Nedostatek ve funkci ledvin se může projevovat např. takto :

sucho v nose, šumění a pískání v uších, problémy s močením, gynekologický výtok, otoky obličeje, městnání lymfy, tmavší až fialový jazyk, poruchy menstruace, bolestivá menstruace, potraty, problémy s koleny, bolesti třísel, vyklání zubů a odhalené krčky, bolesti zad v bedrech a kříži, záněty nervů, plíseň mezi 4 prstem a malíkem atd..

Emocí ledvin  je úzkost, takže při oslabení lze předpokládat, že se člověk točí v úzkostném kruhu, aniž by to ovlivnil..

Ve snech  se slabost ledvin může projevit sny o vodě, studené a kalné vodě, strachu, lodích, utopení, a zapomnětlivosti.

Povzbuzení energie ledvin  – třeme o sebe v mírně rozkročeném postoji dlaně a všechny prsty o sebe a pak přiložíme teplé ruce na oblast ledvin na záda, opakujeme 3x.

Z bylin  je na ledviny vynikající: celík zlatobýl, kopřiva, petržel, lípa, jehlice trnitá, vřes obecný, meduňka, brusinky nebo Jančův ledvinový čaj – celík zlatobýl, přeslička, rdesno ptačí (truskavec) a rdesno blešník v poměru 3:1:1:1.

Velmi vhodné je pití vody, min.1 litr denně a vyvarovat se solení, červeného masa, uzenin a sladkých nápojů.

Mnoho

štěstí při očistě ledvin přeje Grev

28.1.2011


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015