Aktuální pohyby a vliv planet v červnu na jednotlivá znamení. Co nás čeká, na co se připravit?
Slunce vstoupí jednadvacátého května do znamení Blíženců, a bude jím procházet celý měsíc, poté se přesune do znamení Raka.
 

Novoluní proběhne 27.6.2014 ve znamení Raka a bude velice důležité pro Raky. Ostatním znamením přináší situace týkající se financí, rodiny a rodičovství, intuice, zdraví, psychiky a emocí.

Úplněk ve znamení Střelce bude 13.6.2014. Toto je velice důležité období pro Střelce. 

BERAN

Lidé narození v  Beranu mají příznivě nakloněny planety. Příležitost jim klepe na dveře. Energie bude v akci. Planeta Mars Berany dlouho zdržovala a vracela zpět do minulosti. Museli řešit nedořešené, ale nyní přijdou nové možnosti. Planety podpoří plánování a prosazení  nápadů, které mají v myšlenkách již delší dobu. Čekají je také úřední záležitosti, rodinné aktivity a přijde zpráva, které se bude týkat rodiny a domova. Pokud Berani plánují koupit či prodat auto, je tento měsíc vhodný na aktivity týkající se dopravního prostředku. Cesty, cestování, a vzdělávání ve formě školení a kurzů zaktivuje úplněk v polovině měsíce. 

BÝK

Koncem května se planeta Venuše pohybuje Býkem. Lidé narození v tomto znamení budou nepřehlédnutelní a všude vidět. Býci by měli využít příjemného vlivu Venuše – planety lásky a hodnot. Chodit do společnosti, kde zazáří. Doporučuji si udělatprofesionální foto, jelikož ze sebe vyzařují v tuto dobu sex apel. Mohou potkat důležitou osobu, a pokud hledají partnera, pak jim Venuše přeje. Pod vlivem Venuše také přichází téma peníze a majetek. Půjčky nebo hypotéky nejsou v tomto čase vhodné. Aktivita se bude také týkat úředních listin a smluv týkající se majetku a financí. Možná se ozve banka. Venuše bude v nedobrém postavené na přísný Saturn. Tento aspekt přináší zklamání a také možné finanční problémy. Venuše toužící po lásce a snažící se jí získat, proti Saturnu, který toto snažení podrobuje zkouškám. Osoba může uzavřít nevyhovující partnerství či smlouvu ve věci majetku. Tento aspekt může také přinést nenaplněnost v pracovních aktivitách, či malé uznání za práci.

BLÍŽENCI

Díky novoluní v Blížencích, které proběhlo koncem měsíce května, mohou lidé narození v tomto znamení využít příležitost prosadit se, začít nové věci. Postavení planet Blížencům přinese novou spolupráci. Merkur, jejich vládnoucí planeta má v červnu retrográdní směr, takže se bude rekapitulovat a vytáhnou se situace z minulosti. Mohou se ukončit vztahy pracovní i partnerské, nebo naopak objeví se osoba z minulosti, nebo se opráší aktivita, kterou bylo nutné pozměnit a vymyslet jinak, nově. Slunce se dostane do blízkosti planety Merkur. Toto postavení přináší originalitu v nových myšlenkách a práci. Blíženci začnou prosazovat své představy. Je třeba využít toto postavení ve svůj prospěch. Dostávají možnost prosadit svou osobu díky komunikaci, anebo komunikačním prostředkům. Planety přinesou v červnu celkově zlepšení finanční situace.

RAK

Na Raky bude působit novoluní z měsíce května. Cesty, cestování, a pohybovat se. Úplněk v polovině měsíce zaktivuje Rakům plánování dovolené v cizině. Také otevře téma práce a spolupracovníci. Merkur bude v nepříjemným postavení vůči Luně což může přinést nějakou nepříjemnost. Slunce bude také v opozici na Lunu, zde je nutné hlídat si vztahy na všech úrovních. Do ničeho se nenechat zatáhnout, nepodlehnout emocím. Novoluní 27.6.2014 ve znamení Raka přináší příležitost prosadit se, azačít nové věci. Vliv tohoto novoluní bude mít na Raky i další dny a proto je dobré jej plně využít. Dostanou šanci se posunout. Na konci měsíce bude Luna v blízkosti Jupitera. Toto postavení planet přinese Rakům popularitu a silnou osobní přitažlivost. Díky vlivu Jupitera mají možnost uspět a dosáhnout na situace, které si přejí.

LEV

Vládnoucí Slunce se pohybuje znamením Blíženců. Lvům se bude dařit. Do života jim vstoupí osoba, nebo osoby, která ovlivní jejich budoucnost. V polovině měsíce, úplněk bude tlačit do řešení situací ve vztahu s partnerem, nebo dětmi. Slunce se přiblíží k  Merkuru, planetě komunikace. Lvíci by měli mluvit, psát, cestovat a být v těchto tématech velice aktivní. Řešit auto, plánovat dovolenou v cizině. Koncem června nastává novoluní, které otevře téma bydlení, rodina, děti nebo plody a tvorba. Něco končí a něco začíná. Lvům Černá Luna čistí a pohlcuje nevyřešené, aby se mohly v budoucnu plně rozvinout a posunout se ve svém životě.

PANNA

Merkur se bude pohybovat v blízkosti Slunce. Toto postavení přináší Pannám skvělé možnosti a příležitosti. K tomu se přidá Bod štěstí. Vesmír připraví Pannám situaci, kdy náhoda přeje připraveným. Čekají je úžasné možnosti k životnímu posunu. Úplněk přinese důležitou zprávu která se týká bydlení a domova. Pokud touží Panny po změně, je vhodný čas na změny v této oblasti. Bude nutné rozhodnutí jak dál. Také může váznout komunikace s ženami rodu (matka, sestra). Luna bude v opozici na Slunce a Merkur, naštěstí jen krátce. Konec měsíce přinese výborné příležitosti spojené s lidmi, kteří jej mohou posunout.

