Tento domácí přírodní lék je velmi užitečný proti mnoha zdravotním problémům. Je účinný zejména proti cystám, myomům, srdečním chorobám a toxinům nahromaděných v organismu. Stačí smíchat dvě ingredience a zregenerujete tím celý organismus.

Základní složkou mocného přírodního léku je bylina nesoucí název netřesk. Její latinský název „sempervivum“ znamená být „stále živý“.

O extrémně silných vlastnostech této rostliny věděli i staří Řekové a Římané, kteří netřesk pěstovali. Používal se i jako prostředek proti hmyzu a broukům.

Mnoho lidí ho má ve svých domovech hlavně za tímto účelem, ale neví, že by se dal využít i v případě ochrany lidského zdraví.

Domácí lék proti cystám a myomům – recept:

Budete potřebovat následující ingredience:

  • 300 gramů listů netřesku

  • 500 g medu

Nařežte listy netřesku na drobné kousíčky, které vložíte do medu. Nechte působit 2-3 dny.

Jak směs používat:

Konzumujte jednu polévkovou lžíci denně na lačno ihned po probuzení.

Vydržte nic nejíst a nepít ještě dvě hodiny potom. Výsledky na sebe nenechají dlouze čekat. Netřesk efektivně stimuluje metabolismus a čistí tělo od všech škodlivých toxinů.

Nesmírně důležitá je funkce této bylinky během zimních měsíců, kdy slouží jako detoxikace. Jelikož se již brzy ohlásí jaro, svou terapii s netřeskem neoddalujte, a to nejen kvůli tomu, že jste se přes zimu málo pohybovali. Důvodů je daleko více.

V Rusku je netřesk považován za preventivní lék na onemocnění srdce, zvyšuje metabolismus a pomáhá při léčbě cyst.

Komentáře