Vánoční radovánky skončily a s nimi i sváteční hodování. Přiznejte se, kolik z vás si na Nový rok předsevzalo, že konečně zhubne přebytečná kila a dostane se do kondice? Ať už potřebujete shodit pět nebo dvacet kilo, je potřeba postupovat s rozumem. Hubnutí nemusí být nepříjemné a už vůbec to neznamená, že se musíte příliš omezovat. Stačí si uvědomit, co musíte změnit ve svém jídelníčku. Pro ty z vás, kteří nemají čas na vaření a nakupování potravin, přinášíme tip, jak svého cíle dosáhnout snadno a rychle.

Hubnutí začíná v kuchyni

Na internetu se dočtete mnoho rad o tom, jak si spočítat bazální metabolismus, kolik kalorií denně byste měli přijmout, jak zjistit správný podíl makroživin. Někomu to může připadat jako nekonečné počítání, vážení a kontrolování, a tak to hodně lidí vzdá už na začátku. Naštěstí existuje služba, která všechny tyto každodenní nepříjemnosti vyřeší za vás. Tou službou je takzvaná krabičková dieta. Princip je jednoduchý. Vy si objednáte jídlo na měsíc dopředu a každý den vám až pod nos kurýr přiveze krabičky s pokrmy na celý den. A to vše podle vašich požadavků a potřeb. Krabičková dieta Praha všechna jídla dodá tak, aby vyhovovala režimu, který byste měli dodržovat, abyste jednou provždy zhubli a nemuseli nic složitě počítat.

Bez pohybu to nepůjde

I když nepatříte mezi milovníky sportu, pravidelný pohyb byste do svého denního programu měli zařadit. Nemusíte nutně propotit tričko, ani chodit do posilovny mezi svalovce. Stačí začít zlehka. Možná se to nezdá, ale i obyčejná svižnější chůze dělá zázraky. Kromě ubývajících kil zjistíte, že se vám taky lépe dýchá a nejste tak často nemocní. Hodinová procházka denně vám zaručeně zlepší život. Jakmile to pro vás bude málo, nebo budete chtít hubnout rychleji, stačí nasadit běžecké boty a zkusit zlehka vyběhnout. Nemusíte ani běžet celou trasu v kuse, ze začátku zařaďte indiánský běh, výsledky se dostaví brzy a vy najednou poběžíte tři kilometry nepřerušeně, ani nebudete vědět jak.

Komentáře