Erotické horoskopy

Chladně a vypočítavě muže zhodnotí, aniž si toho on všimne; ví, zda má chloupky na hrudi, jaké nosí slipy, jakou používá vodu po holení nebo jak se jí dotýká. Shledá-li žena ve Skopci svůj protějšek jako objekt hodný své žádostivosti, akceptuje-li ho, použije všeho, aby ho dostala tam, kde ho chce mít. A zatímco vesele a bezstarostně žvatlá u kávy, promýšlí už strategii. Základní otázka zní: jak si na něm smlsnout? A jestliže se do toho už jednou dala, vynaloží obrovskou energii a její vynalézavost je bezmezná. Ale pozor! Máme tu co dělat se skutečnou egoistkou. Aby ukojila svou žádost, bere si, co potřebuje, a je-li to nutné, bere si to kdekoli a tak rychle, jak to její vyrušené tělo žádá. Pro jemnocitné donchuány to skutečně není.
Pokud jde o toto potěšení, nelze od ní očekávat něhu ani dlouhé předehry. Muže vzruší a hlavu mu poplete tak, že není schopen jasně uvažovat. Žena Skopec totiž umí použít hlavu i tělo k tomu, aby ho přivedla k výkonu na plné obrátky. Dřív, než se partner stačí rozmyslet, jak si počínat, je už bez kalhot na pohovce (případně na nějakém mnohem nepohodlnějším místě), a ona v celé své odhalené kráse nad ním.
Při milostném aktu je žena ve Skopci raději nahoře, chce ovládat a vidět partnera pod sebou. Vychutnává jeho podřízenou pozici, kdy je jí zdánlivě bezmocně vydán na milost a nemilost, i touhu v jeho očích. Vzrušuje ji postavení paní-otrok. V pozici nahoře může ostatně nejlépe určovat rytmus a pohyb tak, aby dospěla k orgasmu. Pod ní je nástroj její rozkoše. Pokud nesáhne žádaného vrcholu, nijak se před partnerem nestydí a ukojí se sama. Během milostné hry musí žena ve Skopci každou sekundu cítit, že se blíží k vrcholu; soustřeďuje se na to se zavřenýma očima a nepřeje si být rušena hlasitými steny ani ordinérními slůvky, které by ji měly rozvášnit. Má-li pocit, že jí partner nevěnuje dost pozornosti a počíná si sobecky, okamžitě hru přeruší. Ostatně nenávidí, když ji chce partner "překvapit" zezadu. Toho se tedy laskavě vyvarovat, jinak je po vášnivé noci.

Žena ve Skopci mívá krátké, ale intenzivní románky, neboť je to svéhlavé stvoření, které vzrušuje dobrodružství. Ve svém sexuálním životě si tu a tam najde urostlého řidiče kamiónu nebo stavebního dělníka. Vzrušuje ji pot na jeho snědém svalnatém těle, hrubé rysy obličeje, pohledy, které ji nepokrytě vybízejí, aby dělala to, co on chce. To dráždí její smyslnost. Je to holá mužnost, již si ona pod sebou rozkošnicky podmaní.

Žena ve Skopci by chtěla být žádoucí od hlavy až k patě. Nejraději by si nechala líbat prsty u nohy a současně laskat ňadra. Na těle má bezpočet erotogenních zón, zvláště citlivá jsou však záda a vnitřní strany stehen i intimní oblast. Rozplývá se rozkoší, když ji partner hladí po holých zádech od krku až po zadeček a zase zpátky nebo když pátrá prsty po vnitřní straně stehen, až se ponoří do její svatyně.
Vzrušuje ji také, jestliže jí partner fouká do ucha nebo saje ušní lalůčky. Dočista ztrácí hlavu, líbá-li ji muž s plnovousem, pod jehož vousy vibrují konečky nervů. Tu a tam má také ráda, když ji uchopí tvrdší ruka. Cítí drsnou dlaň, něžně a zároveň energicky putující po jejím těle, je to síla mužských svalů, která si ji na okamžik podmaňuje. Je-li rozvášněná, chce svou rozkoš ovládat sama, proto dává přednost pozici nahoře. Také ráda experimentuje, zkouší nové, ale jen když věří, že to povede k jejímu uspokojení.
Fantazii ženy ve Skopci velice podněcuje vzrušující pornofilm. Bezuzdná soulož na obrazovce ji dovede rozvášnit až k šílenství.

