Chce-li partnerka muže ve Vahách vzrušit, měla by ho hladit nebo masírovat na hlavě. Přitom on konečně vypne, zapomene na své obchody a zcela se odevzdá tělesným příjemnostem. Tato stimulace se klidně může provádět energičtěji, protože něžné dotyky ho znervózňují. Hlavně si však počínat pomalu! Pro muže ve Vahách milostný akt neznamená spěch, nýbrž zážitek. Čím je žena vášnivější, tím více by se měla ovládat. Stačí, když začne a naznačí mu, jakým směrem se dát. Například: Rozhodně by se neměla hned svlékat. Jemu se líbí, když si něco ponechá na sobě. Pak se v určitém momentu zbaví zábran. Třebaže se tomu nechce věřit, muž ve Vahách má živou erotickou fantazii. Je známo, že tichá voda břehy bere. Ženy zná dobře a intuitivně vycítí i jejich nejtajnější přání. Při dlouhé předehře brzy a bezpečně najde její erogenní zóny, zatímco ona relaxuje a vychutnává jeho doteky. Muž ve Vahách dobře ví, co partnerka cítí, když jí zkušeným jazykem putuje po těle. Vůbec je přívrženec orálního sexu.
Při milostné předehře si muž ve Vahách počíná velice něžně a vynalézavě, vulgaritu odmítá. Očekává však, že partnerka své přání vyjeví a nebude projevovat nemístný stud. Na partnerčino přání dokáže být také cílevědomější a energičtější. Pokud jí jeho předehra připadá příliš dlouhá, smí se klidně, ale taktně ujmout vedení. Muž ve Vahách má nejcitlivější místa na dolní části zad. Vzrušuje ho, když mu partnerka probírá obratel za obratlem a pak pomalu přechází na hýždě. Líbí se mu také hravé popleskávání nebo dokonce drobné štípání, klidně to může i trochu bolet.
Hýždě nejenže patří k jeho erogenním zónám, ale sám také rád pozoruje partnerčin zadeček. Nejraději volí takové pozice, při nichž má na ně výhled. Takřka k extázi ho přivádí, když může sledovat vzrušení partnerky, ležící uvolněně na břiše s nohama doširoka roztaženýma. Rád ji také stočí do klubíčka a miluje ji zezadu, zatímco ona má kolena až u ňader. Dává mu to pocit, že ji cele vlastní, současně vnímá její pot, je blíž její rozkoši.
O své fantazii mluví muž ve Vahách jen zřídka. Lze s ním dlouho žít, opravdu ho však člověk nikdy nepozná. Koho by napadlo, že tento muž, s nímž celá léta žije, tajně touží po ženách v uniformě nebo že ho vzrušuje tetované tělo. Většinou se podvolí požadavkům své milované a také dává najevo, že mu to dělá radost. Ale protože to je introvert, nikdy si jeho partner nemůže být stoprocentně jistý. Jaké tajemství se mu skrývá za chmurným čelem, to se lze jen stěží dohadovat. Někdy je to touha po přísné a krásné ženě, která je dokonalá a všemi mastmi mazaná vůdkyně. Jako přísná paní mu nařídí, co má dělat. Sama s ním provádí věci, jež ho překvapují, ale líbí se mu. Muž ve Vahách si také často přeje vztah v trojúhelníku, zvláště když jeho city k partnerce nejsou příliš hluboké. Již od puberty si tajně přeje vztah v trojúhelníku, zvláště když jeho city k partnerce nejsou příliš hluboké. Již od puberty si tajně přeje dovádět v posteli se dvěma ženami. Pokud by to nemohl uskutečnit, spokojil by se s velkým zrcadlem, v němž by mohl sledovat sebe i ji. To by mu zprostředkovalo iluzi, že se jich na aktu podílí víc.

