Čakra solar plexu – LEV
"Jsem zvěstovatelem síly a odvahy. Často jsem zobrazován, jak ležím po boku beránka, což naznačuje pokoj a mír. Přestože jsem na pohled tvrdý a umím dát hlasitě najevo svou nespokojenost, uvnitř dokážu být laskavý a uklidňující.

Pevně ovládám své emoce, mohu se spojit se sluncem, jež přináší vůdcovství smíšené se zralostí. Ulovit mě a zabít mě oštěpem bývalo znakem mužnosti.  

V některých končinách světa se to bohužel děje dodnes. Nikdy nebudeme vyhubeni a nikdy neopustíme lidstvo, budeme vás provázet na dlouhé cestě za osvícením. Jakmile lidstvo ovládne své emoce, ovládne je lev. Ve vzdálené budoucnosti půjdeme bok po boku, člověk a zvíře, otevřeme svá srdce přílivu nepodmíněné lásky zjemněné klidným soucitem." 


Čakra solárního plexu KOČKA
"V Egyptě si nás vážili a uctívali nás, ve středověku nás hanobili a mučili. Stejně se klikatila i cesta člověka: některé životy se ubíraly slunnými místy, jiné byly zastíněny trýzněmi a utrpením. Hlídáme brány k jiným rovinám existence a svým majitelům můžeme zprostředkovat náhled do minulých i budoucích životů. Pomůžeme vám také překonat zkoušky a strázně, které vás čekají na cestě k zasvěcení. S naší pomocí si můžete osvojit klidný soucit a nepodmíněnou lásku, což jsou nezbytné podmínky zavěcení. Často nás spatříte, jak nehnutě zíráme do míst, kde vy sami nic nevidíte. Někdy pozorujeme příchod učitele, kterého vidíme jako bratra světla. Můžeme vám pomoci aktivovat vaše světelné tělo a posílit vaše energetické pole a přinést tak úlevu vašemu znavenému tělu. Byly jsme s vámi v prastarých civilizacích a mnohé z nás se s příchodem věku Vodnáře znovu rodí ve společnosti starých přátel. Zvolily jsme si společnou cestu, která nás všechny přivede do Zlatého věku."


Čakra solárního plexu PES
"Představujeme věrnost, oddanost, společenství a neutuchající službu.  

Pomůžeme lidstvu, aby pochopilo bezvýhradnou oddanost. Tyto vlastnosti jsou nezbytně nutné, vydáte-li se na cestu ke svému srdci. Rádi vám budeme sloužit, budeme působit jako průvodci a pomocníci oslabených či nemocných lidí. Budeme se tak rozvíjet po vašem boku. Neučte nás ale agresivitě, neboť ta by zastavila náš i váš pokrok. Budeme odrážet emoce, které k nám vysíláte. Jste-li smutní, budeme truchlit, jste-li šťastní, budeme se radovat i my.

Všechna zvířata mají telepatické schopnosti. Dokážeme číst vaše myšlenky, dobré i špatné. Stejně jako kočky, i my jsme s vámi po mnohá pokolení a budeme se převtělovat do známého prostředí. Nenaříkejte, když zemřeme. Raději si uvědomte, že naše energie je pořád s vámi a že je možné, že ve vašem příštím štěněti bude sídlit naše duše."


Čakra solárního plexu meditace
Představte si situaci, kdy potřebujete odvahu smíšenou s láskou. Nyní si v duchu představte lva. Přemýšlejte chvíli o této představě a čerpejte z ní sílu. Problém, který vás dříve trápil, se nyní zdá být méně vážný.  

Možná vám někdy připadá, že nemáte dostatek energie a jste vyčerpáni. Nechejte do svých meditací vstoupit obraz kočky. Přijdou vám na pomoc skupinoví duchové, kteří pracují s kočkami a brzy se budete cítit klidněji a uvolněněji. Představte si světlo své duše, které vás obklopuje svou nádherou.

Dříve, než uzavřete své rozjímání, představte si situaci, která vyžaduje oddanost a přátelství. Představa psa vám pomůže najít řešení. Poděkujte andělům těchto zvířat za jejich lásku a pomoc a radostně se vraťte do hmotného světa.

Z knihy Jak spolupracovat s anděly a přírodními duchy od Lorny Toddové


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015