2. Žena v Býku "Milenka"

Máme tu samozřejmě co činit s umělkyní ve svádění par excellence. Umí muže nejen vzrušit, ale také ho dovede přimět, aby ji sváděl tak, jak se to líbí jí. Vyšle erotické signály a ostatní už přenechá svému zbožňovateli. Ne že by byla pasivní nebo že by taková být chtěla, prostě se cítí skutečně jako žena až tehdy, když má pocit, že se o ni někdo uchází. Oplývá šarmem, vyzařuje smyslnost, dovede vypadat eroticky, zkaženě a zároveň jako nevinná dívka. Ve svém neznámém partnerovi, s nímž se baví nebo tančí, vyvolává pocit, že by si ji nejraději hned vzal, současně však udržuje odstup, předstírá zdráhavost, jen aby vystupňovala erotické napětí, a přesto ho přinutí, aby se choval s určitým odstupem (což je pro něj určitě velmi těžké). Žena v Býku nemá ráda vypočítavý nebo neosobní sex, protože potřebuje teplo a důvěru, a chce si být jistá, že o ni partner stojí. I když tráví krásný večer a po svém partnerovi velice touží, není to ona, kdo své sexuální touhy musí okamžitě ukojit v mužově posteli (a pokud se tak zcela výjimečně týž večer musí stát, udá se to tak jako tak v její posteli). Má-li se mu to přesto podařit, musí ho už něco napadnout. Musí své bohyni lásky něco poskytnout.

Žena v Býku je náročná milenka. Chce být opatrně vedena, a k tomu vyžaduje mnoho empatie. Očekává sexuální potěšení, nikoli neobvyklé exkurze. Žádá smyslnou atmosféru, romantiku a – jako v milostném filmu – happy end, což znamená orgasmus, Je to pro ni důležité: neboť proč se má nástroj ladit, když pak na něj neumí hrát ve všech stupnicích?

Žena v Býku se na milostnou noc pečlivě připravuje. Vezme si hedvábné prádlo, pleť jí voní hříšně drahým francouzským tělovým pudrem, od hlavy až k patě je pěstěná a žádoucí, a samozřejmě se postará také o správné osvětlení, aby v něm vynikly její svůdné stránky.

Milostná hra se ženou v Býku má intenzitu býčího zápasu a dovede muži vyrazit dech. Žena v Býku má nejraději – a zde se uplatňuje její plnokrevná ženskost – , když se její partner počíná jako velmi vášnivý milenec. Chce pocítit jeho něhu i mužnou sílu. Má ráda pach jeho potu, jeho animální výpary, upadá do extáze, když ji dost drsně uchopí a současně jí tělo pokryje vlhkými polibky. Sama se také vyzná v tom, jak svého partnera podle všech pravidel přivést do varu. Umně uplatňuje svá ústa i dlaně, jako kočka se umí lísat k jeho tělu a dává mu podvědomě najevo, jak by to chtěla, aby dospěla k orgasmu. Smyslné tělo ženy v Býku se cítí nejlépe na měkké podložce. Je vnímavá na látky jako bavlna, hedvábí nebo satén. Vrcholu rozkoše dosáhne, když se její holé pleti dotýká kožešina a současně když se její holé pleti dotýká kožešina a současně když jí k nosu zavanou zbytky jejího zvířecího pachu. Ve svých představách leží nahá na zemi na kožešině, což jí dráždí pleťové nervy, a nad ní je muž, který umí ocenit krásu jejího těla svýma rukama. Až potud k její kontemplativní akt inscenovat. Je to režisérka aniž to lze postřehnout, a současně i představitelka hlavní role svého kusu: panna nebo děvka, ovečka nebo úpír, který se chtivě vrhá na svou oběť. Žena v Býku má beztak silnou orální potřebu. Tělo svého partnera s oblibou zkoumá jazykem a přisává se mu ke krku. Má ráda dlouhé polibky jazykem a také ráda cítí v ústech jeho mužnost.
Také ji silně vydráždí, když partner zahrne i její tělo něžnostmi. Zvlášť vnímavě reaguje, jestliže ji hladí po šíji a po zádech nebo se jemně dotýká jejích genitálií. Pak je ale třeba jít k věci, pak chce jeho tělo cítit se vším všudy i v sobě.

Kdo si však myslí, že se tato dcera Venušina orientuje jedině na mužské pohlaví, ten se velice mýlí. Svět sexu je velký, a protože žena v Býku je vnímavá pro jakýkoli druh smyslnosti, neodmítá ani ženy. Nedosáhne-li sexuálního uspokojení u muže, klidně se může stát, že se obrátí k ženám.

