Mojí snahou proto bude, vážené čtenářky a vážení čtenáři, sdělit vám o automatické kresbě tolik, abyste si dokázali učinit svůj názor na jednu z nejoriginálnějších diagnostických metod alternativní medicíny.

Schopnost automatické kresby je poměrně vzácný dar, který je dán nemnoha lidem. Řekla bych, že je méně častý než telepatie, telekinéze a podobné schopnosti. Často je to schopnost vrozená, kterou takový léčitel či diagnostik objeví náhodně časem, eidetickým zřením, vyšším vnuknutím, či jinak. Prostřednictvím automatické kresby je možno vykreslit v symbolické podobě skutečnosti, které v současné racionální rovině zůstávají utajeny. Automatická kresba je především vynikající diagnostická metoda a jedinec, který s ní disponuje, může s její pomocí vykreslit nejenom energetické poruchy čaker a aury člověka, ale také energetické poruchy způsobující poškození jednotlivých lidských orgánů. Pomocí automatické kresby lze vykreslit současný zdravotní stav člověka i s vývojem do blízké budoucnosti, s její pomocí lze zachytit také patogenní jevy a zóny. Ti z psychotroniků, kteří jsou na vyšší duchovní a mediální úrovni, jsou dokonce schopni zakreslit i duševní stav člověka a také toky energií nejenom mezi partnery, ale i v oblasti mezilidských vztahů obecně. Většina kreslířů automatickou kresbu používá především pro určování nemocí a zdravotních potíží na dálku nejenom u dospělých lidí, ale také u dětí. Dokonce je možné nakreslit i zdravotní stav domácích miláčků, jako jsou psi, kočky a ostatní zvířátka.

Často za mnou chodí ženy se žádostí o určení vztahů mezi nimi a manželem, milencem, případně mužem, který se jim líbí, a s nímž by se chtěly více seznámit. Automatická kresba skutečně funguje i v těchto případech. Ale za svoji osobu musím říci, že jsem raději, používá-li se tato metoda spíše pro serióznější účely, jako je určování zdravotního stavu. Nicméně pokud odhlédneme od ryze etických záležitostí, může se vám jevit kresba jako hra, podobně jako kyvadélko v rukou psychotronika, které dokáže změřit tlak, nalézt ztracený předmět, ztraceného pejska anebo odpovědět, zda-li je vám váš partner nevěrný.

A k čemu nám automatická kresba vlastně je?

Řekli jsme si, že její užití je značně variabilní, a že se jeví jako nejvýhodnější pro určování našeho zdravotního stavu. Pokud přijdete za mnou se žádostí, že vás bolí například břicho, a abych vám určila, co je toho příčinou, během chvilky mi tužka vykreslí poruchu na orgánu, jako je žlučník, žaludek, případně tlusté střevo apod. Již obtížněji se určují poruchy na orgánech, jako je například srdce. Jak jsem již v úvodu napsala, je zapotřebí mít hlubší anatomické znalosti, abyste mohli specifikovat diagnózu, například u nedomykavosti levé srdeční chlopně apod. Alternativní medicína ráda tvrdí a je na tom hodně pravdy, že ona vyhledává spíše příčiny onemocnění, kdežto klasická medicína léčí spíše následky. Já osobně jsem toho názoru, že se tyto metody nevylučují a jejich společným cílem by měl být spokojený pacient.

Relativně zdravý člověk, který si nechá vypracovat diagnózu pomocí automatické kresby jen ze zvědavosti, těžko uvěří, že může v nejbližší době očekávat funkční poruchu nebo dokonce nemoc určitého orgánu, který mu tato metoda označí. On sám se například v tu dobu cítí naprosto zdráv a žádné potíže nepociťuje. Automatická kresba však upozorní na energetické změny, ke kterým v příslušném orgánu již dochází, než se objeví skutečné potíže, které jsou již citelné. Zasvěcení však dnes již vědí, že každé konkrétní nemoci či poruše funkce orgánů předchází energetická změna. To znamená, že životní energie, která námi proudí, je zablokovaná. Nedochází k jejímu proudění naším organismem tak, jak by mělo, a proto se mnohdy například cítíme unavení, aniž vlastně víme proč. Pravdou je, že snížení příjmu životní energie se okamžitě odráží na množství fyzické energie v našem těle.

A někdy je skutečně velice obtížné, jde-li právě pouze zatím o energetickou změnu vyšetřením u lékaře zjistit, co nám vlastně je. Většinou člověk projde různými vyšetřeními, kde stráví spoustu svého drahocenného času a někdy i nervů, aby zjistil, že je vlastně "naprosto zdráv", "že mu nic nechybí", i když se cítí v tom okamžiku zle. Někdy to vzdá, protože si připadá sám již trapně obtěžovat lékaře, či použije nějakou tzv. samoléčitelskou pomoc, která je však neúčinná, protože není správně cílená. A právě v těchto případech je diagnostika zdravotního stavu automatickou kresbou přímo nenahraditelná. Může totiž velmi pomoci ve včasném léčení, protože nezřídka se stává, že jiný pacient přijde k lékaři pozdě až v rozvinutém stádiu choroby, kdy se léčba stává zdlouhavou a nákladnou.

Vykreslení zdravotního stavu touto metodou může v praxi trvat třeba pouhých pár minut, a přesto lze dosáhnout velmi přesných výsledků. Někdy dokonce platí, čím rychleji se touto metodou dospěje k diagnostice, tím je kvalitnější a přesnější. Ovšem poté následuje poměrně složitý popis tohoto rozboru. Ten musí na jedné straně vycházet z anatomického zvládnutí orgánů a na druhé straně musí být dostatečně sdělný pro žadatele. Pro tento účel jsem si zhotovila několik šablon, kde jsou zakreslené jednotlivé orgány našeho těla, aby to bylo pro pochopení skutečně srozumitelné.

Autor: Jiřina Kopecká ( automaticka.kresba@atlas.cz )

Sdílet
Předchozí článekPRŮBĚH SMRTI
Další článekBULIMIE A ANOREXIE

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015