Zdroj: freeimages.comBřezen nám dovolil s Rybami snít, ale tento měsíc to bude jiné. Stoupneme si nohama pevně na zem. 4. dubna nastane částečné zatmění Měsíce ve znamení Vah, oslabí ženskou energii a dá důraz na ego a touhu po sebeprosazení. Zároveň nastane úplněk ve Vahách a tak nebude o nervozitu zvlášť ve vztazích nouze.
 

6. – 10. dubna nás čeká ohnivá konstelace, která dá do pohybu všechny naše touhy i optimistické plány a naopak kolem 15. 4. 2014 zase přijde ochlazení ve vztazích ale i v obchodech.

Horoskop

Novoluní proběhne 18. 4. 2015 ve znamení Berana a přinese s sebou beraní smyslnost a pragmatičnost.  Na konci měsíce se pro nás všechny pod vlivem Slunce v harmonické vazbě s Neptunem pootevřou brány k vyšším duchovním stavům vědomí a to bude myslím velká jarní jízda 🙂

Pár zábavných pranostik na měsíc duben:
  • Duben chladný a deštivý, úroda nás navštíví.

  • Hodně-li v dubnu vítr duje, stodola se naplňuje.

  • Na velikonoce jasno – bude laciné máslo.

  • Na svatého Jiří vylézají hadi a štíři. (24. 4.)

Beran

BERAN

Máte chuť se vrhnout do všeho po hlavě, riskovat. Začátek měsíce bude opravdu přát vaší houževnatosti a pracovitosti, ale vše, co začnete i dokončete, protože koncem měsíce – po 20. dubnu se rozdělané projekty zadrhnou a vy si možná sáhnete až na dno.

 

Mnozí Berani projdou pracovní krizí, po které si uvědomí váhu partnerských vztahů.

 

Zbytečně neutrácejte, koncem měsíce přijdou nějaká nečekaná vydání.

Býk

 

BÝK

Zejména v prvních dvou třetinách měsíce dubna vám bude chybět trocha skromnosti. Vaše namyšlenost a sebestřednost může lézt lidem okolo vás na nervy a tak se můžete snadno dostávat do konfliktů.

 

Snažte se být tedy trochu nenápadní a úspěch, který tento měsíc zaručeně přijde, si užijte raději v ústraní. Začátek měsíce bude patřit lásce, ale po 15. dubnu se ocitnete ve skvělé pracovní pozici.

 

Peníze se jen pohrnou. Než na šetření, však raději pomýšlejte na investice, vyplatí se vám.

Blíženci

 

BLÍŽENCI

V první polovině dubna se můžete snažit, jak chcete, ale moc se vám dařit nebude. Raději se věnujte zahrádce a s realizací svých plánů si počkejte až po 15. dubnu, kdy se situace změní.

 

Vaše hlava se probere a začne mít konečně zase dobré nápady. Blížence čeká úspěšné období, a to díky vlivu Slunce, planety Uran a Merkuru, kteří se dostanou do blízkosti.

 

Jen si dejte tento měsíc trochu pozor na své nervy, budou, jak se říká na pochodu. Za každou cenu se pokuste udržet si dobrou náladu!

Rak

RAK

Zejména první dvě dubnové dekády pro vás budou trochu náročnější. Nejenom, že budete mít pocit, že jdou všichni proti vám. Nepomůže vám ani vnitřní přetlak, se kterým si nebudete vědět rady.

 

Luna v opozici na Uran přinese nervozitu, podráždění a napětí. Jediným rozumným řešením je situaci nehrotit a vydržet.

 

Poslední dekáda bude naštěstí o dost lepší. Konečně o sobě přestanete pochybovat, proberete se, a začne se vám tak i konečně dařit. Zvlášť finance vypadají docela dobře.

 

Lev

 

LEV

Lvi jsou na tom v dubnu celkem dobře. Jupiter nad nimi drží ochrannou ruku a dává podporu jejich plánům. 

 

Nesnažte se však nic uspěchat, věci se vyvíjejí ve váš prospěch a přílišným tlakem byste otrávili všechny své spolupracovníky tak, že by s vámi nechtěli už nic mít! Raději se od nich učte tomu, co umí, a snažte se jen na vše po očku dohlížet.

 

Svůj volný čas raději věnujte lásce. Čeká na vás…

Panna

 

PANNA

Merkur se pohybuje Beranem a v druhé polovině měsíce se přesune do Býka. Vliv planet bude mít dopad na vaše finance a majetek. Proto vydělávejte, investujte a nakupujte. Vše vám půjde moc dobře a bude se vám stejně jako všem zemským znamením finančně opravdu dařit.