3. Žena v Blížencích "Vůdkyně"

Všechny výlety do světa sexu jsou většinou opravdu dobrodružné. Protože žena v Blížencích se rozhoduje citem a intuicí, vrhá se do milostných vztahů po hlavě. Může to být skok do studené vody nebo také naopak lázeň v Karibském moři. Pro milostný akt nepotřebuje žádnou zvláštní inscenaci. Romantika je sice fajn, ale jí nebude vadit "rychlovka" na toaletě v restauraci nebo v některé zadní řadě v kině. Samozřejmě za předpokladu, že ona určuje tempo a její milenec věnuje dostatek času tomu, aby ji uspokojil. Ale běda, jestli na ni bude chvátat! To pak zmrzne na rampouch a jen tak rychle zase neroztaje. Dovede ho až k jistému bodu a dále pak očekává, že se o tu správnou náladu postará on. I když se to tak nezdá – neboť se ženou v Blížencích se jde často velmi rychle k věci -, plně se oddává milostné hře, počínaje jemným šimráním přes smyslné vzrušení a stav extáze až k osvobozujícímu orgasmu. Při milostném aktu však tato žena hledá ideál, soulad oboustranné touhy, splynutí těl a duší, překrytí romantiky a reality, a pro to by si její partner měl udělat přece jen trochu více času. Žena v Blížencích je totiž velmi lehce vznětlivá, na uspokojení jejích představ a požadavků je však třeba vynaložit nezbytnou trpělivost. Vyplatí se to, neboť její sexuální vzplanutí skýtá partnerovi bezmezné uspokojení.

Žena v Blížencích často začíná sama. Koneckonců má chuť, a chce-li tuto chuť uspokojit, počíná si často dost agresivně. Vůbec nevadí, když i její partner je trochu agresivní. Je to tak. Je to výzva k souboji se stejně silnou osobou, která působí eroticky dráždivě. Žena v Blížencích je zvědavá na sex nejen v mentálním smyslu, ale také proto, že ji přepadne touha po rozkoši. Dokáže překračovat všechny meze (které si sama vytýčila) a vydat ze sebe všechno. Za to se nebude nikdy stydět.

Při předehře ráda dělá žena v Blížencích víc věcí najednou. Jak by to taky mohlo být jinak? Zahrnuje svého partnera vášnivými polibky a současně zkoumá jeho tělo. Je to objevitelská cesta, která ho nanejvýš vzrušuje. Při fellatiu je zaměstnán nejen její jazyk, ale i ruce jsou aktivní. Nápady má zcela intuitivní, a aby vystupňovala své vzrušení, vymýšlí si neustále nové variace. Její zvědavost je nevyčerpatelná, fantazie bez odpočinku a rozkoš je prý nezměrná. Se vším experimentuje a všechno vyzkouší, neboť chce větší vyrušení a větší uspokojení. V sexu hledá optimum, a aby je našla, zvláště v mladém věku často střídá milence. Jsou to samozřejmě zcela rozdílné typy – vyzkouší všechny, od světlovlasých andělů až po italské svalovce.
Její fantazie je zrcadlovým odrazem dualistické bytosti. Jednou je to okouzlující dívka nebo každou buňkou svého těla žena, která se pokorně podřizuje, jindy zase představuje aktivní mužský živel, který si bere, co potřebuje. V tomto případě má sklon k sadismu. Je pro ni vzrušující zkoušet, jak daleko může jít, když svému partnerovi působí fyzickou bolest.

U ženy v Blížencích existuje také latentní sklon k bisexualitě. Proto ze své radosti z experimentování nevylučuje ani lásku mezi osobami stejného pohlaví. Chce vědět všechno. Při sexu se ženou se ujímá mužské role a také zde opět prokazuje nápaditost.

4. Žena v Raku "Sex v krásném balení"

Žena narozená v Raku vlastně hledá lásku, která je víc než čistý sex, avšak časem, hlavně v mladém věku, nasbírá spoustu zkušenosti. Jednak se oddává sexualitě ze zvědavosti, jednak by samozřejmě byla ráda perfektní milenkou pro svého pozdějšího životního partnera. Bere si, na co má chuť, a později zásadně ničeho nelituje. V těchto "divokých časech" registruje sexuální signály ve svém okolí neobyčejně rychle, nikdy by však sama neudělala směrem do ložnice první krok. Na to je prostě příliš plachá, obává se, že narazí na kritiku. Musí být velmi jemně povzbuzována a stimulována, aby svou erotickou fantazii dokázala rozvinout bez zábran.

