ENERGETICKÉ ČIŠTĚNÍ

ZPŘETRHÁNÍ POUT
Tato metoda je základem energetického čištění. Kdykoli na vás někdo pomyslí s pocitem, že mu můžete pomoci, v tu chvíli vám odčerpává energii. Napojí se na vás éterickými “kabely”. Dokonce vůči vám prostřednictvím tohoto spojení může vysílat negativní energii. Jedná se však většinou o nevědomý proces.

Toto spojení pomocí éterických vláken vidí jasnovidci a vnímají senzibilové. Ke zpřetrhání těchto pout stačí v duchu nebo nahlas pronést tato slova: “Archanděli Michaeli, sestup ke mně a přeruš všechna pouta, kterými je mi odčerpávána energie a vitalita.”
Jestliže jste opravdu připraveni se těchto pout vzdát, archanděl Michael vaše přání okamžitě splní. Někdy však lidé lpí, právě na vazbách, které je energeticky oslabují, z nezdravé potřeby být pro druhé nepostradatelnými. Jestliže je to i váš případ, požádejte archanděla Michaela, aby vám pomohl zbavit se strachu, který vaši potřebu nepostradatelnosti vyvolává. Nezapomínejte, že archandělé mohou být současně přítomni na mnoha místech najednou a že nejsou omezeni časem ani prostorem.

SPOJENÍ S PŘÍRODOU
Rostliny a zvířata poskytují vítaný odpočinek po vyčerpání, které způsobuje umělé osvětlení, elektromagnetické pole, zvonící telefony, ale i stres z kontaktu z cizími lidmi. Rostliny jsou navíc schopny zbavovat mentální, emocionální i fyzické tělo člověka energetických škodlivin. Když se cítíte unaveni, vyjděte si na procházku. K posteli si dejte květináč, aby vás rostlina a její vily mohly ve spánku energeticky čistit.

KOUPELE V MOŘSKÉ SOLI
Pokud nežijete u moře, rozpusťte si v teplé lázni mořskou sůl. Koupel ve slané vodě má podobné účinky. Čistá mořská sůl zbavuje tělo škodlivin. Je však třeba vyhnout se výrobkům uměle barveným a parfémovaným, abyste jejich prostřednictvím nedostávali do těla ještě další chemikálie.

Čerpáno z knih od Doreen Virtue

Komentáře