Zdroj: freeimages.comKulminace touhy po růstu, ctižádost a zdravá dravost bude největší mezi 7. a 9. březnem. A tak je dobré využít tento čas k nastartování nových smělých projektů, kterým tak zajistíme příznivý vítr do plachet. Jinak se tento měsíc se nebude o moc lišit od předchozího měsíce. 

Intuicebude stále otevřená, dělá nám dobře blízkost lidí a přemýšlíme o lepším životě. Úplněk v Panně nastane 5. března 2015a vnese nám do života řád. Můžeme být přecitlivělí, zatoužíme po dokonalosti a lepším hospodaření se zdravím i penězi.

Dejte si však pozor na přílišnou kritičnost. Novoluní proběhne 20. 3. 2015 ve znamení Ryb.

březen

První jarní den nám přináší zatmění Slunce, za něž může Měsíc v novu. 20. března 2015 proběhne úplné sluneční zatmění, které bude z našeho území pozorovatelné bohužel jen jako částečné, ze Slunce má být v 10 hodin 46 minut zakryto téměř 75 %, tudíž tuhle podívanou si určitě nenechte ujít. Konec měsíce může přinést řadu komplikací a nedorozumění a tak se pokuste vyhnout hádkám.

Zloba nikdy nic dobrého nepřinesla.To vím opravdu jistě 🙂

Pár zábavných pranostik na měsíc březen:

Jestli březen kožich stáhl, duben rád by po něm sáhl.

Suchý březen, mokrý máj, bude humno jako ráj.

Zima, kterou Tomáš nese, dlouho námi ještě třese. (7. března)

Na svatého Jáchyma skončila se už zima. (20. března) … HURÁ A JARO JE TU!

 

Beran

BERAN

Jindy praktický Beran to bude mít v tomto měsíci těžké, rozum mu zatemní emoce a bude mít problém na cokoliv se soustředit. Klid a trpělivost je to, co by vám nejvíc prospělo.

 

Ani zdraví nebude optimální a tak se raději věnujte přemýšlení a uspořádávání věcí z loňského roku, ať v březnu začnete s čistým štítem. Koncem měsíce buďte opatrní a snažte se vyhnout nebezpečným situacím.

 

Třeba si dávat pozor i na jazyk a celkové vystupování. Mohli byste někomu nechtěně ublížit, ale také vás by mohla poškodit nějaká pomluva.

Býk

 

BÝK

Pracovně jste na vrcholu a v jednom kole. Pokud přesto nemáte dostatek financí, což nebývá u Býků rozhodně typické, nezoufejte, po 17. březnu se situace otočí a vaše peněženka se opět naplní.

 

K vaší prosperitě vám tentokrát pomůže rodina či blízcí přátelé. Mars se bude prolínat s Uranem a to naznačuje tvrdou práci a agresivitu spojenou se sebevědomím ale i následným úspěchem.

 

A tak to přesně bude. Vaše vztahy jsou v tomto měsíci báječné a tak si nezapomeňte při té vší práci najít čas i na lásku!

Blíženci

 

BLÍŽENCI

Blíženci budou sice úspěšní, jen si jaksi nedokážou rychle najít cestu k cíli. Tento měsíc je správný čas na určení nových cílů a plánů. Měli byste si ujasnit, co vlastně chcete i to, jak toho dosáhnout.

 

V polovině měsíce se Merkur dostane do blízkosti Neptuna, který vás může oklamat nebo zkreslit situaci, myšlení, písemnosti a veškerou komunikaci. Je proto dobré dbát na to, aby Blížence někdo nepodrazil, ale také, aby se sami nedopustili podvodů.

 

Jinak vás čeká velmi společenské období a cestování s přáteli by vám udělalo určitě moc dobře.

Rak

RAK

Březnový úplněk bude pro Raky velmi zajímavý. Ve spojení s Černou Lunou by mohly vyjít na povrch problémy související s rodinou či blízkou osobou. Trochu vám to zamotá hlavu, ale pro samou práci to nebudete mít čas ani řešit.

 

20. března byste se měli dostat na svůj osobní kariérní vrchol. Horoskop na březen radí jít si tvrdě za svým, nepromarnit šanci být nejlepší.  Všechnu svou pozornost a energii tedy věnujte práci, vyplatí se vám to.

 

Jen na zdraví si dejte trochu pozor, nejste zrovna v nejlepší kondici.

 

Lev

 

LEV

Minulé měsíce jste byli v jednom kole, ale tento měsíc vás trochu zbrzdí. Zabývejte se raději podporou druhých a pomozte i jim k úspěchu. Dejte si pozor, abyste někoho zbytečně nerozzlobili hloupou poznámkou či vtipem.

 

Lidé mohou totiž reagovat značně podrážděně. Raději počkejte do poloviny měsíce, pak bude vhodnější čas na skutky.

 

Vaše energie bude zase na maximu a opět budete mít sílu na všechno, co si zamanete, také vaše popularita stoupne a Štěstěna otevře svou náruč směrem k vám.

