horoskopČerven začne slibně a úplněk ve znamení Střelce  2. 6. 2015 v nás vyvolá touhu po cestách, vzdělání, ale i po uvolnění veškerých našich omezení a pout. V této náladě budeme unášeni v teplých dnech celé první poloviny měsíce. 

O to tvrdší může být však setkání s realitou, kterou do našich životů vnáší přísný Saturn, který nás ovlivňuje celý měsíc a 15. června se navíc přesunuje ze Střelce do znamení Štíra. Opatrní buďte především na své peníze, ale i na zdraví.

Saturn nemilosrdně odděluje zrno od plev a neobstojí před ním nic falešného, nahodilého, tak se v těchto dnech snažte být zodpovědní a poctiví.

Naštěstí od 15. 6. do 30. 6. budeme Saturnovým zkouškám docela dobře odolávat díky trigonu, který vytvoří Uran, Jupiter a Venuše. Toto postavení zvýší našešance na prosazení všeho originálního, novátorského, ale lze očekávat i výhry v loterii a nečekané štěstí. Novoluní proběhne 16. 6. 2015 ve znamení Blíženců a znovu nám připomene, že odpovědnost se nemá brát na lehkou váhu.

Pár zábavných pranostik na měsíc červen:

Netřeba v červnu o déšť prositi, přijde, jak začneme kositi.

Medardova kápě – čtyřicet dní kape. (8. 6.)

Svatá Tonička mívá často uplakaná očička. (12. 6.)

Na svatého Aloise poseč louku, neboj se. (21. 6.)

Petr a Pavel chodí s nůší, kořínky a houby suší. (29. 6.)

 

Beran

BERAN

Horoskop na červen radí snít, plánovat, představovat si… je to nutné pro budoucí zrealizování toho co chcete dosáhnout. Na začátku měsíce se soustřeďte hlavně na komunikaci a intelektuální rozvoj.

 

Beran by měl konečně odepsat na staré emaily, zavolat těm co jim to dávno slíbil a podobně. Po 21. červnu, kdy Slunce vstoupí do znamení Raka, se budete věnovat především své rodině. Může se také stát, že budete značně naměkko. Budete vzpomínat, přemýšlet, rozjímat …

 

V červnu se vám bude dařit ale i pracovně. Koncem měsíce počítejte s povýšením či odměnou.

Býk

 

BÝK

Býk je finančně na svém vrcholu a tak i sedmém nebi. Až do 27. 6. se k vám peníze budou kutálet ze všech stran a to vám udělá moc dobře!

 

Na začátku měsíce vás také potěší láska, ale bohužel s postupem měsíce se vaše vztahy doma zkomplikují a tak vás může zaskočit i nečekaná partnerská krize.  

 

Zato společensky se vám bude dařit, seznámíte se s novými vlivnými lidmi, čekají vás cesty ale i nabídky, které rozšíří vaše intelektuální i profesní obzory. Nudit se tedy rozhodně nebudete!

Blíženci

 

BLÍŽENCI

Máte před sebou akční měsíc, v červnu budete v jednom kole. Nic sice není zadarmo, ale zjišťujete, že změny, které nastaly ve vašem životě v minulém měsíci, byly pro vaše dobro.

 

Finančně jste si polepšili a nějaký čas to naštěstí vydrží. Zabývejte se, jak peníze rozumně uložit či investovat, později se vám budou jistě hodit.

 

Novoluní přináší Blížencům začátek nové životní etapy. Neváhejte a pusťte se s elánem do všech životních výzev. Využijte naplno toho, že vám planety konečně přejí.

Rak

RAK

Venuše, planeta milenců, prochází na začátku června právě vaším znamením a vnese vám do života romantické chvíle a milostné vzplanutí. Budete vnímat svět novýma očima a z nové perspektivy.

 

Praktické věci na vás nebudou mít dosah a vy budete vnímat, jak jste vlastní imaginací unášeni do vyšších sfér. Nastává čas rekapitulace a vy jste na ni připraveni. Maličkosti velkoryse přehlédnete a věci podstatné dokážete zařadit do kontextu.

 

Konec měsíce vás vrátí zpět do života, ale bude to veskrze příjemné a plodné tempo.

 

Lev

 

LEV

Kamkoliv začátkem června vstoupíte, jako byste měli okolo sebe sluneční zář. Možná si to sami ani neuvědomujete, ale způsobuje to vaše dobrá nálada, dostatek sil a dobré nápady, které máte u sebe. Na nic nečekejte a snažte se je realizovat hned.

 

Hvězdy jsou vám nakloněny. Koncem měsíce se vše bohužel trochu zpomalí a zkomplikuje. Mezi 19. a 22. červnem vás však může potkat nečekané štěstí, může se stát, že něco zdědíte, dostanete velkorysý dar či vyhrajete první cenu v loterii.

