Jestliže patříte k milovníkům sportu, ať už aktivním, nebo pasivním, mohli byste mít v této oblasti docela dobré informace, které je dobré umět zpeněžit. Vědět, jak který tým hraje, nebo který závodník je silnější, lepší než jiný, může být stěžejní věcí při sázení a následném vítězení. Výhra je vám velmi blízko, pokud se pohybujete např. ve fotbalu, hokeji, tenisu, volejbalu… Ale ani ti, kdo neví, který tým je lepší či horší než jiný, nemají prohráno. Mnohdy jde při sázení o štěstí. Např., když se podaří vyhrát týmu, aniž by to někdo čekal. Takové sázky a následně výhry pak bývají finančně velmi zajímavé.

Pokud si chcete vyzkoušet sázení, není lepší způsob než udělat to přes naši nejznámější sázkovou kancelář. Všem novým hráčům nabízí zajímavé lákavá pomůcky do začátků, které vám v prvních pokusech o výhru finančně pomohou a budou vám zároveň odměnou.

Jak získat odměny do začátků

Nehledejte za tím vůbec nic složitého, ani záludného. Jak již bylo řečeno, Sazka bonusový kód, který se skládá ze dvou odměn, získá každý nový sázející, který se rozhodne hrát. Abyste jej obdrželi, stačí zaregistrovat se, stát se oficiálním sázejícím, kterému je založen hráčský účet. Tímto splníte vše, co je potřeba pro získání první odměny ve výši 200 Kč. To ale není všechno. Druhou část odměny bonusového kódu získáte, jakmile dokončíte registraci. Stačí vyplnit dalších pár údajů a potvrdit vaši e-mailovou adresu. Jakmile je toto hotovo, na vašem hráčském účtu může být připsána příjemná finanční částka ve výši až 5 000 Kč. To, jak vysoká je druhá část je závislé na tom, kolik přesně při prvním vkladu vložíte financí. Zmiňovaná částka 5 000 Kč je nejvyšší možná, jakou můžete obdržet jako vaši odměnu.

Skvělé je, že tato sázková kancelář nabízí možnost sázet na celkem 26 různých sportů. Mezi nimi si jistě najdete alespoň pár těch, které vás baví, zajímají, rozumíte jim a rádi budete na své oblíbená mužstva či jednotlivé hráče sázet.

Vyzkoušet můžete i tzv. handicapované zápasy. Jsou to ty, kde je hráči nebo mužstvu přičten hned na začátku určitý počet bodů a kvalifikovaný tým, který má lepší výsledky, musí ten s náskokem dohnat.

Začněte co nejdříve, aby vám zmiňovaný výhodný kód neunikl a mohli jste se radovat z odměny, kterou získáte jen za to, že se plně registrujete. A také, abyste nepropásli další možnost, jak se jednoduše a rychle dostat k zajímavým finančním částkám.

 

loading...

Komentáře