VÁHY

Pod vlivem planet budou Váhy přemýšlet o cestách, dovolené, vzdělávání a kurzech. Ve zvýšené míře se ozve téma cestování. Také se otevírá téma úřady, soudy a listiny související s úřady. Váhy mohou řešit dopravní prostředek. Saturn bude v nedobrém postavené na Venuši, planetu lásky a hodnot. Tento aspekt přináší zklamání a také možné finanční problémy. Venuše toužící po lásce a snažící se jí získat proti Saturnu, který toto snažení podrobuje zkouškám. V této době může osoba uzavřít nevyhovující partnerství či dohodu. Tento aspekt může také přinést nenaplněnost v pracovních aktivitách. Venuše se posunuje znamením Býka. Váhy budou toužit mít své jisté. Upevnit své jistoty a nacházet se ve stabilním prostředí. V pracovní rovině by se jim mělo dařit. Přichází vyzdvihnutí pracovních hodnot a díky tomu i ocenění za práci.

ŠTÍR

Saturn se pohybuje Štírem, ovšem ve zpětném chodu. Vytahuje na povrch finance a majetek, který není vyřešený z minulého období. Půjčky a hypotéky jsou pouze krajním vyřešením problému. Pokud musí Štíři v oblasti financí řešit úřední listiny a podpisy, nejprve si je musí řádně pročíst. Také se může ozvat finanční úřad nebo banka, kde budou Štíři něco vysvětlovat. Budou se rozhodovat v souvislosti s penězi nebo majetkem. V polovině měsíce mohou plánovat dovolenou nebo cesty. Je zde také silné napojení na cizinu a zahraničí. Planety přejí angažovanosti ve spojení se zahraničím, např. v pracovních aktivitách. Školení a kurzy mohou rozšířit obzory vědomostí.

STŘELEC

Úplněk v domovském znamení proběhne 13. června a bude mít vliv silný na vztahy. Úplněk ukončuje a uzavírá, proto budou řešit Střelci své partnerské a pracovní vztahy. Začnou platit nové podmínky a pravidla v práci a také nové smlouvy. Jupiter je ve spojení na Saturn, který se pohybuje Štírem. Vytváří dlouhodobý tlak na pořádek v peněžních záležitostech. Střelci by měli mít doklady a dokumenty týkající se financí v naprostém pořádku, pokud tomu tak nebude, Saturn je prověří. Budou muset popřemýšlet o životních změnách, ukončit vše co nefunguje a uvolnit místo novému. Na Střelce se chystá od prosince tohoto roku obrovská životní změna a již nyní je potřeba začít si uklízet svůj život. Koncem měsíce Jupiter, planeta rozmachu, bude příznivě ovlivňovat domov, rodinu a zázemí Střelců.

KOZOROH

Vládnoucí planeta Saturn se pohybuje Štírem ve zpětném chodu a vytahuje na povrch finance a majetek, který není vyřešený z minulého období. Pod vlivem úplňku, který proběhne v polovině měsíce, mohou plánovat Kozorozi  různá školení a kurzy, které rozšiřují vědomosti, a dovolenou nebo cesty, které jim rozšíří obzory. V době úplňku doporučuji rozjímat o samotě, rekapitulovat a připravit se na úplněk v Kozorohu, který přijde v červenci, a bude nejdůležitějším obdobím roku, kdy ukončí a uzavřou důležitou životní kapitolu. V červnu je třeba mít se na pozoru v souvislosti z nepřáteli, je dobré mít v pořádku vše, co by se mohlo použít proti Kozorohům. Koncem měsíce je čeká přehodnocování lásek a hodnot.

VODNÁŘ

Vodnáři budou v červnu ve svém živlu. Děti a tvorba je téma tohoto měsíce. Přichází velice kreativní období, které je třeba využít. Kdo plánuje děti, má skvělé období plné plodnosti. Pokud tvoří, bude plný nápadů. Přátelé, kamarádi, společenské události, aktivity na různých akcích. Zde všude se budou nacházet Vodnáři. Uran bude v opozici na Mars, a proto toto období může být plné ztřeštěných nápadů. Díky postavení planet mohou mít sklony k výstřednostem, a dělat bláznivé činy. Pozor na unáhlené lásky. V polovině měsíce se u Vodnářů ozve touha po cestách, cestování a vše v souvislosti se zahraničím.

RYBY

Ryby se budou věnovat v červnu pracovním aktivitám. Něco se bude dít v souvislosti s kariérou a prací. Také budou řešit děti. Jupiter se připravuje na vstup do znamení Lva. Kdo touží mít potomka, je toto období vhodné pro plození a tvoření. Planety přejí všemu, kde se jedná o děti a kreativitu. Ryby mohou vytvářet, a vymýšlet nové projekty. Úplněk v polovině měsíce bude mít vliv na vzdělávání, kdy je vhodné přemýšlet o kurzu, škole či jiných aktivitách, rozšiřující obzory. Sluncebude v pěkném postavení na Neptun. Toto postavení přeje intuici, ezoterice, duchovnu, umění, soucitu a citlivosti. Člověk má pocity všezahrnující lásky. Ovšem pozor na “růžové brýle“, které občas Ryby mají. Není vše jak se jeví a vypadá.

Astroložka Daniela Hannah

Komentáře