Nad nákupy vánočních dárků jsme již začali minimálně uvažovat, pokud už je dokonce aktivně nenakupujeme. Oblíbenými dárky bývají ty pro zdraví, relaxaci, ale též s pomůcky a suroviny pro různé hobby techniky. Ideální je, když vše dokážeme koupit na jednom místě a ušetříme díky tomu nejen na poštovném, ale i na času spojeném s hlídáním a vyzvedáváním zásilek. Takovým e-shopem je Svicky.net.

Hobby dárky jsou nejlepší – zkuste třeba korálky

Dnes kreativně tvoří snad každý, a kdo ne, tak jen proto, že ještě neobjevil tu správnou hobby techniku. Jedna skutečně univerzální existuje. Je to korálkování. Může mít mnoho podob. Korálky se dají využít pro mnoho technik. V první řadě si z nich dokážete vyrobit šperky. Kovové, dřevěné, rozverné z plastových korálků. Korálky se však hodí i na šité šperky, na korálkové vyšívané aplikace, dokážeme z nich dokonce vyrábět vánoční ozdoby.

Neuvěřitelným zdrojem zábavy budou pak korálky pro děti. Ty je umí snad donekonečna používat pro zdobení hlíny, plastelíny, nakrmí s nimi své figurky koníků, navlékají si jméno i další slovíčka z korálků s písmenky a samozřejmě tvoří mozaiky se zažehlovacích korálků. Korálky se dokonce prodávají i jako malované obličeje, které se pak dají použít pro drobné korálkové a šité postavičky i loutky.

Každá technika tvoření s korálky vyžaduje nejen vhodné korálky, ale též příslušné komponenty. Od navlékacích pruženek, přes různé komponenty na přívěsky na klíče, šperky a další.

Korálky se hodí pro děti i dospělé

Dítě pod dozorem zvládne hru s korálky poměrně brzy. Později, kolem 4 let, dokáže již bravurně korálky navlékat, určitě skládat na podložky pro následné zažehlení, a jak jsem zmínila, budou pro ně neuvěřitelnou inspirací pro celou řadu her. Považují se za skvělé pro rozvoj jemné motoriky i špetkového úchopu. Ale mohou být užitečné i dospělým. Různé techniky s korálky umí pomáhat při rehabilitaci po úrazech, udržují kognitivní funkce a jde o činnost, která může být dobrou prevencí celé řady degenerativních onemocnění. Je to tedy nejen kreativní dárek, ale i dárek pro zdraví.

Zima a Vánoce – to je čas aromalamp

Zatímco na jaře a v létě si spíše užíváme vůni zahrady a lesa živě, na podzim a v zimě si přizveme pomocníky přímo do interiéru. Kvalitní éterické oleje, jaké se dají koupit pod značkou Saloos, nám umí zprostředkovat všechny benefity aromaterapie. Ať již jde o její příznivý vliv na naši psychiku, či fyzické zdraví. Saloos produkty nechybí ani v sortimentu e-shopu Svicky.net. Obchod nabízí vonné oleje Saloos, 100% éterické oleje, přírodní oleje, různé olejové extrakty a další produkty pro zdraví a péči o tělo. Firma Saloos je na trhu přes 30 let a dnes jsou jejími nejoblíbenějšími výrobky zejména ty z oblasti aromaterapie. Esenciální oleje Meduňka, Mateřídouška, Tea Tree a Pohádka Vánoc budou přesně ty, které mohou teď na podzim, v zimě, a samozřejmě též o Vánocích, provonět i vaše obydlí. A hodí se též jako krásné dárky. Nezapomeňte, že se vám k nim bude hodit aromalampa.

TIP: Na Svicky.net koupíte krásné aromalampy z keramiky i z porcelánu. Velkým hitem jsou bílé aromalampy a lampy v přírodních zemitých odstínech. Ty se hodí i jako dárek, právě díky své univerzální barvě.

Esenciální oleje Saloos využijete i pro výrobu dalších dárků i vánočních dekorací

Svicky.net nabízí celou řadu hobby pomůcek pro techniky, jakými mohou být výroba svíček i výroba mýdel. U těchto technik potřebujete nejen formy a prostředky pro zdobení, ale též se nám hodí 100% esenciální přírodní oleje nebo éterické oleje. Právě díky nim získají naše svíčky a mýdla nádhernou a léčivou vůni. Takto dokážeme vytvořit i nádherné dárečky pro rodinu a známé, které nás ve výsledku ani příliš nestojí a jde o krásný hand made. Vše přitom koupíme na jednom místě, v e-shopu www.svicky.net, který funguje již téměř 20 let a za tento čas si získal obrovské množství věrných zákazníků.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015