnepaměti rituál, cítí to tak. Protože on je vždy připraven, musí být připravena i ona; když chce on, musí chtít také ona. Jakmile vyšle signál o své tuoze, měla by se partnerka již duševně připravovat na milostný akt. Jednou se může stát, že mu odmítne, nikoli však podruhé, to by chápal jako porážku.
Vzrušuje ho, chová-li se žena poněkud zdrženlivě a tajemně, ale během erotických chvil svou zdrženlivost odloží. Muž ve Lvu má na milování velkou chuť. Milostný akt inscenuje a svou partnerku vede. Při předehře ji zahrnuje něhou a vychutnává její rozkošnickou odevzdanost, Pozoruje ji, protože její vzrůstající vzrušení stupňuje také jeho rozkoš. Rád líbá dlouze a intenzivně, jazykem jí laská bradavky a potrpí si na fellatio. Také se mu samozřejmě líbí, když je sám laskán. Zvláště citlivý bývá na vnitřní straně stehen nebo v oblasti hýždí. Něžné hlazení v těchto místech ho velice vzrušuje. Také se nechá rád "obsloužit". Líně a relaxovaně vychutnává situaci, předem však naznačí, co má partnerka dělat. S oblibou se na ni dívá při cunnilingu nebo pozoruje, jak se na něm pomalu pohybuje. Muž ve Lvu má totiž sklon k voyeurismu.
Zachce-li se mu náhle aktivity, nesmí se jeho milovaná chovat nedůtklivě. Jeho pánovitým požadavkům se musí přizpůsobit. Miluje ji zezadu, ruce jí zaboří do boků (mnohou ženu jistě napadne, že to jsou lví tlapy) a počíná si energicky. Je-li nahoře, má rád její nohy na svých ramenou. Chce, aby si s ní mohl dělat, co chce, potřebuje její tělo zcela vlastnit. Partnerka často musí mít i jisté akrobatické nadání, aby stačila jeho požadavkům, a také dobrou kondici. Muž ve Lvu je vytrvalý, nikoli však z egoistických důvodů. Má potřebu svou partnerku uspokojovat. Když ji přivede k orgasmu, cítí se schopný (a silný).
Pro Lva je obzvláště důležitá harmonie s milovanou osobou, pocit, že oba dávají i berou. Žena, která Lva akceptuje takového, jaký je, v něm nebude spatřovat egoistu ani otrokáře, nýbrž s ním zažije krásné a vzrušující noci – kdo ví, třeba dokonce i po dvacetiletém manželství. 

Muž v Panně "Džentlmen mezi milenci"

Muž v Panně není ani útočník, ani lovec, a žena, která by jeho zdrženlivost pokládala za nezájem, se nesmírně mýlí. Dává jí sice najevo, že se o ni uchází, jsou to však spíš skryté komplimenty, pohledy, drobná gesta, letmý dotyk prstů, což je vlastně erotičtější než afekt plný netajeného sexu. Svět filmu nás uvádí v omyl, když nás přesvědčuje, že ženy mají rády, je-li muž impulsivní a co nejrychleji jde k věci. Většina žen v podstatě touží po džentlmenovi, jakým je muž v Panně. S ním lze ještě prožít chvíle napětí, v nichž to jiskří a kdy pomalu, ale jistě roste touha. Muž v Panně si nikdy nebude počínat nemotorně, nebude se pokoušet svou partnerku překvapit.
Nemělo by se rozhodně tvrdit, že sex je pro něj druhořadý, také však není tou nejdůležitější událostí mezi mužem a ženou. Muž v Panně si užívá sexu, má-li na něj čas a – ovšem – také chuť. Svou touhu nedává najevo otevřeně, nýbrž ženu svede, aniž si toho ona všimne. Dalo by se říci, že ji uvede do erotické atmosféry, v níž ho musí svést ona sama. Zajde s ní do útulného baru, hotelu, na místa, kde se jí zmocní pocit naprosté pohody. Zde se pak žena může klidně chopit iniciativy.
Muž v Panně má pro ženy jemný cit. Počíná si velmi vnímavě, zejména když s partnerkou přistane na měkké velké posteli. To je jeho oblíbené místo, zde se může oddávat jejím fyzickým přednostem. V pohodě se má cítit nejen on, ale i ona. Rád se od ní nechá vést a klidně se dokáže přizpůsobit jejím požadavkům. Třebaže dává přednost takzvané pozici 66, vychutná rozkoš i v jiných pozicích. Rád svou partnerku miluje také zezadu. Tak má přes všechno přehled a celou scenerii dokonale vychutnává.
Muže v Panně vzrušuje, když ho partnerka laská na břiše. Měla by mu velmi opatrně a jakoby mimochodem rozepnout košili, hladit ho po hrudi, pak putovat dál a masírovat mu břicho. Má rád, když dlouho a něžně hladí jeho "mužnost".

REKLAMA:
loading...

Komentáře