Slunovratová brána a její energie přispěly k aktivaci dalších světelných Duší a mnohé v našich životech rozpohybovaly. Tento pohyb však následně přináší další témata na zpracování. Nebude toho málo a bude to náročné.  Hlavně pro ty, kteří se budou tvrdošíjně držet svých starých pozic a představ. Ti, kdo se naladí a nasednou odvážně na tu vlnu změn, budou červencovými energiemi proplouvat o poznání snadněji a lépe, bez zbytečných bojů a ztrát.

Bude pokračovat slunovratové téma – o spolupráci Ohně a Vody, smíření a spolupráci mužské a ženské energie, harmonizaci polarit. Tentokrát o stupínek výš než v předchozím období. Jedná se o velkou zkoušku nás všech. O to, zda dokážeme ustát všechny situace, které se v rámci čištění a znovunastolení spolupráce a vzájemné podpory mezi mužskou a ženskou energií začnou vynořovat. Jde také o to, naučit se při všech těchto situacích vycházet opravdu ze svého srdce a konat v lásce.

Mnozí se ještě znovu budou moci zblízka podívat na svá stará zranění, která vznikla právě ve vztazích s opačným pohlavím a přichází další šance k jejich léčení. Pravdou je, že těmto léčebným a uzdravujícím procesům často předchází hluboká katarze, ponor do hloubky a nutnost dotknout se těch bolavých míst a pustit je ven. Nicméně máme opět velkou šanci projít takové očistné a ozdravující procesy lépe a rychleji než dříve. Vždy to přinese velký posun i v našem vědomí.

Kdo opravdu a poctivě v předchozích měsících očistil své kořeny a zbavil se velké části rodové karmy, bude teď moci již od základu začít budovat nové vztahy a ukotvovat ve svém Bytí nové vztahové vzorce. Ostatní se ještě musí k tématu karmy rodu vrátit a znovu se jím zabývat. Dříve, než zvládneme tento úkol, nás to stejně dál nepustí.

Opakující se téma budování svých vztahů a životů na novém základě bude i nadále přetrvávat.  Je potřeba, abychom všichni vědomě začali pracovat a propojovat svoje polarity, abychom se udržovali v energii svého srdce a zůstali propojeni se svým středem. To je nejlepší způsob, jakým můžeme projít nebo proplout nadcházející „bouřlivé časy“.

Červnový úplněk 26. 6. spolu s částečným zatměním měsíce již spustil červencové energie a přinesl k řešení řadu vztahových situací. Vynořila se opět stará témata, většinou taková, která jsme dlouho a dobře měli uschovaná hodně hluboko v sobě. Spolu s nimi se také objevily naše staré a nezpracované strachy a tentokrát nám nezbývá, než se do nich pustit a prohlédnout si je zblízka. Čím dříve se s nimi vypořádáme, tím dříve je budeme moci jednou pro vždy odložit.

Energetická brána 7. 7. přinese hluboké vhledy a odhalení, možnost ponořit se až k jádru našeho Bytí.  U mnohých povede k prohloubení intuice, objevení nových schopností či nalezení nějaké dosud nepoznané části sebe sama. Zároveň přinese větší vnímavost, citlivost až přecitlivělost, což může vyvolat přehnané emocionální reakce a nepříjemné konfrontace.

Tato energie bude pokračovat a vrcholit při následném Novoluní  11. 7. se Sluncem i Lunou v Raku s částečným zatměním Slunce. Mnohým to přinese možnost podívat se a přijmout své stíny a také zjistit, které nezpracované emoce nás ovládají.  Nadešel čas, vzdát se toho, co považujeme za logické, a naučit se důvěřovat svým skutečným pocitům, vycházejícím ze srdce. Srdce je branou do naší Duše, zatímco mysl pobývá více ve strachu a společně s egem nám často brání k naplnění našeho potenciálu. Jako by tedy energie Novoluní přinášely výzvu k obnovení skutečné důvěry, že „jsme vedeni a shůry ochraňováni“.

23. 7. Slunce vstupuje do Lva a přináší otevření Lví brány, která zůstane otevřená až do 22. 8. Touto branou na zemi proudí zvýšené energie sluneční a ohnivé kvality. Energie ohně vnese vášeň a tvořivost do mnoha oblastí našich životů.

Úplněk 26. 7. ve Vodnáři se Sluncem ve Lvu přinese energii vzduchu kombinovanou s ohněm, což může být směs značně třaskavá. Pokud tuto energii využijeme pozitivně, může nám pomoci realizovat jakékoliv nové a neobvyklé nápady. Může přinést výrazný posun v záležitostech, o kterých jsme se až dosud odvážili jen snít. Zároveň tato energie pomůže rozbořit zdi a hradby, které jsme vystavěli kolem sebe a nyní už jsou zbytečné a nepotřebné.

Kdo je zvyklý vše řešit hlavou, bude vnímat nadcházející období jako náročné. Kdo už nastoupil a žije cestu srdce, bude lépe chápat a vnímat vše, co přichází. To dává možnost reagovat flexibilněji  a nechat věci plynout.

Všechno, co jsme se až dosud naučili, máme možnost nyní zúročit. Všechnu lásku, co jsme v sobě objevili, máme možnost nyní ŽÍT. Červenec je nádherným měsícem, který nám umožní sklízet na všech úrovních. Ať už to bude úroda pozemská či duchovní, Vesmír i Matka Země budou štědří, pokud se odevzdáme a otevřeme náruč všemu, co k nám přichází. Přivítejte vše, co do vašich životů vstoupí s otevřenou náručí i srdcem. Naplňte se až po okraj a nechte ze sebe přetékat tu nejlepší esenci lásky a radosti do svého okolí. To, co vyzáříte, se vám mnohonásobně vrátí.

Vyjděte ven do přírody a poddejte se jejímu léčivému působení. Pokud uvidíte na nočním nebi padající hvězdu, nezapomeňte si něco přát – pro sebe i pro druhé. Letící hvězdy jsou pozdravy Andělů…

Přeji krásné léto plné nádherných zážitků a setkání, spoustu radosti a splněných přání…

Z břehů Nové Země s láskou zdraví Mirka

Pro www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015