V dnešní době nabízí zdravotnický trh nespočet lékařských nástrojů a pomůcek, nicméně ne zrovna mnoho z nich má opravdu takové „kouzelné“ účinky, jak slibují. Nicméně jedna terapie je prověřena již mnoha lety – a to je právě šungitový aplikátor aneb Kuzněcova podložka. Již v dobách našich babiček byl součástí každé domácnosti – vy jej ještě nemáte?

Co je šungitový aplikátor?

Jedná se vlastně o rohož či fólii, jež je doslova „posetá“ plastovými kolečky s hroty (ty jsou samozřejmě také plastové). Jeho dávným předchůdcem byla pěnová páska s rozloženými kovovými jehlami. Nicméně, bohudík, že doba jde dopředu a tento mučící nástroj se již zformoval do přijatelnější podoby.

Jaké jsou jeho účinky?

Podstata účinkování tohoto aplikátoru spočívá v akupunktuře – je cílena na působení na aktivní body, jež jsou umístěny po celém těle. Tím dokáže aktivovat, normalizovat a v podstatě i regulovat veškeré biologické procesy, které v našem těle probíhají. A právě stimulace určitých bodů působí léčebně v různých případech onemocnění. Stačí mít povědomí o tom, jaké jsou aktivní body a zóny lidského těla a kam přesně zacílit.

Nejčastější použití?

Nejčastěji je tento aplikátor používán při odstraňování bolesti zad. Šungitový aplikátor je také často odborníky označován jako pomůcka při osteochondróze. V tomto případě se musí aplikovat na záda podél celé páteře. Nicméně tenhle proces by neměl být nikdy bolestivý.

Aplikátor je účinný hlavně tím, že zlepšuje krevní oběh, stimuluje metabolické procesy, zlepšuje činnost cév a normalizuje činnost kardiovaskulárního systému. Tím dokáže odstranit bolesti, dodat sílu a energii do organismu.

Nad čím tedy přemýšlet? Není nic jednoduššího, než aplikátor každý den chvilku použít a budete nejenom plni energie, ale také zdraví „jako řípa“!


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015