Vaše tělo reaguje alergicky. Důkazem této reakce jsou fyzické projevy těla, které vůbec neodpovídají tomu, v jaké situaci aktuálně jste. Tedy to, že vám bouchá srdce jako na poplach a jste zpocení jak po sprintu a máte svaly v tenzi jako před zápasem na život a na smrt. To přece neodpovídá současnému stavu reality kolem vás. Vy jste v posteli a měli byste být klidní a usínat. Skutečnost je ale jiná. Proč? Protože jste se nenacházeli v přítomnosti, ale převážně v minulosti. Vznikl problém, vaše vlastní bytost – duše – tu nebyla! Kdyby na vás někdo koukal a vyprávěl vám, co vidí, nebo ještě lépe vás někdo natočil kamerou, tak byste viděli svůj v tu chvíli naprosto nepřítomný výraz. Vy jste nebyli přítomní!

Byli jste v jiném čase nebo (přesněji řečeno) na jiném místě existence. Vy jako vlastní bytost, duše. Vaše tělo spoutáno s hmotným světem si tento výlet nemůže takto dopřát. Jako trojjediná bytost jste ale svázáni dohromady, a tak toto oddělení duše od těla tělo těžce nese. Vznikají při tom rozdíly energetických potenciálů, o kterých si povíme později. Vaše tělo ví, že je právě teď. Ví, že je v posteli a chystá se na odpočinek. Vtom náhle a bez výstrahy do něj někdo vstříkne jed. Energetický jed. Jed v podobě určité vibrace. Někdy dokonce cítíte, jak se chvějete zlostí, hněvem nebo smutkem, beznadějí. Tato vibrace nepřichází v tomto případě zvnějšku, ale zevnitř. Nemůžete se před ní skrýt za bezpečnostními dveřmi. Sami se sebou jste jen vy sami, kdykoliv a kdekoliv. Nelze ji změřit, když přichází, lze ji pozorovat, když je tu. Emoce, tedy reakce na jistou dávku energie, kterou vám někdo či něco poslalo jako jed do žil, zaplavila celé tělo prostřednictvím jeho energetického systému. Tělo na tuto dávku energie reaguje – alergicky. A začíná se bránit. Dle své vlastní inteligence, schopnosti. Tedy reaguje přesně na to, co je součástí této dávky energie v informační oblasti. Čili jak je dané vlnění modulováno. To znamená, přichází-li vlna, potom jakou má příchuť. Tato dávka energie nese informační hodnotu např. v podobě rozhovoru, který se odehrál v minulosti. Tělo zasažené jedem (nebo drogou) se po zásahu vnímá také jako přítomné v daném příběhu, nikoliv v reálné přítomnosti na posteli. Tělo ihned reaguje podle svých instinktů. Hádáte se? Potom přijde boj nebo útěk. Nadledviny vypouštějí adrenalin a tělo se připravuje na pravděpodobný scénář. Toto probíhá na hrubohmotné úrovni ve fyzickém těle. To vše se ale děje zejména jako alergická reakce, a to na jemnohmotné úrovni. Tělo trpí a je vnitřně na energetické úrovni poškozováno. Jeho energetický obal (jistá forma imunity) je poškozován. Proto jste po prodělané emoci unavení. Nejen vnějším způsobem fyzicky, ale zejména vnitřně. Tato únava souvisí ještě s něčím. Souvisí s tím, že jste byli zbaveni části své vnitřní energie. A o to jde především.

Ještě jednou si stručně projdeme souvislosti. Něco vás napadlo. To něco vás napadlo prostřednictvím emoce. Emoce jako energetický jed prošla vaším tělem a způsobila reakci (alergickou). Reakcí je vyzařování energie z vašeho těla. Zdá se, že samotná emoce je jen prostředek k něčemu. Přesně tak. Emoce je jen prostředek.

Prostředek, kterým vás něco napadlo. Co je to něco? To je jedna z nejzásadnějších otázek. To něco je přítomná bytost. Přítomná bytost je energeticko-informační entita. Bytost, která má schopnost ovládnout nevědomého člověka. Z toho vyplývá, že první stupeň, kterého je třeba při transformaci vědomí dosáhnout, je vymanit se z nevědomosti. Tato kniha vám poskytne potřebné informace, jak to učinit.

Od této chvíle neustále pozorujte vše, co se děje kolem vás. Rozumím, že chcete říct, že to děláte běžně. To, o čem píšu, je pozorování všeho, co se děje a co to s vámi dělá. Jedině díky tomu se můžete začít lehce dotýkat – vnímat pravdu. Pokud si poprvé uvědomíte, že jste právě prožili emoci, potom vám gratuluji. Udělali jste první krok. A to mnoha směry. Jak to poznat a jak si to uvědomit? Tato dovednost je zcela zásadní. Můžete mít knihu, která popisuje vše. Třeba bibli. Přečtete ji třeba tisíckrát. Možná máte teoretickou znalost o informacích v ní obsažených. Pokud je ale nepochopíte, tak znáte jen názvy, popisy těch informací, obal informací. Nevíte, co obsahují. Pokud je nepřevedete do praxe (neprožijete), pak jste jen teoretici. Byť s velmi hlubokými znalostmi. Důležité je, jaké máte dovednosti. Tedy to, co je takzvaně mezi řádky. Pokud vám ale někdo nedá výklad, popis, návod, pak je velmi těžké převést znalosti do dovedností. Mezi těmito dvěma pojmy totiž stojí uvědomění, pochopení. Je tedy třeba získat znalost, uvědomit si ji a aplikovat ji. Tato kniha vás provede krok za krokem touto úvodní částí transformace vědomí. Odkrýváme tím první z řady tajemství – přítomnost. Uvědomit si něco můžete totiž jedině, pokud jste přítomní.

Ukázka z knihy: Transformace vědomí – autor: Tomáš Keltner


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015