Miluje dlouhou inscenovanou předehru, při níž by muž měl vnímat a obdivovat její krásu. Může to klidně protahovat, protože ona nespěchá. Laskání až do nemožnosti, milostná báseň, vroucí přání šeptaná do ucha, to všechno lze, jen to prosím musí mít styl. Svádění je pro ženu ve Vahách uměním, a běda tomu, kdo je dokonale neovládá!
Žena ve Vahách si je vědoma svého sex-appealu. Vystupuje ostatně jako smyslná žena. Nejenže se jí pod průhlednou halenkou rýsují holá ňadra a pohazuje hýžděmi, až se jí musí každý kolemjdoucí vyhnout, ale také vzbuzuje dojem, že svou krásu ráda rozdává. Vlastními půvaby tedy neskrblí. Také jiní by si měli přijít na své – to především vyplývá z jejího exhibicionismu. Proti tomu nelze nic namítat, neboť se nedá přesvědčit, že by zdravá sebeláska byla špatná věc. Žena ve Vahách je smyslná žena, a když se jí zmocní touha, dává to znát. Stačí, aby utrousila malou poznámku, a muž se její výzvy okamžitě chopí.
Ženě tohoto znamení nelze upřít smysl pro dramatičnost. Světelné efekty (pomocí lamp nebo svícnů), stropní odrazy na velkém zrcadle nad vodním lůžkem, všechno je u ní možné. Rozhodně to nevyhovuje každému, ale jednou se to vyzkoušet dá. Leckdo přitom objeví zcela nový způsob erotické stimulace. Ženu ve Vahách obzvláště vzrušuje tělesná masáž. Masírování na nejcitlivějších místech ji rychle přivádí k vrcholu, neboť ona dovede své tělo, především pohlaví, neobyčejně ovládat. Na své centrum rozkoše se soustředí natolik, že dosáhne orgasmu, kdykoli se jí zachce. Není to však egoistka. Kdo jí poskytne tolik dobrého, toho odmění. Rozumí nejen vlastnímu tělu, nýbrž vytuší také – především rukama – potřeby partnerovy.
Muž u ní nesmí projevit žádné animální sklony ani si nesmí počínat hrubě. To nenávidí. Partner by si také neměl pohrávat s jejími vlasy nebo je cuchat. Toho se může odvážit jen někdo, k němuž má naprostou důvěru a u něhož má pocit, že se nemusí vůbec kontrolovat, což se stává jen zřídka. Nejdůležitější je, aby partner během milostné hry obdivoval. Žena ve Vahách se často ocitne u fetišistů, kteří zbožňují její nohy, ruce, ňadra. Kdo setrvá v hodinových chvalozpěvech, získá si její srdce – i tělo. Tuto ženu je třeba zahrnout komplimenty, což jí lichotí nejen jejímu sebevědomí, ale také ji to vzrušuje.
A co lze ještě dělat s krásnou ženou? Samozřejmě ji rozmazlovat. Po vydatné masáži by měl partner připravit vonnou pěnovou koupel, v níž by si s ní měl dát sklenku šampaňského a opět jí šeptat do ucha, že je nejsvůdnější žena, jakou zná. Později, v měkké posteli (ona potřebuje pohodlí), by měl pomalu zkoumat obrysy jejího těla, od ňader k pasu přes hýždě až k měkkým chloupkům v ohanbí. Velice ji také vzrušuje, když jí položí své pohlaví mezi ňadra a ona cítí jeho obliny, teplo a měkkost. Milování se ženou ve Vahách je něžná hra, při níž jeden druhého hýčká, kdy lze tonout v nekonečné smyslnosti. Jestliže jí muž neustále dokazuje, že jen ona je dokonalá žena, povznese ho v ložnici do sedmého nebe.