Muž ve Štíru "Umění ovládat se"

Než přistoupíme k příjemným stránkám erotického Štíra, měli bychom předem varovat dámy, aby věděly, co je čeká, jestliže si s tímto zajímavým, přitažlivým člověkem začnou. Která nechce otěhotnět, měla by si pro případ svedení obstarat tu nejbezpečnější metodu, jež je momentálně na trhu. Muž ve Štíru nejenže nenávidí každý jemňoučký gumový potah, ale ke všemu ještě mu činí potěšení přivádět ženy do jiného stavu. Máme tu co činit s chlapíkem zcela zvláštního ražení. Když už svým cenným majetkem tak hýří, rád by taky věděl, k čemu je to dobré. Vědomí o své schopnosti plodit je mu podnětem, vzrušuje ho. V této kategorii se sice najdou mužské exempláře i z jiných znamení zvěrokruhu, u Štíra je však dost vyhraněná. Za druhé ho partnerka nesmí vodit za ručičku ani poučovat, tím méně se pak v posteli ujímat vedení, to pak noc skončí, ještě než začala. Když ji poprvé políbí, ví se, zda to myslí vážně, nebo jen něco předstírá. Jestliže Štír zná svůj cíl, stává se nenasytný, a to je pak s veškerou romantikou konec. Štíří polibky se zdají být nekonečné a jsou všechno jiné, jen ne něžné. Štír líbá intenzivně a ohnivě, používá jazyk a vůbec všechny variace polibku jako kousání, sání a leccos jiného.
Vzrušeného muže Štíra lze nejlépe srovnat s letní bouří. Svou touhu potřebuje uspokojit, sténá chtíčem, teď to musí jít rychle. Žena s ním nesmí být ostýchavá ani váhavá, a nedůtklivá už vůbec ne. Štír má určitý sklon k násilnostem, jeho partnerka musí přinejmenším počítat s modřinami a stopami po kousání. To, co ji bolí, ho vzrušuje. Chce, aby se bránila, aby s ním zápasila, ale nakonec aby se poddala roli slabého pohlaví a žadonila o něhu. Vzrušuje ho, když partnerka zaujímá pozice podmaněné. Nejvíc se mu líbí, když před ním jako malá a bezbranná klečí. Dává mu to pocit, že by chtěla být milována a sváděna, ale zároveň musí být znásilněna. Se ženou na kolenou se cítí jako zbožňovaný vládce, lahodí to jeho hrdé mužnosti.
Ona však bude za svou "bolest" odškodněna. Muž Štír je mistrem cunnilingu. Jazykem ji dokáže vzrušit tak, že ho na všech čtyřech prosí, aby ji konečně uspokojil. Je to téměř bolestivý stav vzrušení, kdy je rozum vypojen a partnerka děla věci, jichž příští den lituje, protože jí je trapné, že se mohla tak spustit. Přednostní pozice muže Štíra – lze to téměř domyslet – je vestoje. Může se stát, že jí v obývacím pokoji nebo v kuchyni zvedne sukni a začne, a později pak v ložnici nebo na pohodlné pohovce pokračuje. Partnerku většinou miluje zezadu, přičemž ona klečí na zemi nebo na posteli.
Jeho mimořádný zájem je ostatně soustředěn na její pevný oblý zadeček, pohled na něj ho při milování velmi vzrušuje. Muž ve Štíru má také rád anální sex (k tomu má sklon; často je to pozůstatek z mládí, neboť téměř každý muž ve Štíru má za sebou homoerotické zkušenosti). To samozřejmě nevyhovuje každému, pokud však někdo dokáže uvést do tohoto druhu lásky dívku, která je ještě panna, pak je to Štír. Zde si počíná překvapivě něžně a volně. Nezpůsobí jí žádnou bolest.
Při sexu se Štír sice chová jako silný chlap, nikdy však jako egoista. Sex je závažná věc, a on by rád, aby se líbil i jeho milované. To se nejspíš projeví hned první noc, neboť muž ve Štíru má většinou zálibu v nezvyklých sexuálních praktikách. Je to pro něj sice důležité, aby ukojil sám sebe, ale stejně mu záleží i na partnerce. Během milostné noci je muž Štír velmi vytrvalý, nijak nespěchá k vrcholu, to svou partnerku raději dovede několikrát k orgasmu. Takzvané rychlovky proto v postatě nemá rád. Milostný akt je inscenovaná rozkoš a trvá přinejmenším tak dlouho – a je aspoň tak dramatická – jako Wagnerova opera na festivalu v Bayreuthu.

