horoskopV měsíci říjnu nás bude výrazně ovlivňovat harmonický vztah mezi Jupiterem, který přeje podnikání a expanzi a Plutem tlačícím nás do radikální změny a regenerace. Sečteno, podtrženo … říjen může přinést ozdravení v ekonomice, ale i očištění různých ideologií, duchovních hodnot a náboženských směrů.

Budeme mít tendenci opouštět individualitu ve prospěch celku.

Až do 23. října se Slunce bude pohybovat znamením Vah, ve kterém přeje kulturním aktivitám a pěstění partnerských vztahů. V druhé říjnové se však leckterý partnerský svazek může rozpadnout díky opozici mezi Sluncem a Uranem.

10. – 12. říjnajsou z astrologického hlediska nejkritičtější dny tohoto měsíce. Neblahé konstelace mohou ochladit vztahy mezi jednotlivci i mezi národy. V těchto dnech mohou řádit živly přírodní i teroristické a technika se bude vymykat kontrole.

Není radno podnikat cokoliv riskantního.

13. října přichází Novoluní ve znamení Vah, které přeje diplomacii a 27. října v 13.05 hod. nastává úplněk – opozice mezi Sluncem ve znamení Štíra a Lunou ve znamení Býka. V období úplňku budeme mít tendenci dořešit věci kolem financí a majetek. Budou se domlouvat nové, většinou výhodnější podmínky. Dojde však také na lásku a vášeň.

Konec měsíce– 30. října vytvoří Slunce ve znamení Štíra harmonickou vazbu s Neptunem ve znamení Ryb a díky tomu budou tvůrčí jedinci líbání múzami, mohou vytvořit kvalitní umělecká díla nadčasové hodnoty.

Brány k vyšším světům budou pootevřeny.
 

Pár zábavných pranostik na měsíc říjen:

Je-li říjen velmi zelený, bude zato leden hodně studený.

Divoké husy na odletu – konec i babímu létu.

Bouřka v říjnu třebas malá, sotva na to zima stálá.

Jaký den Havel ukazuje, taková zima objevuje. (16. 10.)

Šimona a Judy – kožich snese s půdy. (28. 10.)

Beran

BERAN

Planety jsou už od minulého měsíce na ústupu a to se odrazí i na vašich silách. Vyhněte se přílišné expanzi a cestování odložte raději na později. Síly ubývají a tak i pozornost slábne. Raději více naslouchejte, než mluvte.

A pokud cítíte únavu, odpočívejte.  Vašemu zdraví prospěje i pohoda v rodině či ve vztahu.

V období kolem úplňku budete mít tendenci dořešit nejasné finanční závazky. Udělejte to, protože Černá Luna vám žádný nepořádek v listopadu neodpustí.

Býk

 

BÝK

Býci, říjen vám připomene, že ve vašich žilách koluje skutečně horká krev. Vaše planety jdou vzhůru a je jasné, že se vám bude dařit. Jste na společenském maximu a říjen ohlásí také úspěch v práci i společenské ambice.

Nejednejte však sobecky a o úspěch se rozdělte s ostatními. Nejen, že je to hezké, ale pro vás i tentokrát velmi výhodné. Nikdy nevíte, koho takový postoj osloví. V říjnu se totiž mohou objevit nové přátelství, ale i životní láska.

Koncem měsíce si však dejte pozor na zdraví, je dosti kritické.

Blíženci

 

BLÍŽENCI

Tento měsíc se budete muset naučit, že platí rčení: Devět řemesel, desátá bída. Je potřeba zůstat soustředěný na jeden cíl a zbytečně se nerozptylovat.

Celý měsíc bude ve vaší blízkosti Černá Luna, která přináší životní zkoušky, těžkosti a pokušení.

A tak je dobré obrnit se jistou trpělivostí a žádné nové projekty nerozjíždět. Spíše si udělejte pořádek v prioritách, ale také ve vašich vztazích.

Rak

RAK

Měsíc říjen začne pro Raky spíš poklidně, ale postupně nabere na obrátkách. Finance jsou dobré a ještě se budou vylepšovat. Můžete očekávat odporu rodiny, finanční dary nebo zisky v rodinné firmě.

Kolem 23. 10. můžete přijít k nějaké výhře nebo dostat skvělou zprávu týkající se prosperity! No tož se uvidí 🙂 Ale celkově máte před sebou pěkný měsíc, který bude zakončen vesele – povedenými večírky s přáteli.

Vyhněte se však celý měsíc ukvapeným změnám, váš úsudek nebude v říjnu zrovna nejlepší.

Lev

 

LEV

Přichází podzim a ten Lvům vždy přeje. Pokuste se tedy této příznivé konstelace využít! Ale tentokrát to nebude snadné, budete totiž značně rozptýlení. Vypadá to, že se vaše plány sice mohou uskutečnit, ale jen za cenu vynaloženého dvojnásobného úsilí.