Žena ve Štíru "K jádru věci"

Ve výběru milenců je žena ve Štíru neobyčejně náročná. I když hledá jen dobrodružství na jednu noc, během nejkratší doby ví, zda dotyčný muž odpovídá jejím měřítkům. Chce přece z nadcházející noci něco mít. K tomu je třeba dodat, že ne každý si zaslouží se ženou ve Štíru strávit milostnou noc. Dokonale ovládá všechna pravidla milostného umění a postará se o nezapomenutelný zážitek. Opravdu by si zasloužila pomník.
Žena ve Štíru svá přání nijak netají. Rovnou a bez obalu řekne, co chce. Už její slovní zásoba dovede milence pěkně rozpálit. Má-li chuť, dovede mluvit vulgárně, aniž by vulgární byla. Má prostě ráda otevřenost a jasnost, a všechny ty řečičky, co se kolem erotiky nadělají, na ni nejspíš nepůsobí. Aspoň se tak tváří. Možná to spočívá v tom, že má štěstí na muže, kteří jsou slabší a plašší než ona, neboť sama se vlastně ujímá mužské role. Ale teď vážně: tajně touží po silném ochránci, po muži, který by ji šarmantně sváděl. Není to sice žádná romantička, ale trochu té romantiky by přece jen neškodilo. Žena ve Štíru by se prostě někdy ráda cítila jen jako žena. Přeje si, aby jí někdo šeptal do ucha právě tak hezké věci, jak se to stává jiným ženám. Nenechte se tedy zmýlit tím, že vypadá energicky a rázně!
Nejvhodnějším místem pro milování je pro ženu ve Štíru stále ještě velká postel, protože se ráda pohodlně rozloží. V rozmachu by jí neměly bránit různé rohy a hrany nebo porcelánové vázy stojící v cestě. Žena ve Štíru totiž potřebuje volnost pohybu v první třídě expresu Intercity.
Může se stát, že se ledabyle svlékne, ještě když s partnerem rozmlouvá. Nepředvádí žádný striptýz, spíš si myslí, že je třeba nejdřív odložit šaty, aby člověk mohl jít k věci. Nedělá s tím bůhvíjaké ceremonie. Pak si partnera ráda detailně prohlédne, a k tomu přece musí před sebou vidět holou skutečnost. Ujme se vedení a svedení – v tom spočívá její síla. Zručně ho laská, rukama si počíná velmi jemně a obratně. Je to pravá umělkyně, to když ho tak dráždí nebo orálně uspokojuje. Je také šťastná, když partner sténá rozkoší. Ráda si hraje jazykem s teplou kůží jeho pohlaví nebo ho jemně kousá. Také sama má ráda, když se jí partner rty dotýká na intimních místech. V tomto případě by se ostatně měl postarat o to, aby ležela pohodlně, možná s polštářkem pod zády…
Žena ve Štíru je aktivní a nápaditá, a totéž čeká i od svého milence. Klade na něj stejně vysoké nároky jako na lidi, jimiž je denně obklopena. Nemotornými gesty nebo sexem typu "voják v záloze" se u ní nic nepořídí. Má ráda překvapení, která se objevují zcela nečekaně, zatímco se s partnerem vyměňuje něžnosti. Měl by jí dát klidně na srozuměnou, co má rád, nebo jí navrhnout, aby zkusili něco docela jiného. Žena ve Štíru je tomu přístupná. Je ostatně velmi pohyblivá. Partner může dát své fantazii klidně prostor…
Pro ženu ve Štíru je v sexu na prvním místě harmonie. Není to egoistka, dává ráda a hodně, ale ráda také bere. Společný zážitek je při milostném aktu pro ni to nejkrásnější. Většinou zaujímá pozice nahoře. Tak může nejlíp pozorovat, jak na partnera působí pohyby jejího těla. Nedává to sice najevo, ale někdy si přeje, aby si ji partner bez okolků vzal, ne brutálně a hrubě. ale energicky a současně jemně.
Síla, která z ní vyzařuje, přitahuje i ženy, protože v ní okamžitě rozpoznají mužský prvek. Ženy ve Štíru během svého milostného života často okusí lesbickou lásku. Někdy u ní také zůstávají, protože v ní nalézají více harmonie než v milování s kterýmkoliv mužským partnerem.
Že by bylo příliš málo mužů, kteří by mohli navázat vztah se ženou ve Štíru? Nežádá toho sice od nich málo, ale také toho hodně dává. Postará se o to, aby s ní partner prožil milostnou noc, na niž možná po celý zbytek života nezapomene.

