Které věci se mužům v posteli líbí?

Oplzlé řeči
Přestože se najdou i muži, kteří vyžadují, aby se milování odehrávalo za naprostého mlčení, většina mužů však považuje za hodně vzrušující, když se žena rozhodne mluvit „sprostě“.

Nadšení

Některé ženy a muži se doposud k milování stavějí vlažně či nesměle, třeba s jedním okem na hodinách či na televizi. Nadšený přístup k sexu zapálí odpovídající jiskru nadšení i u partnera či partnerky.

Smích

Udržet si smysl pro humor může mít někdy větší cenu než stovka orgasmů. Dokáže-li žena, aby se muž v posteli smál, velice tím prospěje i sama sobě.

Ochota vyzkoušet nové a nepoznané

I drobná obměna dokáže sexuální styk značně vylepšit. Různé polohy při souložení narušují všednost milostného života.

Doteky a masáže

Muži, téměř bez výjimky, mají rádi, když se jejich pohlavních orgánů někdo dotýká. Je dobré mít po ruce lahvičku dětského olejíčku a kdykoliv přijde ta správná nálada, může žena olejíčkem dlouho potírat všechna skrytá místečka mužova těla.

Sexy oblečení

Mnoho lidí skutečně vzrušuje pohled na partnera či partnerku v určitém oblečení, a nemusí nutně jít ani o nějaký dráždivý a sexy obleček. Také je možné zkusit se milovat polonazí – polooblečení: což může působit obzvláště eroticky.

Ochota ke striptýzu

Striptýz – svádivé svlékání – představuje velmi vzrušující část předehry. Žena, jež se postupně svléká – takovou podívanou považuje většina mužů za záležitost velice dráždivou.

Zkoušíte i tyto taktiky nebo je nepovažujete za nutné? Myslíte, že je občas důležité vyzkoušet v sexu i něco nového, nebo máte zaběhnutý styl, který vám vyhovuje?

Autor: satty