feng shui srdceMy všichni potřebujeme v životě LÁSKU, abychom se cítili zdatni fyzicky, duševně i duchovně. Metoda feng-shui nám nabízí jeden ze způsobů, jak vylepšit na še milostné vztahy. Pokud si myslíte, že žijete v uspořádaném vztahu, zkuste jej ještě vylepšit.

Pozorujte, zda je vaše prostředí ve kterém bydlíte příjemné, uvolňující nebo smyslné. Okolí ve kterém setrváváte má veliký vliv na váš přístup k životu.

Začněte s vaší postelí. Všimněte si, zda je přístupná z obou stran či jen z jedné. Ložnice by měla být krásná, pohodlná, uvolňující….měli byste se v ní cítit příjemně.

FENG – SHUI TIP:

Růženín je velice mocným kamenem lásky a jemným léčitelem pro vaše srdce. Pokud budete mít několik růženínu v domě, podpoříte svůj šťastný vztah.

Užívejte aromatické vůně, svíčky, drahé kameny ke zvýšení vibrací v domě. Na stěnách se doporučuje mít obrazy šťastných párů, ale i sošky, kde jsou zobrazeny milující páry. Tyto dekorace můžete v domě umístit ve směru jihozápad. Příjemná klidná a romantická hudba místnost podpoří.

Pokud jste sama a máte za sebou vztah s někým, kdo vám zlomil srdce, snažte se, aby vám věci v okolí danou osobu nepřipomínali. Svazujete zde energii toho, kdo s vámi již není a to není správné. Přemýšlejte o tom, že by nebylo marné prostor pečlivě vyčistit a přinést čerstvou novou energii do vašeho života. Je to dobrá metoda k tomu, abyste se vymanili z proudu energie, která vám v minulosti zanechala šrámy na srdci.

volně přeložila Nina Borovičková ©2008

Komentáře