Žena ve Střelci "Ať žije velkorysost"

Při hledání toho "pravého" ujde žena ve Střelci dlouhou cestu, která jí přináší mnoho zkušeností, ale také mnohá zklamání. Jde-li o sex, nezná stud ani zábrany. Vydává se na lov, aby si ověřila své smyslné choutky, ale také aby došla naplnění a klidu. Jejím zamilovaným místem je volná příroda – tiché místečko v lese, na pláži, případně také v karavanu nebo pod stanem. Takové okolí jí okamžitě dává pocit volnosti a dobrodružství. Cítí se nevázaná a spjatá s přírodou. Žena ve Střelci ostatně nevstupuje do klubu nudistů náhodou. Má také sklon ke skupinovému sexu, ne aby propadla excesům, ale protože to odpovídá její uvolněné nenucenosti.
Na ženě ve Střelci nefascinuje ani tak smyslnost sama jako spíš chuť být smyslná. Vyzařuje z ní otevřenost a ochota ke všemu. Hlavní zájem je u ní soustředěn na uspokojení. žena ve Střelci se za svou žádostivost nestydí, nýbrž jasně dává milenci najevo, co očekává. Leckterého muže šokuje, má pocit, že se toho na něm chce trochu moc.
Kdo je přesvědčen, že ženy vždycky vyžadují dlouhou něžnou předehru, mýlí se. Žena ve Střelci potřebuje k vydráždění jen málo. Pro ni je nejdůležitější, aby nebylo příliš krátké hlavní představení. Někteří muži ji pokládají za netaktní. Ale proč vlastně. Ona si chce pouze přijít na své – stejně jako on. Orgasmus ostatně není jen výsadou mužů.
Ženě ve Střelci se většinou líbí, když si partner pohrává s jejími vlasy a později ji laská na hýždích a stehnech, v těchto místech je obzvláště citlivá. Z energické ženy ve Střelci lze udělat předoucí kočku, stačí jen vzít do dlaně trochu oleje a krouživými pohyby jí pomalu masírovat citlivé partie pleti.
Žena ve Střelci si ze svého partnera ráda vystřelí a vychutnává, když ten nad sebou ztrácí vládu. Používá při tom jakousi techniku neustálých přestávek. Když ho pomocí fellatia dovedla téměř k vrcholu, zanechá své hry, lehne si něj, nikoli proto, aby do ní mohl vniknout, ale aby mohla sledovat, jak se partner v téměř nesnesitelné touze přestává ovládat. Není divu, že s ní mnoho mužů dosáhne vyvrcholení předčasně. Kdo se dokáže natolik ovládnout? Žena ve Střelci si z toho ostatně nic nedělá, ona si už na své přijde. Stará se jen o to, aby partner nepředstíral únavu, a nechá ho na pokoji, až když se cítí uspokojená. Pokud se jí to nepodaří, postará se o to vlastníma rukama.
Žena ve Střelci se sice dokáže obejít bez delší předehry, nikoli však bez něžné hodinky poté. Nejraději leží v ještě rozválené posteli, schoulená na partnerově rameni, kouří a trochu povídá (třeba i o právě uplynulých radovánkách). Tato žena v podstatě stále hledá něhu a chápavého partnera, s nímž pak tráví společné chvíle mazlení. Třebaže často dokáže oddělit sex od lásky, když přeletuje od jednoho ke druhému, přece jen to není ono, co hledá. Život je jednou takový a po druhé onaký – a muži také. Přemýšlí nad tím, že v životě neexistuje dokonalost, hledá ji však u muže jako spojení sexu a lásky.

Žena v Kozorohu "Od ovládnutí k podmanění"

