Ezoterické léto 2013Akce pro lidi, kteří milují život!
Rádi bychom Vás pozvali na letní festival do nádherné přírody v Háji pod Jizerskými horami. Už třetí ročník Ezoterického léta, festivalu Zlatého středu, si vzal za cíl vytvořit prostor pro vzájemné setkávání odborníků i laiků z širokého spektra oborů – ezoteriky, alternativní medicíny, šamanismu, tantry, jógy, věštění i rituálů.

Celý víkend a to už od pátku odpoledne budou probíhat zajímavé přednášky, semináře a energetická cvičení.

16. – 18. srpen 2013

Budete moci odhalit svou budoucnost, postavit si vlastní konstelaci, otevřít pravou hemisféru nebo jóny, odblokovat se při terapii či naplnit se vesmírnou silou při dechových cvičeních, vyzkoušet automatickou kresbu, seznámit se s jiným pohledem na lidskou sexualitu, rozhýbat tělo nebo zažít šamanské cestování či večerní magický rituál… A to vše na jednom místě!!!…

Kdo Vás bude provázet?

Pavel ŠvarcPavel Švarc – Šaman, léčitel, kartář a numerolog. Pavel žije dle svého motta, že Zem je krásné místo pro život a do chuti žít vrací své klienty ve své šamanské poradně a na seminářích, kterou provozuje se svou ženou Markétou. Bude Vás provázet šamanským bubnováním i sobotním rituálem.

 

 

Jan Pešička

Jan Pešička – Honza se osobním rozvojem, sebepoznáním, hypnózou a konstelacemi zabývá už řadu let. Učil se u takových kapacit jako jsou J.Winkler nebo Wilfried Nelles. V současnosti pracuje jako kouč. Je členem ČASK, ale především je to dobrý chlap, člověk s otevřeným srdcem.

 

 

Petra Cibulková

Petra Cibulková – Vystudovaná herečka, která ale mnoho let profesionálně maluje. Mojí cestou je propojení malby a tvorby s rozvojem osobnosti, říká, kreslení a malba jsou způsobem sebevyjádření a nakročením k poznání sebe sama. Petra je okouzlující dáma, tvůrčí osobnost každým coulem. 

 

 

Misabelka

Misabelka nabízí poradenství pomocí psychologického rozboru sebepoznání a objevování našeho Já. Při výkladu karet můžete zjistit důvody, proč prožíváte strach, nedostatek lásky, celkové sebedůvěry a proč se Vám v životě nedaří a co udělat pro to, aby se osud obrátil ve Váš prospěch. Misabelka žije svůj život s andělskými energiemi.

 

 

Ladislav SchillerLadislav Schiller – Zkušený instruktor jógy, člen Sdružení učitelů jógy (SUJ ČR), který se také zabývá japonským bojovým uměním a zenovou meditací (žák školy bojových umění Y.A.S.O. – Nagomi). Především je to ale člověk s velkým srdcem. A jeho srdce dokáže při cvičení rozeznít i srdce těch, které učí.

 

 

Markéta ŠvarcováMarkéta Švarcová – Pokud o někom můžeme říct, že ten člověk se na vás podívá a vaše duše se rozzáří, tak to je přesně Markéta. Markéta je šamanka, zvuk jejího bubnu a spojenci, s kterými pracuje, vyléčí bolavou duši a vrátí vám víru v dobré bytí. Už od mládí se zabývá také chiromantií. Považuje ruku za fascinující a živé svědectví o tom, jak jsme zrovna na tom J a co s tím …

 
 

Zuzana Blažejová

Zuzana Blažejová – Do životů i osudů ostatních nahlíží stejně snadno, jako dýchá… Využívá automatickou kresbu, karty a zejména svou jasnovidnost k odhalení našich potíží ale také k diagnostice zdravotního stavu. A pokud někdo dostal od Pána Boha dar vidět pod pokličku nás samých, je to právě Zuzana.

 

 

Adriana KučkováAdriana Kučková – Jak Ajka říká: „Věnuji se péči o tělo a dušičku.“ A je to tak. Přichází se srdcem na dlani a nabízí nám zcela jiné, otevřené a přátelské pojetí sexuality jako cesty k naší energii a vitalitě. Boří mýty a dává do souladu sexualitu jako niternou komunikaci v láskyplném vztahu a jako cestu k povýšení člověka na bytost, která žije v jednotě s Matkou Zemí.

 
 

Zojka PerglerováZojka Perglerová je na cestě za poznáním sebe sama – své hodnoty, své síly, své odvahy a lásky sama k sobě. Již 11 let sobě i ostatním pomáhá v objevování pravého světa ženy – ženy matky, milenky, bohyně… Žena má mnoho podob a všechny mají své kouzlo. Věnuje se cvičení Mohendžodáro, tantře józe pro ženy, aromaterapeutickým masážím a shiatsu.

 
 

Lenka SpěváčkováFyzioterapeutka Lenka Spěváčková se zajímá o vědomou práci s tělem, o prožití pohybu a o souvislosti mezi napětím těla a lidskou psychikou. V terapii se věnuje dětem, lidem s tělesným handicapem, a všem, kteří chtějí vrátit tělu jeho původní přirozenou pohyblivost bez bolestí a omezení.

 

Roza

Letos vezměte s sebou i děti!!!

Pokud vaše děti budou o prázdninách doma a nemáte je kam dát, vezměte je s sebou!

Róza, nejlepší paní učitelka z montessori školky se o ně ráda postará!

 

A jak to bude probíhat?

Háj - radnice


Festival zavítá tentokrát k nám domů do malebné vesničky Háj u Habartic. Radnice a bývalá škola se od pátku do neděle otevřou festivalovému ruchu – přednáškám, cvičení, seminářům, ale především milým hostům. Ubytování  –  ve vlastních stanech nebo ve spacáku na radnici. Strava – zajistíme v pátek a sobotu večeři, dva teplé obědy a dvě snídaně, ale možná bude i svačinka… Podrobné informace o místě, organizaci a seznam přednášek obdržíte, až po přihlášení.

Zbývá jenom cena a ta je 2200 Kč (děti 800 Kč). Pokud Vám přednášky nebudou stačit a potřebovali byste ještě osobní konzultace s lektory, budou k dispozici po vzájemné domluvě celou dobu festivalu. Karty u kartářky Misabelky si můžete nechat vyložit za 300 Kč.

Je však nutná platba předem – č.ú.: 51-1860020217/0100, ať víme, kolik nás bude a kolik toho má paní kuchařka uvařit …

Informace a přihlášky: Tel.: 774 696 059, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více informací a podrobný program najdete na našich stránkách: www.samanismus.cz

Přijeďte, Vaše duše se zaraduje!

Za společenství Zlatý střed

Pavel a Markéta Švarcovi
 

Komentáře