Michael vám dává vědět, že když ve svém životě provádíte obtížné změny a setkáváte se s problémy, jste v bezpečí a pod ochranou. Bůh a andělé vám pomáhají, abyste v období zkoušek zůstali věrní sami sobě.

Zkuste si dnes s Michaelem od srdce povídat. Nebojte se, že ho budete obtěžovat. Michael je, podobně jako všichni archandělé, schopen být u všech, kdo ho potřebují, současně. Neomezuje ho čas ani prostor, takže může pomáhat zároveň vám i druhým.

Příroda obdařila lidi smíchem, aby jim dala náhradu za to, že musejí myslet.

Andělské poselství od VICTORY

Dnes začíná něco nového, jste na prahu dalšího úseku života, vše je jen váš další růst, učíte se integrovat nabyté zkušenosti a poznání.

Věnujte svoji pozornost harmonizaci svých čaker a energetických těla

Energie Victory harmonizuje. Tok energií v celém systému se vyrovnává. Dochází k souladu mezi tělem, Duchem a duší. Tím je usnadněn přístup k vlastním schopnostem, ke svému potenciálu, vědění a k minulým zkušenostem.
Je možné jasně nahlédnout situaci, přijmout nové aspekty, uvědomit si blokády nebo rušivé vlivy a posílit spojení s intuicí. A najednou je tu odvaha a důvěra v to, co přichází.

Dnešní situace
Tak jako na počátku nového školního roku, stojíte nyní na počátku nějakého nového úseku života. Rostete, nashromážděné zkušenosti a poznání vás připravují pro nový úkol, který pro vás může znamenat průlom. A jako na počátku nového školního roku, i dnes možná pocítíte vzrušení a srdce vám buší v očekávání něčeho nového.Tím se ale nenechte zdržovat, mějte odvahu do toho nového vstoupit.
Před jakou etapou nyní stojíte? Jaké prožitky a ponaučení vám přinesla právě uplynulá doba? Co jste ještě neintegrovali? Jaké zkušenosti a prožitky nejsou ještě uzavřeny? Z čeho máte strach? Co ještě potřebujete, abyste učinili další krok?

Člověk je zvláštní tvor!

Děsí ho, přichází- li o bohatství, avšak zůstává lhostejný k tomu, že nenávratně míjejí dny jeho života.

POSELSTVÍ PRO VÁS …

S tím, jak se učíte žít a milovat, vyvíjíte se a prospíváte.

Když si začnete klást otázky a zabývat se smyslem života, začnete se více starat i o všechno kolem sebe. Najděte si chvíli, abyste se mohli v klidu zamyslet nad zázrakem života. Láska a radost budou přirozeně následovat. Otevřete své srdce a nechte jím svobodně proudit andělskou lásku. Když se naučíte milovat sebe i druhé, budete na oplátku milováni i vy.

Jenom když obětujeme hlavu, dobudeme srdce.

Sdílet
Předchozí článekPálení čarodějnic 30. 4.
Další článekLSD