Dvě tváře ženy v Kozorohu se uplatňují především v jejím milostném životě. S jednou tváří si chladně a vypočítavě hledá milence podle fyzických předností a bere si, Čeho se jí právě zachce, s druhou je bytostí oddanou až do odevzdanosti.
Žena v Kozorohu musí mí za sebou nejdříve první zkušenosti, teprve potom v sobě odhalí svou vášnivost, případně ji v ní odhalí někdo jiný. To pak vede poměrně divoký sexuální život. Ve dne je úspěšná obchodnice, dokonale soustředěná na svůj vzhled a vystupování, v noci to odhodí. Čistý sex dokáže oddělit od lásky. Je otázka, zda je při tom opravdu šťastná. Většinou se na to dívá jako na nutné zlo. Jenže zkušenosti, dobré i špatné, je přece jen třeba sbírat.
Má-li právě partnera, na němž jí nijak zvlášť nezáleží, je brzy nevěrná. Partnery na sex si najde a sama určí, jak daleko půjde. Ani její nejbližší přátelé nemohou říci, jaká měřítka přitom uplatňuje. Rozhodně by to mohlo být klidně trochu exotické… S láskami na jednu noc se miluje doma, v cizích bytech obvykle nepřespává.
Bez předehry se dokáže obejít, romantika a plápolavé světlo svíček jí nic neříkají. Leckdo si pomyslí, že nemá stud, neboť jde bez okolků rovnou k věci. Svlékne se a pak může divoký sex bez zábran klidně začít.
Při sexu nechce žena v Kozorohu přemýšlet, což jinak dělá nepřežitě. Teď ji ovládá tělo, a tuto přestávku plnými doušky vychutnává. Miluje bezmezně a má ráda riziko, je přístupná všemu, co dosud nezná – pokud ji to samozřejmě baví. Kdyby její krásný neznámý požadoval něco, co se jí nelíbí nebo co neprospívá jejímu tělu, rychle ochladne a hru skončí. V takových případech svého milence uprostřed noci vyhodí. Pokud se ten pán tváří nechápavě, protože si není ničeho vědom, opravdu se rozzlobí a jeho odchod urychlí tím, že mu demonstrativně otevře dveře. Pak si dá horkou sprchu a s příjemnou úlevou se zachumlá do peřin.
Skutečné upokojení najde žena v Kozorohu jen s mužem, kterého miluje. Potřebuje pocit, že je se svým partnerem cele, a na konci s ním splynout v mohutném orgastickém závěru. Jestliže pro ni muž něco znamená, udělá pro něj všechno, často dokonce na úkor vlastních přání. Předpokládá ovšem, že také on musí vycítit, vytušit, co chce ona. Pokud se to nestane, není to ten pravý partner. Ten pravý musí přesně znát její vlastnosti. Nijak netrvá na orgasmu, nýbrž více ji baví celá hra, její u jeho vzrušení, neboť ráda pozoruje na partnerově tváři rozkoš.
Při milostné hře se ukazuje ze své ženské stránky, dovede být odevzdaná, a dokonce se nechá i podmanit. Noční žena v Kozorohu nemá s tou denní zdánlivě nic společného. Muž ji nejsnáze vzruší něžnými vlhkými polibky po hrdle až k výstřihu, případně na uchu. Nejcitlivější je na vnitřních stranách paží a především na stehnech. Od lehkého hlazení v těchto místech může partner pokračovat až do centra její rozkoše a prstem může vniknout i dovnitř.
Když je jaksepatří vzrušená, snese i tvrdší způsob milování. Má ráda pomalé energické pohyby muže, který ji zcela vyplňuje. K jejím oblíbeným pozicím patří jednak klasická, na zádech, kdy cítí mužovu sílu, jednak se ráda miluje zezadu. Tu a tam se jí líbí, když se s ní zachází brutálně. Nemá nic proti tomu, aby jí partner připoutal nohy a ruce, aby byla bezbranná. Může to být i něco jiného, neboť zapovězené věci ženu v Kozorohu vždycky vzrušují.
Po namáhavá sexuální hře, při níž se zapotí, nechává ráda všechno pomalu a něžně odeznít. Líbí se jí, když ji partner hladí, když cítí jeho zájem a ví, že i on je spokojen.

Žena ve Vodnáři "Sex ve vodě"

