Styl je více než módní trend. Být stylová nikdy nevyjde z módy. Tento bohatě ilustrovaný osobní průvodce okořeněný praktickými cvičeními vás vezme na vzrušující cestu za nalezením vlastního stylu, sebevědomí a charismatu.

NOVINKA, KTERÁ  PRÁVĚ  VYCHÁZÍ:

Získejte klíč ke své kráse. Objevte svou jedinečnost a staňte se hvězdou svého života! Toto je kniha, se kterou to dokážete.

STYL – cesta ke kráse, sebevědomí a  charismatu 

STYL není jen další módní publikací.

 • – Poskytne vám praktický návod, jak si vybudovat vlastní osobní značku.
 • – Představí vám barvy a střihy perfektně ladící k vašemu typu pleti a postavy.
 • – Pomůže vám najít styl odrážející vaši osobnost.
 • – Naučí vás nedělat módní kompromisy a z trendů vybírat jen to, co vám sluší.
 • – Prozradí, jak si vytvořit dokonalý šatník i jak proplout nákupy s úsměvem.
 •  

STYL je graficky a výtvarně unikátní kniha, ve které najdete:

 • – 180 inspirativních fotografií oblečení a doplňků
 • – 128 originálních fashion ilustrací
 • – 4 barevné palety k osobnímu použití
 • – motivační citáty od světových ikon z oblasti módy i byznysu 
 • – praktická cvičení k zamyšlení
 • – příběhy o módě, životě i cestě k práci snů

 

styl

 
Lidé se k vám budou chovat takovým způsobem, k jakému je budete inspirovat. Dagmar Gabulová, první certifikovaná expertka na styl pro ČR a SR, ví, jaké oblečení vám pomůže k úspěchu. Nedělejte módní kompromisy, čtěte, inspirujte se, vytvořte si dokonalý šatník a buďte spokojená sama se sebou.

Informace o autorovi:

Dagmar Gabulová pochází z Bratislavy, poslední léta však strávila na třech různých kontinentech – v Asii, v Americe a v Evropě. Přestože vystudovala Ekonomickou univerzitu a působila na různých marketingových pozicích, od dětství ji lákal svět, inspirovala krása a fascinovali lidé.

Pracovala pro českou edici módního časopisu ELLE, kde si uvědomila, že v komerčním světě krásy nemůže naplno realizovat svou touhu pomáhat ženám, aby vypadaly krásně navenek a zároveň se krásné cítily i uvnitř. Díky radě generální ředitelky módního domu CHANEL – „Dagmar, nebuď bankéřkou. Žij svými vášněmi!“ – se rozhodla spojit cestování, kreativitu a lásku k lidem i módě do jedné mise: ukázat ženám kdekoli na světě jejich skutečnou krásu, naučit je využívat ji na maximum a změnit tak nejen jejich vzhled, ale i pohled na sebe samé.

V současnosti proto mění životy žen prostřednictvím konceptu Style CoachingTM, který vystudovala ve Velké Británii. Odkrývá skutečnou ženskou krásu, zvyšuje ženám sebevědomí a pomáhá budovat image na základě jejich osobnosti. Učí je, jak propojit oblečení a celkový vzhled s osobností a jak je využít ve svůj prospěch.

Vedle individuálního poradenství vede workshopy pro mezinárodní společnosti jako KPMG, Dell, Mary Kay, McKinsey & Company a další finanční a právnické instituce. Svými radami přispívá do předních českých a slovenských časopisů nejen pro ženy (Ona Dnes, Proč ne?!, EMMA, Trend, Profit) stejně jako do televizních pořadů (VIP zprávy – TV Prima, Snídaně s Novou – TV Nova, Sama doma – Česká televize, Biznis – TA3).

Pravidelně přednáší na ženských konferencích (Všem ženám, Úspěšná asistentka manažera, Real Woman Fórum) a je také autorkou tréninkových programů pro personál obchodu s oblečením, v rámci kterých učí nejen, jak prodat, ale také jak vhodně poradit s výběrem.

Více o Dagmar, její práci a tipech z oblasti stylu naleznete na:

www.dagmarstyle.com

www.facebook.com/dagmarstyle

www.instagram.com/dagmargabulova

 

Vydalo nakladatelství:

Grada Publishing, a.s.
U Průhonu 22, 170 00 Praha 7
tel.: 234 264 401-2
fax: 234 264 400
www.grada.cz

Komentáře