Muž ve Střelci "Lovec rozkoše"

"Není-li tu ta, kterou máš rád, měj rád tu, která zde je." Podle tohoto pořekadla žije a miluje muž Střelec. A kromě toho prostě touží po všech ženách. Uchází se o ně zcela starosvětsky. Milostný akt sám pro něj znamená méně než předcházející ceremoniál. Jako Střelec má rád lov. A v tom se opravu vyzná, instinkt mu řekne, jak tu, po které touží, nejlíp polapit.
I když to není snadné, žena by se neměla hned vzdávat, jakmile zpozoruje, že on, ozbrojen šarmem, jí je na stopě. Měla by se dělat vzácnou, nechat se nakrátko chytit a opět prchnout. Čím obtížněji se divoká zvěř chytá, tím líp to chutná…
Jestliže muž Střelec nějakou ženu již vlákal do své ložnice, počíná si s ní jako s labužnickou večeří, a to se vším, co k tomu patří. U něho nelze mluvit o něžné předehře, spíš z ní mlsá, sousto tu, sousto tam. Rád ji svléká pomalu, kousek po kousku. Hraje si s jejími vlasy, kousne ji do ucha, dlouho se zabývá jejími ústy a prsty, olizuje jí pleť, aby ji ochutnal. Měla by nechat se sebou dělat cokoli, neboť muž Střelec chce ženu nejdříve prozkoumat rukama i jazykem, ještě víc podnítit svou chuť, až se nakonec nasytí.
Střelcova předehra je jako aperitiv, na němž si člověk pochutnává, zatímco ještě čeká na následující hody. Když partnerku vzrušuje, projevuje se jako mistr techniky jazyka a hry prstů. Jeho polibky jí pronikají, dovede ji rozvášnit jako nikdo jiný. Střelec kromě toho bezvadně ovládá erotickou masáž. Ví přesně, kde má partnerka erogenní zóny (má v tomto ohledu také bohatou zkušenost) a věnuje jim hodně času.
Někdy se Střelec soustřeďuje na určitou část těla své partnerky, protože ho prostě fascinuje. Mohl by to být zadeček nebo ňadra. Má ostatně rád, když si během milostného aktu ponechá punčochy. Zatímco si ji rozkošnicky bere, dlaněmi hladí jemnou tkaninu, pod níž pulzuje teplá pleť. Tato částečně zakrytá, nicméně tušená partie ho nesmírně vzrušuje. Dává mu to pocit, že partnerku vlastní, ale přece jen ne docela.
Většinu času věnuje Střelec tomu, aby partnerku vzrušoval a laskal, ale také má rád, když je občas i ona trochu aktivní. Jeho nejcitlivějšími partiemi jsou krk a hruď. Líbí se mu, když ho hladí po šíji a potom oběma dlaněmi pomalu přejíždí po hrudi. Dále by se měla věnovat jeho bokům a stehnům, zejména na jejich vnitřní straně. Když ho v těchto místech hladí a líbá, líbí se mu to až k zešílení. Střelec má celou tuto partii nanejvýš citlivou, na ni by se partnerka měla soustředit především, a aby udržela napětí, měla by mu laskat pohlaví, vzít je do úst a pak opět jemně hladit.
Když Střelec myslí, že už bylo předehry dost, měla by ho partnerka nechat, aby přešel k věci. Vystupňuje své vzrušení k maximu a potřebuje uspokojení. Partnerku miluje pomalými a energickými pohyby, ale měni přitom polohy i místo. Bere si ji, když ona leží pod ním, pak ji opatrně obrátí a miluje ji zezadu. Vezme ji na ruce, přitiskne ji proti stěně a bere si ji vestoje, případně ji položí na zem a celou svou silou na ni dolehne.
Střelec nemá určité schema, podle něhož by se miloval. Cele se přizpůsobí partnerčiným přáním, pro to má jemný cit. Žena, která žije s mužem Střelcem delší dobu, by mohla potvrdit, že má vždycky po ruce nějaké překvapení. V sexu nesmí být nuda, a proto si stále vymýšlí něco nového. Muž Střelec je přístupný čemukoli, co ještě nezná. Rád s partnerkou vyzkouší všechno možné. Dá se s ním zažít sex, který je jednoduchý, napínavý i uspokojivý. Nechat se lovit a polapit Střelcem může přece jen být krásné. Žena se pak může cítit jako královna džungle.

