Bradavice, kuří oka, výrůstky na kůži. To vše jsou nepříjemnosti, se kterými se potkává příliš mnoho lidí. Kdyby každý, komu něco na těle vyrůstá, chodil ke kožnímu lékaři, ti by nestíhali chodit ani spát. Bradavice a kožní výrůstky se však dají snadno odstranit.

Pokud vám lékař potvrdil, že vaše bradavice nebo výrůstek na kůži není nic medicínsky závažné, můžete s čistým svědomím odjet domů a přemýšlet, jak se té potvory zbavit. Nechcete podstupovat chirurgický zákrok, ale bradavice je nevzhledná a vadí vám? Pojďte se podívat, co jí pomůže zmizet do teplých krajin.

Zdravotně vám sice neublíží, vědí však potrápit vaše sebevědomí. Kdo by se už jen chtěl dobrovolně procházet s výrůstkem na obličeji nebo odhalovat ty části těla, kde se něco podobného nachází? Lidé nemají rádi takový pohled a mnozí jsou natolik neslušní, že nad vámi ještě i znechuceně pokrčí nos.

Na bradavice existuje množství chemických kosmetických přípravků. Při kožních výrůstků je však lepší se takovým přípravkem vyhýbat, protože na vaši beztak citlivou kůži mohou mít neblahé účinky.

Nejlepší je přírodní metoda a tato je opravdu osvědčená. Pokud jste ji ještě neznali, měli byste vědět, že ve světě není žádnou novinkou. Lidé ji používají celá staletí a přináší spokojenost a navrací sebevědomí mnohým těm, kteří kdysi bojovali s kožními nepříjemnostmi.

Přípravek na bradavice

Budete potřebovat:

  • jablečný ocet

  • mýdlo

  • vatové tampony

  • teplou vodu

  • bavlněný ručník

postup:

Postižené místo si důkladně omyjte mýdlem a teplou vodou. Kůži osušte jemným přikládáním ručníku. Jde o to, aby se postižené místo vzrušování ještě před aplikací kyseliny octové.

Vatový tampon nebo vatový chomáč namočte do teplé vody a uvádějte jej na bradavici či výrůstek přibližně na 10 minut. Výrůstek se trochu zvláční, což zaručuje lepší spolupráci při dalším kroku.

Když jste odstranili vatový tampon s vodou, namočte další vatový tampon do jablečného octa a nešetřete. Přiložte na kožní výrůstek a nechte působit při středně silném tlaku alespoň dalších 10 minut.

Místo si opláchněte teplou vodou a osušte. Po aplikaci octa můžete cítit mírné podráždění pokožky, po chvíli by však mělo zmizet.

Tuto proceduru opakujte každý den, až dokud bradavice nebo kožní výrůstek sám neodpadne. Pozor! Nikdy bradavici netrhejte, i když už budete vidět, že se začíná odlupovat. Mohli byste si vydělat na nepěkné jizvičky. Kůže musí výrůstek pustit sama. Takže pokud se stane, že výrůstek se vám začne pomalu odlupovat a pohybuje se vám na postiženém místě, raději ho zalepte náplastí a čekejte.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015