Panna

 

PANNA

Březnový úplněk v Panně, ve vašem vlastním znamení, bude mít silný vliv na ukončení a uzavření životní kapitoly. Nejvyšší čas si udělat pořádek a uklidit stůl. Vše staré a nefunkční musí pryč!

 

Možná vaše počínání vyvolá hádky, ale co se dá dělat? Všechno zlé je pro něco dobré. Naštěstí výdělky tento měsíc vypadají slibně a tak stejně jako minulý měsíc bude důležité, abyste se společensky angažovali s těmi správnými lidmi.

 

Koncem měsíce zahoďte zbytečnou skromnost a ukažte se světu, bude vámi okouzlen!

Váhy

 

VÁHY

Váhy by měly přehodnotit rodinnou situaci a promyslet si, jak ji zlepšit. Vyhněte se však důležitým rozhodnutím, dopřejte si čas do konce měsíce. Soustřeďte se teď raději na práci a dokončete všechny rozdělané projekty.

 

Pokud máte v plánu něco výjimečného uskutečnit, nejlepší čas pro realizaci je mezi 11. – 27. březnem, pak už by se to mohlo zadrhnout.

 

V lásce je to bohužel nestabilní a tak jděte do společnosti, mohli byste tam někoho zajímavého potkat. Nebude to sice na celý život, ale na příjemný inspirativní rozhovor určitě. Nemusí vždycky pršet, aspoň když kape.

Štír

 

ŠTÍR

Radostné období trvá, v práci se daří, a i s partnerem zažijete krásné romantické chvilky. Koncem měsíce se však situace trochu zadrhne a vy pochopíte, že na nikoho není spoleh a co si neuděláte v práci sami, to nebudete mít.

 

Nezlobte se, obrňte se trpělivostí a těšte se z prvního jarního sluníčka! Koncem měsíce bude v ohrožení váš majetek a tak si raději zkontrolujte alarmy nebo si pořiďte psa.

 

Trochu si také dejte do pořádku své zdraví, jarní očista by mu přišla vhod.

Střelec

 

STŘELEC

Vliv planet v březnu a Jupiter v dobrém postavení na Uran přináší tvůrčí talent a inspiraci. Střelce potká nenadálé štěstí, zvlášť příznivá situace, intuice a záblesky inspirace.

 

Nepropásněte šanci a otevřete se novému příjmu peněz. Teď není čas přemýšlet, ale je potřeba jednat. Pokud budete přesní, můžete si přijít na docela slušné peníze a mohl by vás potkat i nějaký příspěvek od příbuzných.

 

Nálada kolem 20. března bude pro všechna znamení třaskavá a tak si dávejte pozor na jazyk, víte, co dovedete, a hádky s nejbližšími k pohodě rozhodně nepřispějí!

Kozoroh

 

KOZOROH

Kozorozi si tento měsíc užijí spirituality, jejich racionalita ustoupí inspiraci, podvědomí se otevře a rozpomene se. To co ukáže, Kozorohy promění a vnese světlo do věcí, které je už dlouho trápili.

 

Dokáží nově vnímat, ale i nově jednat. Tento měsíc se bude dařit také spisovatelům, studentům, novinářům či učitelům. Komunikace je výtečná. Zdraví budete mít také výborné, ale koncem měsíce si na něj budete muset dávat větší pozor.

 

Pokud si dopřejete odpočinek, zvládnete to s rýmičkou. Jen na konci března si dejte pozor na špatné zprávy.

Vodnář

 

VODNÁŘ

Vodnářům se v březnu daří najít odvahu pro milostný i pracovní život. Ale příliš neváhejte a nezabývejte se zbytečně psychologickými rozbory.

 

Všichni jsme v tomto čase trochu iracionální, a tak i vaše závěry by byly mylné. Raději důvěřujte svému srdci a vůni milované osoby. Bylo by škoda přijít o krásné chvíle. Buďte štědří a empatičtí, vždyť velkorysost se vždy vyplatí.

 

Bankovní účet si však raději trochu hlídejte, peníze jsou tento měsíc víc než kulaté.

Ryby

 

RYBY

Novoluní v Rybách přináší energii a start do nové životní kapitoly. Ryby mohou najít novou práci, ale také začít pracovat sami na sobě, pustit se do všeho nového.

 

Nevyhne se jim však deprese a rozčarování nad nepochopitelným chováním blízkých. Berte vše s rezervou, protože na vině nejsou oni, ale vy. Nejste tak docela nohama na zemi. Naštěstí v práci to nikdo nepozná a úspěch na vás v březnu čeká na každém kroku.

 

Máte před sebou skvělý, i když trochu zmatený, měsíc. Nevadí, teď žijte naplno, pořádek v hlavě i ve svých věcech si uděláte až pak.

 

Horoskop pro vás napsala Markéta, šamanka z Háje

 

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015