Muž v Kozorohu "O pohodlí monogamie"

Kozoroh potřebuje stálou partnerku, jinak se nedokáže milovat. Nemá-li právě přítelkyni, sex pro něj pro prostě neexistuje, a pokud by od ní byl delší čas vzdálen, je obvykle věrný. Kozoroh svou partnerku miluje se vším všudy , vzrušuje ho jenom její tělo, vůči půvabům jiných žen je imunní. Je naprosto monogamní a trvá na tom. Nechová se vždy jako svůdce, spíš bývá pasivní. Kdyby tu a tam neuplatnil svůj šarm, snad by žádnou ženu ani nenapadlo ho oslovit. Jakmile však dojde k prvnímu kontaktu, uvolní se. Pak se už docela rád nechá okouzlovat a svádět. Není to typ, který by hledal dobrodružství a v mladých letech putoval z postele do postele, má totiž v hlavě ideál a na tu, která tomu ideálu odpovídá, čeká tak dlouho, že se o něm až říká, že mu to pozdě zapaluje. Kdyby potkal ideální ženu odpovídající jeho srdci, vrhne se s ní nejspíš ještě téže noci do víru erotiky.
Muž Kozoroh však nemívá rád ženy, s nimiž se hraje lehce. Jeho partnerka by měla být inteligentní, štíhlá, sportovní a měla by oplývat šarmem. Většinou ho lze vidět s nenucenými ženami, ale v podstatě ho fascinuje bytost, vyzařující smyslnost a erotiku. Má-li chuť, dovede si počínat rychle, neboť mozek mu jasně říká, že je třeba uspokojit momentální potřebu. Když má člověk hlad, musí přece jíst, že? Moc řečí nenadělá, prostě ji ve vhodné chvíli zavede do ložnice, zuje se, políbí ji a obejme, a to by na úvod už vlastně mělo stačit.
Předehra odpadá, ledaže by mu partnerka naznačila, že o ni stojí. Ne že by nebyl něžný, ale vychází z toho, že ona je ve stejném stadiu vzrušení jako on. Po chuti následuje spojení, proč tedy všechno protahovat? Muž Kozoroh totiž nechápe sex jako hru, která může být plná fantazie a taktizování, ale dívá se na něj spíš z praktické stránky. Může se stát, že si během milostného aktu nechá ponožky, aby ho nestudily nohy. Záleží na partnerce, neboť Kozoroh se dá ovlivnit. Může mu například předvést, jak lze partnera rozvášnit, protože on o tom většinou nemá tušení.
K erogenním zónám muže v Kozorohu patří krk, pokožka u vlasů, hruď, hýždě a samozřejmě i ta "nejdůležitější partie" . Sténá rozkoší, ucítí-li ženin jazyk na uchu, na krku, zatímco její prsty si mu pohrávají s vlasy. Když ho partnerka hladí po hrudi, může klidně přitlačit, také v podpaží to má rád. Pak by měla pomalu pokračovat přes břicho dolů ke vzrušenému pohlaví, a jemným hlazením a polibky ho naprosto vyvést z míry (možná je to to jediné, co Kozoroha dokáže z míry vůbec vyvést). Pak se rychle dostane do varu a brzy chce být v ní, nejraději zezadu vestoje, zatímco ona před ním klečí na posteli. Jeho nejoblíbenější polohou je ta, kdy ona na něm sedí a on se téměř nemusí pohybovat. Tak může vychutnávat rozkoš v naprosté relaxaci. Muž Kozoroh dokáže být velice vytrvalý. Pohybuje se pomalu, ale s plnou silou, tu a tam se zdá, jako by jeho milování bylo živočišné, ale nikdy mu nechybí něha. Chvíle, kdy je v partnerce, vychutnává, a jestliže vycítí, že i pro ni je to stejná rozkoš, bude své milované stále šeptat do ucha, jaké je to s ní krásné.

