Mandala pro tento týden

Tato mandala: podporuje překonávání potíží pramenící z pocitu nedostatečnosti, posiluje důvěru v ženský intuitivní princip v nás, pomáhá překonat posuzování a odsuzování.

Tyto překrásné mandaly kreslí Lucie Frantová z Brna, která se věnuje mnoha věcem, které souvisejí s duchovní stránkou člověka.

To jsem já

Takže tady mám napsat něco o sobě. Hmm, no, ale to je trošku problém, já totiž nerada mluvím a ještě horší je to s psaním, ale když už jsi tady, tak něco o mně:
Třeba proč maluju? Protože mě to baví. Když začínám malovat vymýšlím si svůj svět,ve kterém na chvilku můžu žít a jsem v něm dokonale šťastná.S každou novou mandalou objevuji nové a nové světy – barevné, plné spirál, ornamentů a barev, které přecházejí jedna v druhou ( jsem v podstatě takový Columbus- chi chi). Miluji tyhle útěky, každý den se těším domů,až si sednu za stůl, vezmu pastelky, začnu malovat, sem tam se kouknout z okna do zahrady, kde všechno kvete, mění barvy, zlátne nebo je pokryté třpytivým sněhem a jsem opravdu doma v sobě. Příroda je mojí největší inspirací, hlavně motýli,květiny jejich barvy, tvary a vůně.Představuji si je jako vzdálené planety nebo anděle, kteří poletují okolo mě, jsou pořád se mnou a začínám je cítit jako svoji součást.
Chcete vědět něco víc? Raději se podívejte na moje mandalky
Jo, a ještě něco, jsem střelec.

Více najdete na adresách:

www.blog.lide.cz/mandalky
www.masiruji.kvalitne.cz

Komentáře

Mohlo by Vás zaujmout