MOUDROST A KRÁSA BYTÍ V JEDNOM......
VYROVNANÝ INDIÁN

.Rituálem rýže (Feng-shui)

Žehnání rýží se provádí po obvodu nemovitosti a energeticky povznáší celou nemovitost. Při správné aplikaci tento rituál očisťuje a mění energii všech třech říších:
1) Váš pozemek
2) Vašeho domu
3) Vás

Potřeby pro žehnání rýží

– Velkou mísu-třeba mísa na salát
– Dva nebo více kg nevařené rýže (podle toho jak je nemovitost rozlehlá). – Použijte rýži normální, nikoliv minutovou nebo instantní
– Asi čtvrtinu čajové lžičky rumělkové červeně
– Nově koupenou,neotevřenou láhev vysoce procentního alkoholu

Příprava rýže

1. Devětkrát odříkat mantru zklidnění srdce Gaté gaté, para gaté, para sam gaté, bódy svá

2. Naplňte velkou mísu do tří čtvrtin rýží

3. Přidejte do rýže rumělkovou červeň( rumělková červeň pomáhá posílí směs,aby odehnala z nemovitosti negativní duchy a síly

4. Přidejte do směsi devět dílů alkoholu (můžete devětkrát naplnit uzávěr láhve nebo devětkrát do mísy trochu odlít-devět dílů nemusí být stejné. Při přilévání alkoholu recitujte mantru Šest čistých slov OM MA NI PAD ME HUM

5. Smíchejte rýži, rumělkovou červeň a alkohol. Ženy používají prostředníček levé ruky, muži prostředníček pravé ruky. Při míchání rýže prostředníkem odříkejte Šest čistých slov OM MA NI PAD ME HUM 108krát.

Rozhazování rýže

Vezmětesi svou mísu rýže a jděte ke vstupu do nemovitosti.Toto je zpravidla místo,kde je příjezdová cesta k nemovitosti. U vstupu do nemovitosti vyhoďte tři hrsti rýže co nejvýše,vzhůru do vzduchu. Pokaždé když vyhodíte hrst rýže,odříkejte Šest čistých slov OM MA NI PAD ME HUM. Odhoďte tři hrsti rýže stranou, rovnoběžně se zemí. S každým hozením opět odříkejte šest čistých slov. Hoďte tři hrsti rýže přímo dolů k zemi, opět s každým hozením odříkejte Šest čistých slov.

Postupujte po obvodu nemovitosti po nebo proti směru hodinových ručiček-podle své volby.Kdekoliv budete mít intuitivní pocit,že je to potřeba,zastavte a rýží požehnejte: 3x vzhůru,3x do stran,3x k zemi(vždy odříkat při každém hodu šest čistých slov).

Na cestě kolem pozemku můžete kdykoliv zastavit hodit tři hrsti rýže proti čelním dveřím domu.

Dokončete žehnání hozením tří finálních hrstí rýže vzhůru do vzduchu a požádejte o požehnání nebes.

Závěrečným krokem jsou tři tajemství posílení: cvrnkněte devětkrát stranou prostředníčkem a prsteníkem a devětkrát opakujte Šest čistých slov.

Házení vzhůru – pozvedá a čistí energii

Házení stranou – rozptylije a zbavuje problémů a negativity

Házení dolů – sází nové energie pro růst

Odhozenou rýži je nejlépe ponechat 24 hodin,ale pokud cítíte potřebu můžete ji během tohoto období z cest smést.

Pokud žijete v činžovním domě, můžete provést žehnání rýží po obvodu exteriéru domu, anebo po obvodu exteriéru bytu. U této alternativy se doporučuje rýže ponechat 24 hodin, než rýži vysajete.