Muž v Vodnáři "Smělý chlap bez vůdcovských ambicí"

Představme si romantický obraz. Jmenuje se "Hra vln" a zobrazuje spokojeného boha moře, obklopeného vodními vílami. Odpovídá to totiž docela dobře Vodnářově erotickému naladění, rád to provádí v chladném či teplém mokrém prostředí. Od prvního setkání je to hra: se slovy, s komplimenty, později s jeho rukama a prsty, neboť žádný z jeho pohybů není soustředěn přímo na celek. Pro Vodnáře jsou všechny ty opičky kolem důležitější než sám milostný akt, v jistém smyslu dává přednost předehře před zbytkem opery. Rád odsouvá rozhodující okamžik a raději si vymýšlí něco jiného. Tak se může stát, že pravý okamžik propase.
Žena pro něj není objektem sexu. Jeho pohled se neredukuje jen na ženino poprsí a zadeček. Nejdřív chce poznat její nitro, duši, přičemž si počíná pomalu a šetrně. Člověk si to musí představit jako v napínavém filmu. Scénu za scénou to spěje k vyvrcholení. Některé ženě připadá pomalý, zvláště když je přesvědčená o tom, že muž si musí počínat jako skutečný chlap, aby dal najevo, že se o ni vážně uchází. U Vodnáře to prostě probíhá jinak. S ním partnerka prožívá hrátky vln a nechá se hnát a unášet bez cíle a bez námahy.
Vodnář jde jen málokdy se ženou do postele hned první večer. Pokud ji ale jaksepatří poznal, najde pro sebe a pro ni hezké místo rozkoše, kde milostný akt správně inscenoval. Může to být v nějakém romantickém hotelu mimo město nebo o prodlouženém víkendu na jeho chatě.
Postel je pro Vodnáře jako velká dobrodružná louka s nesčetnými možnostmi. Tou nejkrásnější hračkou je žena, Neobejde se to bez dlouhé předehry, při níž zkoumá tělo své milované rukama, nosem i ústy. Její tělo si takříkajíc dobývá něžnůstkami. Často je hledáním nových nápadů sám tak vzrušen, že ztrácí souvislost. Snadno se nechá odpoutat jiným hezkým detailem jejího těla nebo jejíma něžnýma rukama, které se ho dotýkají, takže pozbývá orientace a už neví, co si počít. Je na ní, aby ho jemně sváděla, aby usměrňovala jeho ruce na místa, kde se jí to líbí, anebo aby byla sama aktivní. Vodnáře lze dovést k čemukoli, ale s taktem – je třeba skutečného umění svádět, v tom pravém smyslu slova.
Vodnář má rád, když se žena jemně svým tělem otírá o jeho tělo. Vzrušuje ho, když si hraje s jeho vlasy a hladí ho po šíji. Skutečné erogenní zóny však má na chodidlech, na lýtkách a pod koleny. Chce-li ho žena vlákat do postele, například během příjemného večera doma, měla by si jeho nohy položit na klín a pomalu mu masírovat chodidla a pod nohavicemi mu hladit lýtka a kotníky. Nebude trvat dlouho, a…
Při milostném aktu má rád polohu, kdy se žena této partie jeho těla dotýká, například takto: on ji miluje vestoje a ona ho objímá nohama tak, že se chodidly opírá o jeho podkolení a lýtka. Anebo také klečí na posteli a chodidly se dotýká jeho nohou, zatímco on ji miluje zezadu. Vodnář má vůbec rád drobné rychlé pohyby střídané s pomalejšími a jdoucími do větší hloubky. Často však také hraje špičkou svého údu a dráždí ji.
Jinak Vodnář nedává přednost žádné určité poloze, zato až příliš rád experimentuje. Sex musí být proměnlivý, stále stejná poloha a stejný průběh ho nudí. Proto také lačně čítá knihy o sexu a erotice. V rámci jeho experimentálního zájmu mohou vypadat některé variace při milostné hře velmi komplikovaně. Rozhodně však nebude svou milovanou přemlouvat k akrobatickým výkonům – a když už, předem to s ní projedná a získá si její souhlas. Sex s Vodnářem je jako cirkus bez čísel s šelmami.