 

Tak se těšte!

Panna

 

PANNA

Planeta Mars ve vašem 10. domě kariéry má za následek, že pracujete velmi usilovně. Úspěch, povýšení, uznání, toto vše vás nemine, ale zároveň si nezapomeňte dát pozor i na své zdraví.

 

Podepisuje se na něm přílišný stres a tak nezapomeňte na relaxaci a odpočinek. Saturn vás bude tento měsíc také tlačit k tomu, abyste si udělaly pořádek doma a v rodinných vztazích.

 

Nebude to snadné a tak se raději konfliktům vyhýbejte a držte se trochu stranou. Chcete-li se však přestěhovat je na to nejlepší čas.

Váhy

 

VÁHY

Říká se, že Váhy na začátku léta vždy rozkvetou a tak to bude i v tomto roce. V červnu budete hýřit srdečností, dobrou náladou a sexappealem. Budete toužit po cestování, společnosti, ale i po nových vědomostech.

 

Případné starosti dokážete hravě zvládnout díky skvělé komunikaci a náladu vám nezkazí ani nedostatek peněz či protivný šéf.

 

Ale i při své rozmařilé náladě se pokuste držet s penězi trochu při zemi, koncem měsíce se totiž můžou zhatit i ty „zaručené“ zdroje příjmů.

 

Štír

 

ŠTÍR

Saturn Štíry učil od podzimu 2012 do konce roku 2014 jak zacházet s penězi a ještě jaro a léto připomene nevyřešené záležitosti. Nebudete mít sice vyloženě nouzi, ale tématem majetku se budete celý měsíc zabývat.

 

Je totiž zapotřebí si už konečně udělat v penězích trochu pořádek. Mnohem zajímavější a Štírům vlastní však bude téma sexu, které poběží v červnu na plné obrátky.

 

Vášeň a milostná vzplanutí, ale i tajemná setkání budou číhat na každém rohu. Tak si je náležitě užijte!

Střelec

 

STŘELEC

Už od minulého měsíce na tom nejste zdravotně nejlépe a v první polovině června se situace o mnoho nezlepší. Tak nepřepínejte své síly, ať si nepřiděláte práci zbytečnými chybami.

 

Věnujte se raději přemýšlení o svých neuspořádaných vztazích, relaxaci na čerstvém vzduchu a zahrádce. Všechny těžkosti, ale i práci zdárně vyřešíte až po 21. 6., kdy se vám vrátí síly a chuť do života.

 

Po Novoluní se Střelci ocitnou ve zvlášť příznivé situaci. Je zde možnost nenadálého štěstí! Tak uvidíte 🙂

Kozoroh

 

KOZOROH

V zaměstnání čekají v červnu Kozorohy těžké chvilky. Budete se muset podřizovat lidem, jejichž pracovní kvality jsou ubohé a vy budete mít co dělat, udržet si korektní přístup. Nebude proto divu, že někteří Kozorozi začnou přemýšlet i o výpovědi.

Rozumnější ale bude vyčkat si na dobu, kdy se vše zase otočí, a vy se ujmete vedení. Kdybyste se však chtěli pustit do rizika a práci opravdu změnit, máte tento měsíc docela slušné vyhlídky.

 

Tak to dobře rozmyslete. Konec měsíce bude, tak jako u většiny znamení, o poznání veselejší.

Vodnář

 

VODNÁŘ

Až do 21. června budou Vodnáři na společenském výsluní. Čeká je spousta zábavy, ale i nezávazné flirty a přátelská setkání. Vaši přitažlivost si získají ti, kteří se umí bavit a odvázat.

 

Máte skvělou šanci potkat novou lásku, anebo vrátit šťávu do vztahu, který už nějakou dobu chátrá. Využijte dobré postavení Uranu ke svému prospěchu a štěstí.

 

A Vodnáři chtěli byste konečně zbohatnout? Tak i to se vám koncem měsíce může opravdu stát. Stačí si věřit, trochu zariskovat a být připravený na vše …

Ryby

 

RYBY

Slunce s Marsem a Merkurem přinese zprávy z pracovní oblasti, které zřejmě nepotěší. Úplněk bude pro vás tedy značně náročný, ale snažte se brát i špatné zprávy s nadhledem.

 

Zachovejte si potřebný odstup a chraňte si své psychické ale i fyzické zdraví. Věnujte se raději rodině a svým dětem, tam můžete udělat mnoho dobrého. Po 21. červnu se vaše nálada rapidně zlepší.

 

Pocítíte příval energie a budete mít dostatek sil na vše, co si jen zamanete. Takže nejlepší víno čekejte v červnu až na konec.

 

Horoskop pro vás napsala Markéta, šamanka z Háje


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015