Všichni, kteří pocítí tyto změny, budou samozřejmě také sami od sebe požadovat změnu ve svých životech, neboť takto již pro tyto duše není možné žít. Lidé se k těmto projevům budou stavět velice odmítavě, neboť si nebudou vědomi toho, proč se jim to děje a bude to vyžadovat spoustu trpělivosti a zároveň zásadní změnu v jejich životních postojích, neboť to, čemu se budou nejvíce bránit, udeří s nebývalou silou.

Energie budou přicházet ve vlnách a každá vlna bude doprovázena změnou okolního počasí. Změny počasí probíhají neustále, avšak změny, které budou provázet tyto energetické náboje, budou velice málo patrné.

Během září také nastane otevření brány Slunce, která bude sama nasávat veškeré negativní energie ze Země. Nelze říci, že se Země očistí, ale bude moci odejít další část těchto energií, nastřádaných zde během spousty minulých let. Teprve poté nastane mírná úleva, i když celkově velice nepatrná. Lidé budou stále pociťovat tytéž příznaky jako dosud, neboť jsou součástí transformace.

Možná se objeví i další příznaky, jako například tlaky na srdci a oběhové problémy. Nelze říci, že tyto problémy je jednoduché překonat, ale ten, kdo se bude vědomě snažit postoupit do vyšších vibrací, zvládne tyto problémy daleko snáze. Příchozí energie jsou pouze předzvěstí dalších, daleko silnějších, které budou přinášet nové informace a proudit do myslí těch, kteří mají ve svých kódech kód pomoci ostatním a kód světlonoše pro hledající a tápající.

Vše se začíná měnit a během několika let se projeví následky těchto změn, neboť je žádoucí, aby tyto změny proběhly.

Spoustu informací přijde na Zemi ještě během tohoto roku. Tyto informace byly spoustu tisíců let drženy v tajnosti a nyní nastává čas jejich návratu k lidem, kteří s nimi budou umět naložit. Tito lidé budou ti, kteří budou učit ostatní. Takto však se bude také zčásti měnit temnota na světlo. Spoustu energií ještě nemůže tu tmu proniknout, ale přichází doba, kdy se proud energií neustále zesiluje a jejich působení se bude projevovat okamžitě po jejich dopadu na určené místo.

Nakonec opět moc a moc odvahy dotáhnout věci do konce a víru, která i hory přenáší."

31.8.2007

..dodatek k předchozímu sdělení…

"Koncem měsíce září a také začátkem měsíce října bude provedena transformace negativních energií, nasátých za celý měsíc sluneční branou. Následkem toho dojde k částečnému uvolnění psychických problémů u lidí, protože zároveň bude na několik dní pozastaven přísun vysokých energií. Bude to z důvodu udržení rovnováhy. Spoustu lidí si bude moci na chvíli oddechnout, než okolo poloviny října přijde další část energií, i když organismus bude nadále zpracovávat předchozí energie. Další energetická vlna se projeví rozšířeným vnímáním reality u citlivých bytostí. Oběhová soustava bude stále ve velkém napětí a také se zesílí spoustu fyzických příznaků, během kterých bude nutno zachovat si "zdravý rozum". Nikdo však nezůstane bez pomoci a také nadále budou přicházet informace týkající se transformačního procesu. Zůstaňte se světlem a láskou. Objímám vás všechny."


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015