Nikdo by to sice do ní neřekl, neboť je tolik mužů, kteří ji obklopují, ale ona sama je jako kaktusový květ, jenž rozkvétá jen zřídka. Ale když konečně rozkvete, vydá nejkrásnější květ. Její živá fantazie už dávno rozehrála všechny možnosti, jež svět smyslnosti může nabídnout, ale než tu či onu otestuje, může to trvat dlouho. Je to jenom tím, že je tak vybíravá. Líbí se jí mnoho mužů, ale ten, který ji skutečně uspokojuje, je zřejmě tak vzácný jako perla v mušli. Kromě toho by jí měl mít co nabídnout: dobrý vzhled, což neznamená, že by toužila po nějakém svalovci, dále inteligenci, vnímavost a vtip. Kdyby měla některá z těchto vlastností chybět, spí raději sama.
Pro ženu ve Vodnáři není v popředí živočišný pud. Naopak, ona idealizuje lásku a sex je pro ni nejkrásnější, když je s tímto ideálem spojen. Potřebuje něhu. Muž, který ji chce skutečně okouzlit, by v ní měl již dříve nějakými doteky podnítit fantazii a vzbudit touhu, například tím, že jí jemně vezme za paži nebo si pohraje s jejími vlasy. Má ráda, když se jí během rozhovoru dívá hluboko do očí a skládá jí poklony. Ne že by se to nelíbilo každé ženě, ale pro ženu ve Vodnáři je to ještě mnohem důležitější a snad je to i důvod, proč si u halenky rozepne o knoflíček víc.
Když je už jednou jaksepatří vyrušená, pak je možné všechno. Po opojné oslavě se šampaňským zmizí se svým galánem v taxíku. Nechá si líbit leccos, jen to nesmí být nestoudné. Při nesprávném pohybu je zaručeně po milostné noci. Partner musí předem přesně cítit, zda to ona připustí (předpokladem je tedy dokonalá vnímavost!). Také v takových situacích v ní ožije tvořivost a její nápaditost pak nezná meze.
Mnohem více ji nadchne, když ji partner vyjde vstříc. Nejlíp by jí měl začít šeptat do ucha spoustu návrhů již ve výtahu nebo na schodišti, které vede přes čtyři poschodí k jejímu bytu. Tak se dostane do postele aspoň v té správné náladě. Ale okamžik, prosím! I když je partner již velice vzrušen, nesmí zapomínat na něhu a ohleduplnost. Žena ve Vodnáři má ráda, když ji partner svléká pomalu a obdivuje přitom její tělesné půvaby.
Jako pravá Vodnářka nemá nic proti společné horké sprše nebo pěnové koupeli ve dvou při svíčkách. Má ráda, když se pomocí vonného oleje do koupele tře o partnerovo tělo nebo když se vzájemně mydlí. Když se může milovat ve vodě, je eroticky ve svém živlu – ale snad by si měla najít velkorysejší místo, než je vana, protože pro vzájemné něžnůstky je třeba dost místa.
Ráda by se natáhla, aby začala dlouhá předehra. Žena ve Vodnáři zachází se svými milenci velice něžně. Snad proto, že ji velmi přitahují starší nebo zdrženlivější muži. Nebo je to spíš přiznání? Mívá také často poměr se ženatými pány, kteří si jí stěžují na svou frustraci. Při její potřebě dát partnerovi něho ustupují do pozadí dokonce i vlastní požadavky, což se pak někdy zneužívá. Je smyslná, aktivně se dotýká partnerova těla, prsty objíždí jeho obrysy, cítí, kde má napjaté svaly. Také její tělo lze nejlépe dobýt mužovýma vnímavýma rukama.
Žena ve Vodnáři je obdařena hravou fantazií, jíž dává přednost před tvrdým živočišným sexem. Vždy si vymýšlí nové varianty, jak by mohla partnera vzrušovat a laskat, a podobá se přitom moři, v němž vlna za vlnou neustále přináší něco nového. Erogenní zóny má na nohou, na chodidlech, na dolní části zad a na genitáliích. Kromě manuálního laskání v těchto místech vychutnává masáže. Masáž zad rozproudí ve vodnářské ženě krev.
Pak by ji měl partner něžně obrátit, položit pod sebe a pomalu do ní vniknout. Klasickou polohu má žena ve Vodnáři ráda s drobnými obměnami. Většinou uvolněně leží na zádech a nohama objímá partnerův trup. Dolní částí svého trupu vychází lehkými pohyby partnerovi vstříc. Žena ve Vodnáři v sobě nemusí nutně cítit mužské pohlaví, aby dospěla k vrcholu rozkoše. Tip: pokud by veškeré snažení k uspokojení ženy ve Vodnáři nestačilo, přenechte to její vlastní zručnosti.