Žena ve znamení Raka potřebuje neustále atmosféru, v níž se cítí dobře. Prostředí musí být čisté, estetické a pohodlně zařízené, a taky pokud možná důvěrně známé. Pocit cizoty jí nedovolí dostat se do ráže. Něco jako "rychlovka" na zadním sedadle vozu nebo na vlhké lesní půdě není s ženou v Raku možné. Chce mít dostatek času, aby mohla vychutnávat náladu, aby neměla pocit, že jde jen o holý sex. Chtěla by mít jistotu, že jí partner přináší kromě tělesné rozkoše také lásku a sympatie. Do své ložnice ji mohou zlákat především muži s vážnými úmysly. Pak už lze přistoupit k věci – ovšem v krásné, obalu! Tento balíček by měl obsahovat především mnoho komplimentů, neboť ona po nich prahne. Komplimenty ji totiž vzrušují stejně jako sama předehra.

Žena narozená v hvězdném znamení Raka, které stojí vprostřed roku, je k lecčemu ochotná, dovede se přizpůsobit, jen nemá ráda extrémy. Najde-li skutečnou něhu, udělá pro svého partnera všechno. Potřeba dávat mu lásku a štěstí vychází z hlubokého citu. Splní mu jeho vášnivá přání a instinkt jí napoví, co má rád. Protože je žena v Raku manuálně velmi zručná, jako žádná jiná umí partnera uspokojit také rukou. Sleduje-li partnerovu rozkoš během milostného aktu, ji samotnou to rozněcuje. Jeho orgasmus ji dokáže přivést k extázi.

Nejkrásnější je pro ni milostná hra, když se venku již stmívá nebo je tma. Dovoleno je vŠechno, co působí radost. Teprve teď dokáže plně vychutnat zakázané ovoce. Vzrušená partnerovým tělesným pachem (pokud je příjemný, neboť má velmi jemný nos) ho dlouho hladí, svými citlivými dlaněmi sleduje obrysy jeho těla a obzvláště pak tvary jeho napjatých mužných hýždí. Také sama má ráda, když ji partner hladí po celém těle, Zvláště citlivá je na zadečku a na chodidlech, i zcela jemný krátký dotek těchto erotogenních zón ji uvádí k vrcholné rozkoši.

Nejraději leží pod ním, aby cítila jeho mužnost. Podle toho, jak se to partnerovi líbí, obejme ho také nohama. Milenec nebo manžel ji může čas od času milovat také zezadu. V této roli se chová jako oddaná žena. Tak trochu to také odpovídá pocitu pokory, který jí působí rozkoš. Dosáhne-li extáze, křičí rozkoší a při orgasmu pláče. Může-li pak usínat v náruči ukojeného partnera, je šťastná.

Pro ženu ve znamení Raka sex vždycky souvisí s citem a estetikou. Vše hrubé a primitivní ji odpuzuje – vyhání do reality. Má strach před brutalitou a bolestí, v představách se jí však zabývá. Vzrušuje ji. Neodmítala by ani malou tantrickou milostnou orgii, nejlépe se dvěma muži, kteří by ji laskali od hlavy až k patě. Žena v Raku si však stále uvědomuje, že to je a také zůstane jen fantazie, již nechce a ani nemůže uskutečnit. Vždyť také ideálně nalézá rozkoš a uspokojení s partnerem, jehož miluje.

5. Žena ve Lvu "Kočičí mazlení"

Od ženy ve Lvu nesmí muž hlavně očekávat, že mu vyjde na půl cesty vstříc. Měl by být vlastně šťasten, že ji může mí, i když třeba jen na jednu noc. Tváří se svůdně, ale pouhé kývnutí prstem musí stačit, aby se předmět její rozkoše vydal jejím směrem, vlastně to má chápat jako rozkaz.