 

I v lásce si v první dekádě polepšíte, ale pak bohužel pochopíte, že tu nešlo o žádné city, ale spíše o obchodní spojení. Nedejte si tím zkazit dobrou náladu.

 

Zkuste s partnerem o všem znovu komunikovat s chladnou hlavou a vám vlastním šarmem.

Váhy

 

VÁHY

Ach jo, úplněk ve Vahách s Váhami pořádně zamává. Budou se cítit nervózní a pod tlakem. Možná to nebude tak docela objektivní, ale zdá se, že je toho tento měsíc na ně moc.

 

S partnerem,  dětmi a možná i s kolegou v práci se budete stále o něčem dohadovat. Jistě, jsou to vlastně maličkosti, ale vám se budou zdát nesmírně důležité. Naštěstí partner vás vezme na milost a v druhé polovině měsíce vás podpoří.

 

Vrátí se vám pevná půda pod nohy a vy dokážete nad vším mávnout rukou. Konec měsíce, ale i celý květen, vám spraví náladu. Tak se hoďte, pokud to jen trochu půjde, do klidu 🙂

Štír

 

ŠTÍR

Jaro všem znamením vlévá novou sílu do žil, ale Štírům se na sluníčko zrovna moc nechce. Budou smutní, rozmrzelí a bez nálady. Duben s sebou přináší partnerské neshody a četná nedorozumění. 

 

Nejlepším řešením pro Štíry bude, ničemu se nevyhýbat, neschovávat se a troufnout si opřít se o silnější přátele v okolí. Jejich energie pro vás může být oporou.

 

Při dubnovém úplňku je Pluto v nepříjemném postavení na Lunu, Slunce a Uran. Tento vliv Štíry tlačí k důležitému rozhodnutí, vede je ke změnám, kterým se před květnovým úplňkem nebudou moci vyhnout.

Střelec

 

STŘELEC

Začátek měsíce prožijete tak, jak se vám líbí, v radostném rychlém tempu. Ani zmatky, které vzniknou kolem 10. dubna vás nezaskočí.

 

Ale pokud chcete, aby i konec měsíce byl dobrý, musíte, ať se vám to líbí nebo ne, zbrzdit a obrnit se trpělivostí. Nic nejde uspěchat a jen solidní, trpělivá práce tentokrát povede k úspěchu. Jak v práci, tak i ve vztazích.

 

Co si takhle sednout ke kafíčku a napsat nějakou báseň, či namalovat obraz? Závěrem měsíce vám budou múzy mimořádně nakloněny…

Kozoroh

 

KOZOROH

Zdá se, že váš dům stojí na chatrných základech a pěkně se otřásá. Bude zapotřebí do něj investovat peníze, čas, ale i city. Nebo je snad lepší si situaci promyslet a udělat radikálnější změnu? To už nechám na vás …

 

Jasné však je, že vaše nová cesta už visí ve vzduchu. V poslední dekádě začnete vnímat její obrysy a získáte konkrétnější představu, co dál.

 

Lásku ve svých plánech ale prosím nevynechávejte. Bylo by vám bez ní smutno!

Vodnář

 

VODNÁŘ

Začátkem dubna bude v blízkosti Slunce, Uran a Merkur a přinese vám neočekávanou aktivitu a příval nových sil.

 

Přemýšlení, které je vám jindy vlastní, postavte na druhou kolej a věnujte se především pohybu, ať už sportu, fyzické práci nebo běhání ze schůzky na schůzku.

 

Každá aktivita je pro vás dobrá a rozproudí vaši inspiraci a nové nápady. Konec měsíce se zklidní a to je dobře, protože po dobře odvedené práci je fajn si i trochu odpočinout.

Ryby

 

RYBY

Nikdo by to do vás možná z venku neřekl, ale vy jste si v posledních měsících pod vlivem Neptuna přišli na mnoho nových a velmi positivních postojů, které pomalu, ale jistě začnou ovlivňovat váš život, především vaše vztahy s nejbližším okolím.

 

Vnitřní nejistoty vás opouští a tak se vám začne po všech stránkách dařit. Povedený duben toho bude důkazem.

 

Zvládne vše, na co si jen pomyslíte 🙂

 

Horoskop pro vás napsala Markéta, Šamanka z Háje

 

Komentáře