Pro péči o naše nejcitlivější místa jsme pro Vás vybrali 3 novinky z našeho e-shopu. Jedná se o kvalitní, účinné, ale přitom cenově dostupné přípravky.

Mýdlo na citlivou pleť

Mýdlo je určeno nejen k omývání obličeje, ale lze je použít na další delikátní a citlivá místa, stejně jako pro běžnou hygienu. Dobře je akceptuje dětská pleť, významně omezují výskyt alergických reakcí a ekzémů, mírní potíže psoriatiků, výborně pečují o vlasy, účinně bojují s plísněmi. Vůně jsou velmi jemné a uvolňují se až při použití. Pro výrobu jsou použity výhradně přírodní suroviny v několika formách. Velmi dobře působí i na různé problémy pleti. Byliny a koření tvoří jemný peeling.

Účinné látky : směs suchých bylin: meduňka, levandule, chmel, nové koření, lněné semínko, éterické oleje z heřmánku, guajakového dřeva, gerania a galbana, olej z vinných semínek a jojobový vosk.
Koupit Mýdlo na citlivou pleť v e-shopu za 69,- Kč

FEMINOL – mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem

FEMINOL je exkluzívní aromaterapeutický produkt určený pro ošetření míst s častým výskytem plísní a snadnou potivostí – např. genitálie. Je použitelný rovněž jako sprchový, nebo koupelový olej. Je komponován pouze z přírodních rostlinných silic a olejů mezi nimiž je bulharská růže a pupalkový olej.FEMINOL je přípravek pro každodenní použití, všechny generace a obě pohlaví. Působí přirozeně a dlouhodobě na citlivých místech jako ochrana proti bakteriím a plísním, omezuje pocení a díky vzácným olejům, včetně bulharské růže, účinkuje jako příjemný a dlouhodobě působící parfém a dezodorant. Růžový olej má antiseptické účinky a působí též jako sedativní a afrodisiakální silice. Feminol udržuje rovnováhu mikroflory pohlavní sliznice, odstraňuje pocity svědění či pálení. Malé množství oleje se nanese na navlhčenou sliznici, vznikne emulze, která se opláchne vodou. Olej pupalky dvouleté obsahuje nenasycené mastné kyseliny, které mají řadu příznivých účinků na záněty, plísňová onemocnění, projevy ekzémů, lupénku.

Účinné látky :olej ze slunečnice, vinných semínek a pšeničných klíčků, éterické oleje z růže, gerania, pačuli, canangy a santalového dřeva.
Koupit FEMINOL v e-shopu za 249,- Kč

INTIMED-balzám na vaginitidu (colpitis)

Zánětlivá onemocnění vagíny jsou velmi častá a mnohdy přehlížená, ačkoli mohou vést k řadě vážných komplikací. Nejčastěji se projevují svěděním a neobvyklým, někdy páchnoucím výtokem. Příčinou jsou často plísňová onemocnění – kandidózy, způsobená plísní CANDIDA ALBICANS, projevuje se hustým bílým výtokem. zelenožlutě zbarvený výtok je projevem parazitárního onemocnění, které způsobuje prvok TRICHOMONAS VAGINALIS. V obou případech je nutné aplikovat antibakteriálně a protiplísnově působící přípravky. INTIMED je směsí vysoce účinných silic a rostlinných olejů spolu s dalšími účinnými látkami, které lze jednoduše aplikovat na tampón pomocí pipety dle návodu. Tampón je nutné pravidelně měnit a s léčbou vytrvat až do vymizení příznaků. V případě ohrožení výše zmíněnými problémy (plavání v bazénech, společné sauny, predispozice a pod.) je možné přípravek užívat preventině bez jakéhokoliv nebezpečí.

Účinné látky:výrazně dezinfekční a cytofylaktické éterické oleje z levandule barreme, čajovníku, heřmánku modrého a olej z pupalky dvouleté. Vyhněte se všem mycím přípravkům obsahujícím syntetické látky, minerální oleje, parfémy, emulgátory apod. Obsahují řadu látek, které zbavují sliznici přirozené ochrany a vystavují ji tak zvýšenému nebezpečí infekce. V naší nabídce najdete zcela přírodní aromaterapeutický mycí přípravek FEMINOL na hygienu pohlavních orgánů a případnou lokální masáž.
Koupit INTIMED-balzám na vaginitidu v e-shopu za 149,- Kč

podle materiálů fy Aromedica s.r.o. připravila Iva Hédlová


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015