Není dobré kombinovat dvě 22 v jednom jméně a příjmení. Číslo 22 je nutno zvládat celý život, ale dvakrát 22, to už je nad lidské síly.

DENISA – česky Zdenička, znamená obětavou práci pro druhé. Citlivá a většinou hezká tvářička, kterou život utopí v citu. a povinnostech. Doporučuji ve Lvu, Střelci, Vodnáři a Kozorohovi. Může být i Štír. Tato znamení lépe jméno snášejí. Vládne Merkur, Venuše a ještě Merkur. Dodává inteligenci a Měsíc citlivost.

DIANA – dvacítky většinou citově strádají, ale unesou i tuto zátěž. Citlivost, obrácený Měsíc přináší ztížené cíle. Merkur inteligenci, soucit s druhými. Doporučuji v Beranu, ve Lvu, Střelci, Vodnáři, Štírovi. Tato znamení dovedou bojovat. Naprosto nedoporučuji ve znamení Vah, Blíženců, Kozoroha a Rybách. Z těchto spojení vycházejí obyčejně neurotická stvoření, které mají spoustu práce sami se sebou. V Raku mohou dokonce požívat omamné látky či alkohol.

DITA – střety se životem, karmická zátěž. Jméno zní libozvučně, ale je zrádné právě touto zátěží. Nedoporučuji dávat, pokud svoje dítě milujete. Vládne Merkur, což představuje inteligenci, Slunce osobnost, Venuše cit a rejdící Saturn toto něžné stvoření občas položí na lopatky.

DOBROMILA – mnoho dobrého už nemusí být dobré. Zemité jméno má vztah ke všemu živočišnému. Ochutnávačka života, potrpí si na rodinu. Trochu despotická, chytrá a trochu i inteligentní. Ženě změn vládne Merkur a Uran. Život se točí ve smyčkách a je hodně stereotypní. Doporučuji ve Střelci, Rybách a Vodnáři. Tam je naděje na vytýčení životních cílů.

Iva Hédlová podle Camily Karolins ( Jméno je váš osud )


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015