Žena v Rybách "Zralá pro jeviště"

Osvětlení je v pořádku, mejkap, pozice – klapka… žena v Rybách mluví a pohybuje se. Dokonalé smyslné představení až do poslední scény. Ten kus by se mohl jmenovat "Smyslová rozkoš" nebo tak nějak. V hlavní roli nemůže být nikdo jiný než žena narozená v Rybách.
Muži, který se jí líbí, dá zájem najevo, aniž by tím poškodila své vzezření nevinné tiché vody. Zatímco se tváří chladně, nechává prosvítat své rozkošnictví a rozpaluje mužovu fantazii.
Žena v Rybách brzy dospívá. Již v období do dvacítky zvědavě a beze studu zkouší všechno možné. Je stále ochotná nechat se dobývat. Tomu, kdo se pokouší ji získat, prostě nedokáže odolat, protože říkat ne jí zásadně připadá těžké.
Zcela se řídí podle milencových přání. Co, kde a jak s ní chce dělat – ke všemu je ochotná. Nemá nic proti sexu v přírodě ani v autě, když to musí být, ale přednost dává posteli, hlavně té své. Zde jejím přirozeném dramatickém nadání lze vycházet z toho, že udělá všechno tak, aby se to líbilo hlavně jemu. Nejdříve vytvoří tu správnou atmosféru. Osvětlení jen natolik, aby v něm mohl obdivovat její tělo, protože ona chce, aby si ji prohlížel. Vůbec jí nevadí, když se na ni dívá jako na objekt, naopak, zaujme vhodnou pózu a předvádí se tak, aby si ji mohl dobře prohlédnout ze všech stran. Oblékne si své nejhezčí prádlo, použije parfém a postará se o vhodnou hudební kulisu. Zná-li již partnerovy rozmary, inscenuje to příště tak, aby mu nic nechybělo a byl zcela okouzlen. Pak se může začít.
Jestliže se skutečnost shoduje s její fantazií, je žena V Rybách šťastná a nezná již žádné zábrany. Ne že by měla nějaké zvláštní záliby, ale přeje si sexuálního partnera, který je silný, vytrvalý a něžný. Drsní nebo bezcitní muži ji odpuzují. Jestliže tedy partner odpovídá jejím představám, je ochotná k jakékoli sexuální hře. V divoké, prudké vášni je všeho schopná.
Díky své otevřenosti se žena v Rybách často ocitá ve vztahu pán-otrokyně. Už tím, že muži dává najevo, že ji jako sexuální objekt může využívat ke všemu, nač má chuť, vytváří v mnohých falešné představy. Je zosobněná oddanost a těžko se jí říká ne. Jestliže ji ovšem někdo chce způsobit bolest, začne jednat. To už je na ni příliš. Bič by tedy muž vytahovat neměl.
Žena v Rybách dává přednost dlouhé něžné předehře. Má ráda, když ji partner hladí, především po krku až k ňadrům a na ohanbí. Vášnivé polibky ji přivádějí do extáze. Ovládá umění, jak laskat jazykem, jímž vyrušuje milence po celém těle. Když je vzrušená nadmíru, nezná meze. Nejraději se na partnera posadí a lehce se vlní. Občas pohodí hlavou, aby cítila vlasy ve tváři, jeho dlaně si přitiskne k ňadrům. Křičí a sténá, protože je přesvědčená, že to stupňuje partnerovo vzrušení. Ve skutečnosti však vyjadřuje jediné: podívej se, jak jsem krásná! Pak se k němu přední Částí trupu přitiskne, aby cítila jeho pokožku.
Má také ráda, když ji partner miluje zezadu, nejlépe tak, že ona před ním klečí. Občas by ji měl chytnout za vlasy nebo jí hladit ňadra. Zde je velmi citlivá, hlavně na bradavkách. Ženu v Rybách obšťastní, když v ní partner dosáhne vyvrcholení s jemným osvobozujícím stenem. Teprve tím jí dává skutečné zadostiučinění.
Po milostné hře je uvolněná a veselá. Nejraději by z postele ani nevstala. Raději s milým ještě cukruje, laškuje a škádlí ho. Nebude trvat dlouho a probudí v něm novou žádost.

REKLAMA:
loading...

Komentáře