Lvici vzrušuje mužný pach, ideálně by to měla být směs lehkého potu a vody po holení. Má velmi citlivý nos a člověk by si mohl myslet, že se při hledání partnera orientuje čichem. Kromě toho by jeho tělo mělo odpovídat jejímu estetickému vnímání. Vzrušuje ji svalnatá mužská postava (ale žádné velké bicepsy, prosím!), hladká vláčná pleť a především napjaté hýždě, aby pod svými dlaněmi cítila pevné formy. Jinak její partner nikdy přesně neví, na co právě myslí, je nevypočitatelná. Dovede být předoucí kočka i šelma. Obzvláště "nebezpečné" je zdržovat se vedle Lvice na parném slunci, na pláži nebo v lese. Příroda a slunce spolu s partnerovou vůní jsou pro ni výbušná směs. Vzrušují ji natolik, že ho nemilosrdně přepadne a užívá si. Také procházka po hřbitově za soumraku ji určitých okolností může vydráždit natolik, že partnera požádá, aby ji okamžitě a na místě na tvrdé lavičce. Moment nebezpečí, představa, že by někdo mohl jít kolem, pocit její rozkoše jen zesiluje.

Žena ve Lvu se však nemiluje ráda jen v lůně přírody nebo na nějakém mimořádném místě. Když pro ni muž něco znamená, umí vytvořit působivou atmosféru i mezi vlastními Čtyřmi stěnami. Zde předvede úplný ceremoniál svádění, od sexy prádla až po stříbrný svícen vedle pohovky a tanec bosky, to všechno patří k věci. Pomalu a s plným požitkem se svléká a přitom vychutnává partnerův němý obdiv (světlo by mělo být dost jasné, aby ji mohl dobře vidět). Když má dojem, že ho dost vzrušila, své vystoupení skončí, protože teď chce být hýčkána. Pro ženu Lvu je obzvláště důležitá dlouhá předehra. Zjihne, jestliže ji partner něžně olizuje tvář, uši nebo krk a když přitom dlaněmi putuje po vnitřních stranách jejích stehem. Lvice musí mít pocit, že celé její tělo je zahrnuto něhou. Kdo má dost empatie, může ji přivést k orgasmu už tím, že ji dlouho hladí po zádech nebo šíji. Žena ve Lvu lační po něze, mazlí se, jak je to jen možné.

Žena ve Lvu ostatně není jen mazlivá kočka. Má také ráda, když muž při milostném aktu projeví trochu tvrdosti a síly. Nechá se klidně milovat intenzivně zezadu, ale těžkopádnost a hrubost odmítá. Může se vzdát a odevzdat, neztrácí však přitom ze zřetele svůj cíl – dosáhnout orgasmu. Orgasmus je pro ni důležitý, proto také partnerovi naznačuje, jak by to chtěla. Aby svou rozkoš udržela ve správných kolejích, bývá ráda nahoře. Někdy sama určuje tempo, nejdůležitější však pro ni je harmonie s ním. Sedí na partnerovi, nechá ho vyšplhat na půl cesty po žebříku do nebes, pak mu vyjde vstříc a rytmicky se přizpůsobí jeho pohybům. Houpá se s ním, přičemž se ráda předklání, aby jí partner mohl jazykem laskat hroty ňader.
Žena ve Lvu nemá sklon k experimentům ani k výstřednímu sexu. Především chce být vzrušována něhou, do postele potřebuje citlivého a vnímavého partnera, který nešetří časem na průzkum jejích erotogenních zón, partnera, jemuž může věřit, aby se mu mohla oddat. A muž, který ví, jak ji rozvášnit, bude odměněn zážitkem sdílet lože se zkrocenou Lvicí.

Literatura : Chi An Kuei – ASTROLOGIE LÁSKY
Poznámka : Po orgasmu se ženy chovají podle svých mužských archetypů (muži opačně) a je slovy nepopsatelná Sluneční tvář Lvice v těchto okamžicích.

6. Žena v Panně "Na stopě skryté rozkoši"

Sex je biologická událost, při níž se dvě těla pohlavně spojí, slouží ostatně k rozmnožování. Někdy se tomu prostě nelze vyhnout. Sex je jedním z vrcholů harmonického partnerského vztahu, požitkem, který člověk sdílí s tím, koho má rád. Sex dokáže rozzářit oči a tělu dát pocit, jako by se vykoupalo v prameni mládí. Pro ženu v Panně platí obojí. Má zdravý a přirozený vztah k sexu a prostě nechápe, proč se toho s ním tolik nadělá. Když se dvě těla spojí ve své přirozené funkci, pak se přece nic světoborného neděje! Mužů, kteří se u ní v posteli snaží přistát jako nadzvukové letadlo, má stejně po krk. Tu a tam trochu rozkoše, proč ne, ale měl by mít dost sebekázně, aby svůj "nízký pud" dokázal ovládnout.

