Milí přátelé,
byla jsem požádána mým skvělým přítelem, abych napsala článek o sexualitě, jelikož mám na ni pro běžné lidi poněkud neobvyklé mínění. Omlouvám se předem těm, kteří nebudou souhlasit. Prezentuji toto jako svůj názor, nic víc… Takže začněme:-)
 

Láska má mnoho forem, stejně jako sex. Jedna z forem lásky je fyzická láska, jeden účel sexu je projevení lásky na fyzické rovině a touha po splynutí, Jednotě. Ale jsou to jen jedny z mnoha jiných možností. Sex může být např. také výsledkem chtivosti, utišení touhy a volání pudů, vášně. Stejně jako láska není jen fyzická, ale též mateřská, bratrská i všezahrnující (bezpodmínečná)… PUDY A CHTIVOST VŠAK NEJSOU PRODUKTY SKUTEČNÉ LÁSKY. Vidíme bohužel každodenně sami, jak na sebe navzájem pohlížíme jako na sexuální objekty, ne však láskyplným pohledem vyjadřujícím úctu.

„Ta má krásný zadek, bože, to je prdelka,“ jeden z možných výroků, které značí chtivost a obdiv některé části těla. Zeptejme se sami sebe, jestli se za těmito slovy skrývá touha poznat člověka jako takového – jeho skutečné Já. Jistěže NE! Dnes lidé málokdy „balí“ opačné pohlaví kvůli této touze po poznání (všimněte si jen zdánlivě nevinného slůvka „balí“, to už mluví za vše:-) ). Odvaha oslovit je pouze důsledkem nás ovládajících nízkých pudů. I když časy se mění, osobně doufám, že k lepšímu.

Stačí jen jediná „nečistá“ myšlenka chtivosti po druhém člověku, aby ulpěla na jeho poli vyzařování (neboli auře), ať má sám člověk „napaden“ touto myšlenkou sebelepší a sebečistší  úmysly… Tím, že tato myšlenka zůstane v jeho vyzařování, automaticky k sobě dotyčný přitahuje stejnorodé, tudíž další a další lidi, kteří mají obdobné záměry a pokud je člověk ze svého pole neodstraní, sám začne smýšlet podobně jako lidé mířící na něj toužebné myšlenky.

Nechci tím říct, že v dnešním světě nemá „čistota“ šanci, ani to, že člověk nosící tuto myšlenkovou zátěž se tím sprostí viny. Člověk má totiž ZODPOVĚDNOST TUTO „ŠPÍNU“ ZE SVÉHO POLE ODSTRANIT, jinak ponese následky. Ale jak? LÁSKOU, VYTRVALOSTÍ A ODPUŠTĚNÍM.

Na kom jde ale nejvíce vidět dnešní ubohost a pokles lidstva v tomto ohledu? Na ženách. Tím je nijak nepovyšuji ani nechci ponižovat muže. Avšak vzhledem k tomu, že žena je svou přirozeností přijímající a citlivější než muž (aspoň ve většině případech), je to zcela pochopitelné. Sami jste jistě zpozorovali např. dnešní způsob oblékání či líčení dívek (některé vypadají jako z nevěstince, když se to přežene) nebo jejich nabízení se atd. Já to vidím každým dnem, protože žiji v prostředí mladých holek (samozřejmě se to týká často i zralých žen, ne jen mladých), slyším jejich názory a vidím jejich chování. Ale také kluků… Muži si zase naopak rádi užívají sexu, ale nechtějí nést odpovědnost za následky… Většina všechno nechává na ženách, ať se starají. Oni jsou přece páni tvorstva a žena jejich otrok, podřízený (v podvědomí lidí je tento zastaralý názor již velmi dlouho). Ach, jak hluboko lidstvo kleslo!:-(

Jak vše opačné jest… Nejprve bychom měli poznat člověka, jeho podstatu a milovat ho. A poté provozovat sex, právě z té čisté lásky. Tomu se říká BOŽSKÁ SEXUALITA. Jenže lidstvo to dělá PŘESNĚ NAOPAK! Nejprve sex a potom se možná poznáme. Jak nízko jsme a ještě si myslíme, jak jsme vyspělí a jediní ve vesmíru (ale to už je jiné téma:-) ).
V čem je ale problém? To, co každý jedinec cítí, o tom si myslí, že je opravdu čistá láska. Tudíž pojem LÁSKA vnímá každý jinak, svým subjektivním pohledem. Proto berme každého názor jako jeho subjektivní pocit (který může a nemusí být správný, vše je totiž relativní a záleží na tom, z jakého úhlu pohledu se na danou věc podíváme…). Proto berte i tento článek jen jako podání mojí reality a informace, respektujte ho prosím, i když nemusíte souhlasit:-). Moje srdce to ale cítí jako správné. Vy zase naopak můžete cítit jako správné provozovat sex bez lásky, jen pro ukojení pudů. Ale to je váš životní plán a také vaše volba. KAŽDÝ ALE ZA SVÉ VOLBY NESE NÁSLEDKY, AŤ JSOU JAKÉKOLI!!!

JEN VAŠE SRDCE VÍ, CO JE ČISTÁ LÁSKA! PROTO JI PROCIŤTE PŘES SRDCE A PAK UŽ SAMI POZNÁTE, CO JSOU PUDY A CO UŠLECHTILÝ CIT. A PRÁVĚ JEN UŠLECHTILÝ CIT JE SKUTEČNÝ!

Jelikož se většina lidstva vyvíjí skrze utrpení, tou druhou stranou mince, někteří poznají pravou lásku právě tak, že např. experimentují v sexu, a poté zjistí, že to asi nebude to pravé ořechové:-)… (o tom ještě napíšu článek)

Moje přirozenost vždy byla brát všechny muže jako bratry, milovat je všechny stejně a pro to, jací skutečně jsou. Udělala jsem však OBROVSKOU CHYBU… Myslela jsem si, že když všichni ostatní to dělají jinak, proto i já musím. A ponesla jsem následky. Všichni navzájem se totiž na sebe dívali jako na sexuální objekty, já jsem „odkoukala“ od okolí jejich vzorce a už jsem v tom takříkajíc jela:-) A plně za to beru zodpovědnost, jelikož je to jen a jen moje chyba. Nevěřila jsem svému vlastnímu srdci, které se nechtělo vázat na jednoho člověka (resp. obětovat se a ztratit vlastní svobodu). To, co chci, je bezpodmínečná láska a maximální svoboda. Jsem schopna se odevzdat jen Bohu, ale jsem také otevřena vztahu, ve kterém však žádám svobodu, žádné vlastnění, pouze sdílení:-) Navíc, jednotlivec přece nemůže nikomu poskytnout dokonalost – to může jen celé lidstvo ve svých různorodých vlastnostech.

Vybrala jsem si být tu pro všechny a rozdávat lásku všude a všem stejnou měrou. Snažme se pochopit druhého a neodsuzujme. Každý má právo myslet si, co chce, a žít, jak chce:-) Takže tolerujme i dnešní svět a sami si ho udělejme krásným svými činy, slovy a myšlenkami;-) A je-li to v našich silách, sex provozujme pouze s tím, koho skutečně milujeme.

Autor: Leena Love

Komentáře