Každá žena sní o dlouhých, hustých a zářivých vlasech. Bohužel realita je jiná. Většina žen má suché a lámavé vlasy, které jsou velmi poškozené. Velká část těchto poškození způsobí špatné kosmetické produkty. 

Máme pro vás přírodní řešení, které je velmi jednoduché a účinné. Na opravu svých poškozených vlasů potřebujete hlavně želatinu v prášku. To je vše.

Želatina je lék na poškozené vlasy

Želatina je výborným zdrojem bílkovin a aminokyselin, které jsou skvělým přínosem pro vaši pokožku, vlasy a nehty. Níže naleznete recept pro skvělou masku na vlasy, která vám pomůže vrátit zašlou slávu vašim kadeřím.

Potřebné ingredience:

·         1 lžíce želatiny

·         ½ šálku mléka

·         1 vejce

·         2 lžíce octa

·         2 lžíce olivového oleje

Příprava:

Jako první krok ohřejeme mléko. Přidáme želatinu a pořádně promícháme. Následně vložíme všechny ostatní přísady a směs znovu důkladně promícháme.

Po každém umytí vlasů, aplikujte tuto masku na mokré vlasy a nechte působit 30-40 minut. Pro ještě lepší výsledky použijte koupací čepici. Poté si umyjte vlasy jako obvykle. Užívejte masku dvakrát týdně a během 14 dní se projeví viditelné výsledky, z kterých budete nadšeni.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015