Naše tělo má samočistící mechanismy každý den, ať se pravidelně detoxikujeme či nikoli. V případě, že už je ale přímo zaplaveno palbou toxinů, přirozenou očistu již nestíhá a my se začneme cítit více unavení, podráždění, jsme často nachlazení.

Trpíme nejrůznějšími infekcemi, špatně se koncentrujeme, jsme jednoduše napadnutelní zhoubnými bakteriemi, které nás oslabují a následně v nás propukají složitější onemocnění. 

Jestliže pociťujete některý z uvedených příznaků, je asi nejvyšší čas tělu trochu pomoci. Nejlépe přírodní a účinnou cestou, kterou bezpochyby léčba šťávami je.

Nabízím vám recept na zcela jednoduchou šťávu, kterou když budete popíjet pravidelně, bude vás čistit a regenerovat, neboť pozitivně působí i na funkce trávicího traktu a imunitního systému. Budete-li jí pít ráno, což doporučuji, budete se během dne cítit svěží.

Ingredience:

  • 1 citron

  • 4 jablka

  • zhruba 3-4 cm dlouhý kořen zázvoru

  • sklenice vody

Příprava:

Oloupejte citron a dejte ho spolu s jablky do odšťavovače.Pak přidejte zázvor a prolijte odšťavovač i vodou, ať se vám do nápoje dostane co nejvíce šťávy a vypijte.

Doporučuji konzumovat tento nápoj ráno před snídaní na lačný žaludek, aby se tělo rozběhlo do očisty jako první.

Michaela

Healthyfoodquotes

S laskavým svolením Michaely Wiessové.

Komentáře