"Když tedy nemáte e-mail tak to virtualně neexistujete a tak nemůžete tuto práci získat."

Zklamaný zoufalý muž neví co dělat a má už jen 10 dolarů v peněžence. Nakonec se rozhodne a koupí v supermarketu bednu s 10 kg rajčat a během dvou hodin je rozprodá ve městě za dvojnásobek. Takto to zopakuje ještě třikrát a jde domů s 80 dolary. Tak jak to provedl s rajčaty, změní svůj styl života a myšlení. Každý den vstává brzy ráno, pilně pracuje a pozdě večer se vrací domu s několikanásobkem svých peněz.

Později si koupí káru, kterou zanedlouho vyměnuje za dodávku a o něco později za flotilu nákladních aut.

Po několika málo letech vlastní tento muž jeden z největších velkoobchodů se zeleninou ve Spojených státech. Jak myslí na budoucnost své rodiny, rozhodne se uzavřít životní pojištení. Zavolá pojišťovacímu makléři a zvolí si pojistný plán. V závěru rozhovoru se jej makléř zeptá na e-mailovou adresu aby mu mohl zaslat pojistnou smlouvu. Muž odpoví, že žádnou e-mailovou adresu nemá.
  "To je zvláštní" říká makléř, "vy nemáte žádný e-mail a přesto jste dokázal vybudovat takové imperium. Představte si, kde byste dnes byl, kdybyste e-mail měl."

Muž se dlouze zamyslí a pak odvětí:  "Byl bych uklízeč u Microsoftu."

  Poučení 1 : Internet Ti život neuspořádá.
  Poučení 2 : Jestli chceš uklízet u Microsoftu založ si e-mail.
  Poučení 3 : Jestli nemáš e-mail a hodně pracuješ můžeš se stát milionářem.
  Poučení 4 : Vzhledem k tomu, že tento příběh čteš v počítači nebo k tobě přišel e-mailem, jsi blíže k tomu být uklízečem než milionářem! :))))

Neznámý autor na internetu

Komentáře