Autor: JANA SMOLKOVÁ 
Výklady karet, numerologie, astrologie, eso poradenství, spolupráce s anděly. 
Výklady karet korespondenčně.
  
Tel: 773568088
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 
Beran (21.3.-20.4.)

Milí Beránci, hodně si dávejte pozor na něco z minulosti. Mohlo by se to připomenout ne zrovna příjemně. Ale kdo bude připraven, nebude překvapen a popere se s nemilou situací celkem zdatně.. V materiálních záležitostech se rozhodně do ničeho nehrňte a dejte si pořádně načas. Blízká budoucnost vám ukáže, jak dobře jste udělali, že jste nechvátali… V soukromí byste měli teď prožívat pěkné dny. Hodně tomu může přispět i počasí, které bude vybízet ke společným činnostem s nejbližšími. Do domu za vámi míří štěstí, tak se nemračte, není proč..

Býk (21.4.-20.5.)
Milí Býčci, ať se děje cokoli, vše se v dobré obrátí. Věřte tomu! Nalaďte se pozitivně, protože dny příští budou lepší, než čekáte.. V práci se pokuste brát věci tak, že odlišné názory jsou často ku prospěchu celé věci. Komunikujte! Ne, že se zatvrdíte, když nebude po vašem. Nikdo z vás není „děd Vševěd“.. Doma naopak příliš nemluvte, ale spíš pozorujte chování druhých. Nesnažte se dělat soudce tam, kde si ostatní umí poradit sami. Hodně času byste měli věnovat sobě, například četbě nějaké nenáročné, oddechové literatury. Kdy naposledy jste otevřeli knížku?..

Blíženci (21.5.-21.6.)
Drazí Blíženci, jestli nechcete být potencionální pacienti doc. Chocholouška, koukejte se zaměřit na to, co je pro váš život důležité. Ale skutečně důležité! Začíná se totiž kolem vás hromadit jakýsi chaos a zmatky, protože se zaobíráte kdejakou blbostí. A na úkor vlastního zdraví. Myslete.. Ve financích či práci jde všechno svým tempem a správným směrem. Tady netřeba jakkoli cokoli měnit, jen se držte dané cesty. Nic víc se od vás nyní nežádá.. Doma se smiřte s tím, že věci už svůj směr mají a vy to nezměníte. Jediné, co změnit můžete, a ve vlastním zájmu byste měli, je to, že se situací srovnáte krok. Vše si brzy „sedne“, nebojte se..

Rak (22.6.-22.7.)

Milí Ráčci, před vámi by mohly být hodně dobré dny. Jste v čele veškerého dění a zvládnete ukočírovat všechny kolem sebe. A podle sebe.. Materiální záležitosti dopadnou díky spolupráci s druhými velice dobře a budete si moct oddechnout. Klidně i uspořádat malou oslavu vítězství. Míří k vám radostná zpráva.. V soukromí to vypadá na láskyplné ovzduší. Hodně by tomu mohla napomoci jarní příroda. Procházka někam k vodě by byla přímo balzámem na vaši duši. A bude vcelku jedno, zda se projdete sami či s někým. Důležitá je ta voda..

Lev (23.7-23.8.)
Milí Lvíčci, bude dobře tehdy, když se spolehnete jenom na sebe. Momentálně hrozí, že sliby nebudou splněny. Je jedno, zda záměrně nebo ne, vy byste to chápali jako zradu. A příliš se v těchto dnech nesvěřujte s intimnostmi.. Ve hmotné sféře záříte. Máte tolik energie, že se vám bude dařit vše, nač sáhnete. Hodně krom té síly využijte i intuici. Máte ji v těchto dnech velice bystrou.. V osobních záležitostech je čas sundat šátek z očí a přestat dělat, že jistý problém neexistuje. Je tu a je snadno řešitelný! Nejste přece malé děti, chovejte se dospěle..

Panna (24.8.-23.9.)
Drahé Panenky, měly jste už i lepší dny. Nicméně – hodně na vině špatné nálady nebo zklamání může být to, že se necháte ošálit nějakými iluzorními představami. O situaci nebo o člověku. Důvěřivost se vám teď hodně nevyplatí. Je to jen na vás.. Úřední záležitosti, které se delší dobu vlekly (hledání nové práce, majetkové vypořádání..), by měly dospět ke svému závěru. Až na výjimky – ve váš prospěch.. Doma byste měly přijmout skutečnost, že ne vždy musíte mít pravdu. Druzí by rádi vyjádřili svůj názor, pohled na aktuální situaci. Popřejte jim sluchu a zamyslete se nad jejich argumenty; nebudou tak úplně „mimo mísu“..

