Rakovinový průmysl nám překládá jednu lež za druhou ohledně bezpečnosti toxických léčebných procesů a chemoterapie. Pouze malá hrstka odborníků vsadí všanc svou pozici a řekne vám o těchto praktikách pravdu.

Žádná léčba typu chemoterapie nikdy opravdu rakovinu nevyléčila. I to, co mainstreamová medicína označuje jako „úspěšná léčba“, je jen utlumení symptomů, obvykle za cenu vážného poškození zdraví a psychiky. Neexistuje lék bez vedlejších účinků!

CHEMOTERAPIE A RADIACE MŮŽE ZABÍT RAKOVINU, ALE I VÁS

Chemoterapie má celou řadu po-léčebných vedlejších účinků. Většina chemoterapeutických činitelů vstupuje do mozku a způsobuje změnu centrálního nervového systému. Tyto změny se mohou projevit i za několik let a u dětí dokonce až v dospělosti.

Dlouhodobé statistiky úspěšnosti chemoterapie jsou relativní, poněvadž pacienti sice nezemřou na rakovinu, ale většinou na nějakou jinou chorobu, která je zapříčiněna právě chemoterapií.

Chemoterapeutické léky mohou zvyšovat riziko další rakoviny. Studie prokázaly, že diagnóza druhé rakoviny jé téměř nevyhnutelná. Obvykle se ukáže do dvou let, ale někdy až za 5 – 10 let. To je také důvod, proč většina pacientů, jež podstoupili chemoterapii, zemře do 10 – 15 let.

Stejně jako chemoterapie, tak i radiace může zvyšovat riziko rakoviny. Druhy rakoviny způsobené radiací jsou různé, ale primárními následky jsou leukémie a sarkom. Tyto případy se objevují opět pár let po skončení ozařování, obvykle v rozmezí 5 – 9 let.

Nádory se mohou znovu objevit dokonce až i za 10 let po skončení léčby, a to zejména v oblasti prsou a štítné žlázy.V některých případech hraje důležitou roli i váš věk. Např. mladší ženy jsou náchylnější na znovuobjevení rakoviny prsu než starší pacientky.

 

LÉČBA RAKOVINY ZABÍJÍ

Více jak polovina pacientů s rakovinou trpí silnou otravou organizmu. Léčba může dokonce způsobit i životu nebezpečné infekce.

Chemoterapie obecně ničí všechny buňky a jejich systémy, ještě než se vůbec stihne dostat k rakovině. To znamená, že váš centrální nervový systém, imunní systém a orgány budou vystaveny jejím negativním účinkům. Zapomeňte na to, že vás rakovina zabije, protože samotná chemoterapie odvede tu samou práci. Způsobí, že vaše mozkové buňky budou postupně odumírat.

Jde o velký farmaceutický podvod, který spíše než léčí, zabíjí. Něco, co postupně otravuje vaše tělo a způsobuje celou řadu chorob, vás nemůže vyléčit.

Zdroj: tu.org

Komentáře