Na naši Zemi žijeme Člověk, Zvířaty, Rostliny a Nerosty. My jsme Člověk, dýcháme, jíme, pijeme, pohybujeme své celé tělo, mluvíme své řeči a další pozemské činnosti. Vnímáme pět smyslu ale někteří můžeme vnímat další smyslu. Naučíme žít tady Láskou, vnímat v sobě krásné Světlo a léčit.

Rostliny žije ve stejné místě přírodě, přijímá vodu ze zemi, do které teče kapky při dešti. Může taky vnímat jinak než vnímám my. Umí dávají vůni, krásné pocity i také opak. Někteří mají léčivé účinky – léčivé bylinky.

Zvířata žije podobně jako u Člověka ale žije ve volné přírody, i také v domácnosti. Zvířata může společně komunikovat úplně jinak než my – pomoci ultrazvuku, mikrohlasy, cokoliv co přirozeně nevnímáme Člověk vůbec. Může použít telepatické komunikace (u delfín) a posunkové komunikace (u opice). Domácí zvířata rozumí přesto Člověk mluví své řeči. Některý Člověk dokáže komunikovat s zvířaty nebo rostlinami, při tom cítí spolu silněji. Některé umí léčit léčivé účinky když olizuje a dotýká s Člověkem

Nerosty patří mezi drahokameny, minerály, uhlí, cokoliv který nerostou ani nepohybuje. Některé nerosty může vyzařovat růžné záření, zvláštní i krásné pocity a léčivé účinky.

Americká vesmírná sonda poletěli na Mars, na Venuše, na další planetu a na její některý měsíc, neustále hledali nějaký Život. Ale bohužel že vědci pořád někdy říká že je Život a někdy říká že není Život. Vědci nevnímají přesně nebo možná, že vědci nás tají…

Hmotné nízké vyspělé Mimozemšťané žije na jejích planetě jiným způsobem žití než jak my myslíme, představujeme a žijeme na Zemi. Nedokážou létat daleko po Vesmíru. Její úrovni je velmi podobné jako na Zemi.

Některý Člověk dokážeme vnímat na dálku že na některé planetě naši sluneční soustavy i cizí soustavy jsou Život v růžné úrovni. A také můžeme setkat na Zemi v jiné úrovni s nějakou mimozemskou Bytosti – třeba ve snu a v realitu. Někteří Bytosti procházejí z nízké i z vyšší úrovni, zaleží na to v jaké vývoje je určitý kontaktovaný Člověk, aby lépe porozuměli. Můžeme navažovat růžným způsobem komunikace když některému vyhovuje.

Nejvyspělejší Mimozemšťané dokážou přesunout ze vyšší úrovni na fyzické úrovni i opak. Žije na svou mimozemskou domovskou planetu, ale z nějakou nejdůležitěji důvodu může žít na jinou planetu nebo na vesmírnou lodi. Řídi vesmírné lodi pomoci své myšlenky a cestuje bez prostoru a bez času i opak. No občas na oblohu může ukázat jak létají létající talíř (UFO) abychom lidi postupně na to zvykly, nebály se a mohly předat informace další lidi které ještě nevidí UFO ale postupně se snaží uvěřit i se nebát. Obrovský kruh či nějaký symbol v obili ukazuje jako poselství, aby někteří lidi rozluštili a chápali o co jde.

Na Zemi může být někde vtělené mimozemské či nadpozemské či nepozemské duše v Člověka, tak nikdo neví, kdo je přesně, jenom vidí že pořád jen Člověk. Proč vtěleného v Člověk narodili tady na Zemi, proto… sbírá zkušenosti lidské chování, ponaučení, také své poselství, u Vyšší vtělené duše Bytosti pomůže lidem probudit a posunut do vyšší dimenzi (tedy při transformace).

Některé je pozitivní a některé je negativní. Nezaleží mi na to jaké vlastnosti, tak že jsou všichni JEDNO. Díky tomu může být z toho ponaučení a také vést k poznání. Ale zaleží na to jakou psychickou silu mají pozemští člověk a jak překoná strachu. Mohu říct že strach je jednou nejhorší psychický stav. Ztratí jim životní energie. Můžeš přečíst můj článek "Strach". 🙂

Otázka: Proč nevtělené Mimozemšťané někdy potkají tady na Zemi? Odpověď: Protože Nejvyspělejší Mimozemšťané pomůžou vývoje lidstvo a záchranu naši Matičku Zemi, také předají informace Pozemšťanům. Tomu říkám že poslání z Vesmíru…

Rasy Mimozemšťané jsou mnoho růžné i také může být podobné rasy jako pozemské. Mimozemský vztah k Člověk je velice Laskavý když člověk dokáže klidně s ním kontaktovat.

Záměrně to nedávám do správné češtiny, autor je zřejmě cizinec. Iva Hédlová