Váhy (24.9.-23.10.)
Milé Váhy, neutíkejte před pravdou. Běží za vámi proto, aby vás osvobodila a dopřála vám úlevu. Není čeho se bát, nemalujte ve své mysli čerta na zeď.. V hmotné oblasti koukejte brzdit. Neslibujte v nějaké euforii „modré z nebe“. Mějte soudnost. Jinak hrozí, že toho budete mít na svých bedrech požehnaně. Což ostatně hrozí i v případě, že jste něco odkládaly a odkládaly, a teď už to „hoří“. Zvládnete to, ale hodně z vás bude koncem týdne servaných jak borůvky.. V soukromí na nic nečekejte a přidejte se k ostatním. Na změnu plánů je pozdě, s tím se smiřte. Ale i tak byste mohly zažít nezapomenutelné chvíle s blízkými. Jen se uvolněte..

Štír (24.10.-22.11.)
Milí Štíři, přestaňte přešlapovat a váhat. Čím rychleji se rozhodnete, tím více dopadne vše k vaší spokojenosti. Není čas na hrdinství, jak se říká. Proto se pusťte (např. předsudků) a hurá na to.. V práci vám přispěchá s pomocí kolega, bude-li třeba. Můžete se spolehnout, že „ve srabu“ vás nenechá. Ale většině z vás žádný průšvih ani nehrozí, protože budete zvládat dané úkoly víc než na výbornou. Spíš byste mohli potřebovat malou pomoc kolem financí.. V partnerských vztazích si většina z vás může užívat hojnost lásky „jako zamlada“. Komu chybí protějšek, může potkat zcela nečekaně nějakou spřízněnou duši. Možná i lásku na první pohled. Z poháru Živé vody budou všechny vztahy pokropeny..

Střelec (23.11.-21.12.)
Drazí Střelci, nemáte-li náladu na spory, stáhněte se „ze scény“. V těchto dnech hrozí, že budete prosti pokory a mohli byste ublížit slovně někomu, kdo si to nezaslouží. A na kom vám jinak hodně záleží! A navíc: protivním by se nedal a měl by velice silné protiargumenty. Vyšli byste ze sporu jako „trubky“ (mírně řečeno..).. Ve finančních záležitostech je třeba se ukáznit. Nenakupujte nepotřebné věci. Není správná chvíle na to, abyste „si dělali radost“. Teď je třeba myslet na zítřek a zadní kolečka.. V soukromí neměňte svůj postoj. Není k tomu jediný relevantní důvod. Rozhodli jste se velice dobře a nikomu byste neměli dovolit, aby vám namluvil opak..

Kozoroh (22.12.-20.1.)
Milí Kozorozi, svazovat by vás mohly vaše vlastní iluze. Někde máte jinou představu, než jaká je skutečnost. Ale vy to víte! Jen to nechcete vidět a to je chyba. Tudy cesta ke štěstí a spokojenosti nevede.. V práci taháte za dva. Jinak řečeno – máte páru, energie na rozdávání. K tomu moc pohnout událostmi žádaným směrem. K situaci ve financích a na pracovišti lze nejspíš jen gratulovat. Tak nač ta falešná skromnost?.. Doma byste měli víc používat hlavu, resp. zdravý rozum. Necháváte se v jistém směru „opít rohlíkem“. Čím déle budete v iluzi setrvávat, tím tvrdší bude probuzení. Vezměte rozum do hrsti!..

Vodnář (21.1.-19.2.)
Milí Vodnáři, pro tyto dny by měl být typický váš klid a vyrovnanost. Za každé situace budete umět zachovat nadhled a najít to nejlepší možné řešení.. V materiální oblasti byste však neměli utíkat před realitou – dožene vás. Nehledejte kličky, jak uniknout před nutnou volbou, ale volte. Čím budete rychlejší, tím větší výběr bude k dispozici. Dlouhé váhání povede k pouhému paběrkování. To je přece při vašich kvalitách nemyslitelné.. V soukromí se vám dostává všeho, čeho zasluhujete. Investice do vztahů se právě nyní hodlají ukázat jako velice dobré. Tady na sebe můžete být právem hrdí. Především jako rodiče..

Ryby (20.2.-20.3.)
Milé Rybičky, zdáte se být plné citu. To by mohl být problém v momentě, kdy vás přepadnou samaritánské choutky. Berte dobrou radu: teď se starejte jen a jen o sebe! A to i v případě, že by vás někdo o radu požádal. Diplomaticky se z odpovědi vyvlékněte, „samy nevíte, jak byste se zachovaly“. Nesuďte, pěkně byste si naběhly.. Ve financích se pouštějte jen směrem, o kterém nemáte pochyby, ani výčitky. Máte mimořádnou schopnost intuitivního chování vůči druhým lidem v práci, řiďte se jí a nemůžete šlápnout mimo.. Soukromí se pomalu posouvá směrem, kterým máte našlápnuto. Je to dobrý směr a předvídatelný. Nic překvapivého se konat nebude, vody vašeho žití se zdají být klidné. Tak si plujte..

 
Zdroj: Jana Smolková – FB