Nemá ráda, když ji někdo překvapí. A pokud by se jí mělo stát, Že by šla s téměř cizím mužem ještě týž večer do postele, nemusí se o tom nijak moc mluvit. TO, co se odehrálo, skutečně nebylo nic jiného než pohlavní spojení dvou těl. A kromě toho mu stejně ukázala dveře, třeba ho už nikdy neuvidí. Možná je to také její ostýchavost, jíž se dokáže zbavit jen s někým "cizím". Zde umí sexualitu prožít, třebaže se tváří, jako by pro ni nebyla nijak důležitá.

Žena v Panně jinak obvykle vyčkává, jak se vztah vyvine, pak lze myslet i na sex (někdy se mu člověk prostě nemůže vyhnout). Partnerovi bude vykládat, že i duševní stránka je ve vztahu mezi mužem a ženou důležitá a že ten, kdo vidí jen čistě fyzické aspekty, nechápe správný význam milování. V dnešní době je to možná k smíchu. Ale třeba taky není! Jde-li člověk do sebe, musí přece uznat, že na tom skutečně něco je.
Jestliže se muži podaří ženu v Panně správně rozpálit, vyspí se s ním s chutí. V její ložnici, kde se ostatně miluje nejraději, to voní květinami. Je srdečná a ženská, oddává se mile a skromně jako pravá panna. Na partnera působí jako balzám. Nikoli proto, že je ke všemu ochotná, ale že muže nikdy nezklame.
Trochu obřadnosti by však přece jen ráda. K tomu jsou vlastní Čtyři stěny optimální. Tady to má pod kontrolou, tady může náležitě naladit sebe i své okolí. Před aktem má ráda horkou sprchu nebo koupel ve dvou. K tomu sklenku suchého vína a pak je všechno perfektní. Tak ji lze rozproudit na plné obrátky. Žena v Panně si dopřává čas na předehru i přípravu. Nejen proto, že vykouzlí pěknou náladu, ale učiní také příslušná opatření pro všechny eventuality.

Milenci potom dovolí, aby si s ní dělal, co se mu zachce. V žádném případě však nic, co tíhne k animalitě nebo je perverzní! Vytyčí přesnou hranici, již nesmí nikdo překročit. Svému partnerovi však nedá pocítit, že se musí něčeho vzdávat. Z polibku dokáže vykouzlit erotický zážitek srovnatelný s milostným aktem. Pro ženu v Panně je důležité, aby svého milence viděla spokojeného a šťastného. Chtěla by pro něj být něčím natolik mimořádným, aby na ni nikdy nezapomněl. Ale ať jí raději řekne, co chce, nebo ať jí to naznačí, ona sama nezkoumá jeho nejtajnější přání. Může to být i tím, že mívá zábrany. Proto také potřebuje dlouhou předehru, při níž je něžně laskána, při níž se jí partner jazykem dotýká ňader a uší. Jestliže se naopak k ničemu nemá, zaujme "normální pozici" a čeká, co se může dít. Svou žádost nejlépe uspokojí v klasické pozici nebo také v tzv. pozici 69, při níž má nohy přes partnerův obličej a on ji uspokojuje jazykem. Sama ho dráždí prsty a ukájí ho orálně, což ostatně dělá ráda, nebo také leží na boku a on ji miluje zezadu.

Jestliže se dost dlouho hledá, hluboko v nitru ženy v Panně lze najít sklon k masochismu. Po hádce "trestá" partnera odpíráním, právě tak očekává trest i sama. Měl by ji milovat zezadu a hodně se v ní pohybovat. Pak zakouší bolest i rozkoš současně.

Co by člověk od žen v Panně vůbec nečekal, a přesto se to stále stává, je láska ve třech. Při milostné hře mezi dvěma ženami a jedním mužem nebo mezi ní a dvěma muži si počíná bez zábran a uvolněně. Protože sex často pokládá za povinnost, je pro ni tato konstelace jakýmsi vysvobozením z "povinnosti". Zde se projevuje docela jinak. Nejlíp když se partneři znají a předem tento nápad projednají, ona totiž nemá ráda překvapení. Musí přitom být harmonie a něha, na divoké orgie a experimenty žena v Panně není , třebaže si sama dovede počínat divoce a nevázaně, když se v ní její hluboký skrytý temperament probudí.

REKLAMA:
loading...

Komentáře