V říjnu se však spíše než na kariéru zaměřte na svou rodinu. Vaše blízké jste už dlouho odsouvali na vedlejší kolej a teď nastává vhodný čas to napravit. Organizujte rodinné posezení, zavolejte i vzdálené příbuzné.

Lvi, jste ozdobou každé společnosti a tak vám vaši blízcí jistě rádi prominou i nějaké starší nedorozumění.

Panna

 

PANNA

Začátek měsíce bude pro Panny hodně hektický, také je zasáhnou zprávy, které jim zrovna nepřijdou vhod. Pravděpodobně se budou týkat majetku.

Ale tento měsíc vám to skvěle pálí a i intuici máte dobrou, tak se není čeho bát. Pokud dokážete udržet nasazení až do konce měsíce, je tu velká šance na úspěch.

Jupiter s Venuší přináší všem Pannám štěstí. Ale jak se říká, bez práce nejsou koláče. Říjen je také dobrý na studium a vzdělávání a tak si nezapomeňte rozšiřovat své obzory.

Váhy

 

VÁHY

Zdá se, že říjen patří Vahám. Do nového měsíce vstoupíte plni sil a odhodlání. Rozjeďte to, ale víc než na jiné myslete na vlastní seberealizaci. Novoluní ve vašem znamení přináší do vašeho života svěží vítr a chuť pustit se do něčeho nového.

Do života může vstoupit nová osoba, láska, nový partner, ale je i vhodná doba na početí potomka. Buďte však přeci jen trochu ve střehu. Černá Luna, která je ve vašem znamení, se chystá vás svádět a popichovat.

A ne všechny touhy, které ve svém nitru pocítíte, jsou vhodné k realizaci!

 

 

Štír

 

ŠTÍR

Minulý měsíc jste se ponořili hluboko do svého nitra a tak to bude pokračovat i tento měsíc. Na povrch se mohou dostat nejrůznější tajemství, některé se však mohou zdát ne zrovna příjemné.

Zachovejte klid a buďte nad věcí. Přemýšlejte o svých prioritách, Bohu i lásce. Oddělte věci podstatné od nepodstatných. Nemusíte nikam spěchat, štěstí si vás najde samo, pokud ho dokážete poznat.


A koncem měsíce si vás může najít i láska, tak ji vyhlížejte!

Střelec

 

STŘELEC

Planeta Jupiter se v říjnu posunuje znamením Panny. V její blízkosti se nachází Mars, planeta aktivity, a Venuše, planeta lásky a hodnot. Tato konstelace ovlivní u zrozenců ve znamení Střelce především v oblasti plnění dlouhodobých přání a tužeb.

Může vám také dopomoci k úspěchům a k výraznému životnímu posunu. Je ale třeba připravit se na to, že po celý měsíc budete zaneprázdnění a v práci velmi vytížení, vaše úsilí však bude náležitě odměněno a již blízká budoucnost vám přinese sladké ovoce.

Kozoroh

 

KOZOROH

První dvě říjnové dekády můžou ukázat, do jaké míry jste ochotni akceptovat názory druhých lidí. Snažte se naslouchat a pokuste se přehodnotit své názory. Nepokazte si dobrá přátelství a nadějné známosti jen proto, že nechcete ustoupit.

V poslední dekádě se toto téma uvolní a vy si budete moci vydechnout, stres z vás opadne a budete mít opět chuť pustit se do práce. Rodina je pro tentokrát v pozadí a v práci dokážete prosadit hodně z vašich představ.

Hlídejte si však více své zdraví, není na tom nejlépe.

Vodnář

 

VODNÁŘ

Zdá se, že to kolem vás docela jiskří. Konflikty vás doslova vtahují! Buďte opatrní a pokuste se jim alespoň trochu vyhnout! Rozhodně se nepouštějte do žádných soudních sporů, určitě byste je v říjnu prohráli.

V polovině měsíce se situace změní, ale nadbytek energie zůstane. Zatoužíte ji uplatnit jinak – v sexuálních hrátkách 🙂 Tak to se má váš partner opravdu na co těšit …

Hrozí i sexuální dobrodružství s nadřízeným a nevyhne se vám ani žárlivost. Tak se pokuste ovládnout.
 

Ryby

 

RYBY

Začátek měsíce bude ve znamení spojení Černé Luny s Merkurem a přináší vám do života potíže s financemi a majetkem.  

Můžete očekávat také nemilé zprávy. Naštěstí situace se kolem novoluní změní ve váš prospěch a vy se dokážete konečně rozhodnout a vymáčknou ze sebe jasný postoj. Dáte věci do pořádku, smlouvy přepíšete a do všech věcí vnesete jasno.

Nenechávejte se však unést temnými touhami, které vám Černá Luna podsouvá, jsou jen iluzí a rozhodně byste na nich nezbohatli.

 

Horoskop pro vás napsala Markéta, šamanka z Háje


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015