Muž v Rybách "Jako zvířata v lese"

Kdo to vlastně je, ten muž v Rybách? Vnímavý milenec, nebo hrubián? Zde na to neodpovíme, řekněme jen tolik: leckterá žena se bude divit, jak si tento zdvořilý a kultivovaný pán náhle počíná v ložnici.
Představme si, jak ho chtíč vyžene z domu. V oněch zařízeních, kde kypí život a kde se dojednávají schůzky na noc, se objevuje zřídka. To je pro něj moc namáhavé. Kromě toho nehledá jakoukoliv ženu, nýbrž ženu s inteligencí a se vším, co si pod pojmem "ženskost" představuje: oddanou, přítulnou – ale přitom "slušné děvče". Když se nedá nic dělat, také to přežije a pak jde prostě spát sám. Pornem ostatně pohrdá a sebeukájení je pod jeho úroveň. Je toho názoru, že na uspokojení chtíče jsou ženy.
Většinou navštíví některou přítelkyni, doufaje, že tam přenocuje – vlastně to přímo předpokládá, když už ho pustila k sobě do bytu. Po krátkém popovídání by mohlo být těch úvodů dost, a tak jde rychle k věci. Buď se prostě svlékne, v ložnici odestele a bez okolků ji tam zavede, anebo jí líbá a hned také svléká. Tisíckrát mu může říkat "Dnes ne" nebo cokoliv jiného, co ženy v takové situaci ještě napadá, on to ignoruje, protože vychází z toho, že má stejnou chuť jako on. Ženy sice někdy dělají drahoty, ale v podstatě chtějí jen to jedno! Kromě toho nemá rád moc řečí. Je toho názoru, že zvířata v lese kolem toho taky nedělají žádný tyátr, ani o tom nediskutují… Chce-li on nějakou ženu, má chtít i ona. Není-li přání muže v Rybách respektováno a splněno, reaguje uraženě. Vztekle zamíří k východu. Ale to by se mu nemělo dělat, protože sex s mužem s Rybách může být velice vzrušující. Nejlíp ho vychutnáme, když bude jako čínské jídlo – totiž sladkokyselý.
Muž v Rybách určitě nesáhne k násilnostem, ale počíná si cílevědomě. A koneckonců ví, jak v ženě probudit žádost. Její erogenní zóny najde rychle. S požitkem pátrá po jejích tvarech, laská teplá ňadra pod pulovrem; a vychutnává dlouhé hluboké polibky se zavřenýma očima. Rád se i sám nechává hýčkat, přičemž se mu líbí, když je žena tak trochu pokorná. Má mu šeptat do ucha hezká slůvka, jazyk ponořit do jeho citlivého ucha, a co má zvlášť rád: když ho zuje, svlékne mu ponožky a hladí ho na chodidlech.
Když jeho rozkoš dospěje k vrcholu, bývá muž v Rybách vášnivý, téměř živočišný. Nečeká, až bude tak daleko i ona, ale prostě si ji vezme, něžnosti přijdou až potom. Miluje ji v každé poloze – zepředu, zezadu, na boku, přičemž pozice častěji mění. Jeho zvláště oblíbený způsob je v sedě, tvářemi k sobě. Miluje ji energicky, pravidelnými pohyby. Přes jeho velké vzrušení se člověk musí divit, jak je vytrvalý. Cítí-li její rozkoš, zmocní se ho pocit štěstí (bez ohledu na to, jakými prostředky tohoto stavu dosáhl), neboť je to přesně to, co si skutečně přál: být s ní jedno tělo, společně s ní vychutnávat rozkoš jako krásný a příjemný zážitek.
Muž v Rybách si potrpí víc na zralé, zkušené ženy než na mladé dívky. Je mu jedno, zda má partnerka bezvadnou postavu. On hledá v každé ženě jemnost a ženskost, ale také mateřskost a sílu. Muž v Rybách má proto sklon k tajným schůzkám nebo k románkům s provdanými ženami. On sám sice při milostné hře většinou hraje aktivní roli, sní však o něčem docela jiném. Jeho sny se často točí kolem silné ženy, která na něm chce ošklivé a choulostivé věci. S požitkem jí vyhoví a nechá se pokořit. Pokud by mohl svou fantazii opravdu uskutečnit, vzniká nebezpečí, že by vyžadoval rozkoš z bolesti, že by byl posedlý sexem bez zábran. To, že muž v Rybách v sobě nosí tuto touhu – stejně jako mnozí jiní -, ještě neznamená, že ji chce za každou cenu uskutečnit. Především se chce milovat, jako muž a žena… nebo spíš jako zvířata?

REKLAMA:
loading...

Komentáře