Aktuální pohyby planet v březnu. Co čeká jednotlivá znamení pod vládou planet?
Slunce vstoupí devatenáctého února do znamení Ryb a bude se posunovat tímto znamením celý měsíc. Rybí energie je intuitivní, plná emocí, ale také jeho Vládce Neptun umí náležitě zkreslovat a klamat.

BERAN – Druhé březnové novoluní prožijeme třicátého, a bude velmi důležité pro Berany. Březen začne pro Berany tím, že jejich vládce, planeta Mars, nabere zpětný chod a bude v retrográdní fázi do poloviny května. Mohou se dostat do nepříjemných situací, zejména v podobě nepříjemné zprávy, očerňování osoby, klevety, které doporučuji neřešit. Berani by měli v klidu vyčkat na novoluní v jejich znamení, které jim přináší energii, nové možnosti a velký posun vpřed. Přínosem novoluní bude nová kariéra, zásadní změna v práci, nebo aktivitách. Slunce v opozici na Pannu a úplněk v Panně přináší Beranům řešení kolem zdraví, posloužit druhému nebo pomoci jiným.

BÝK – Planeta Venuše, která ovlivňuje Býky, se dlouho pohybovala Kozorohem, a v březnu se přesunula do Vodnáře. Býci mají možnost se posunout v práci, zlepši své dosavadní postavení. Také se mohou angažovat ve skupině, kam chtějí patřit. Zde se ukáže i Neptun, který zkresluje a klame, takže se nenechte ničím a nikým oklamat. Dlouhodobě je nutné budovat partnerské vztahy, které projdou prověrkou pevnosti.

BLÍŽENCI – Planeta Merkur prochází Vodnářem, v polovině března se přesune do znamení Ryb. Lidé narození ve znamení Blíženců budou řešit pracovní aktivity. Nastává zajímavé období, kdy přijde nečekaný zvrat, týkající se práce. Dostanou možnost se prosadit nebo posunout. Kolem úplňku se jim otevře téma domova, rodiny, rodinné vztahy a ženy rodu. Merkur Blížencům přináší myšlenky a aktivity kolem zahraničí a ciziny, po přesunu do Ryb budou otevřeni umění, duchovnu a tajemna. Mysl bude velmi citlivá, schopná vstřebávat velké množství informací. Nápady a řešení se mohou vynořovat samy od sebe.

RAK – Rakům, pod vlivem novoluní, se otevírá téma vzdělávání, rozšiřování obzorů, zahraničí a cizina. Vibrace a energie planet působí na Býky, a tlačí je do cestování, plánování cesty, ale také si přitahují řešení  situace týkající se úřadů, úředních listin nebo soudů. Rakům odchází po dlouhé době černá Luna. Černá Luna je svým způsobem omezovala, a nyní se konečně mohou pořádně rozmáchnout a dosáhnout na svůj úspěch.

LEV – Slunce vládne Lvům, a tak lidé narození ve znamení Lva budou mít zajímavé myšlenky plné intuice, přijde pozoruhodná idea nebo představa ve spojitosti s výdělkem, která se dá zrealizovat. Ozvou-li se úřední záležitosti, vyřešíte jej pozitivně. Planety budou tlačit Lvi do záležitostí týkajících se listin, dohod, dokumentů, majetku a financí, které sdílejí s další osobou nebo institucí. Březen bude jistě pro Lvi zajímavý, protože Slunce se dostane do blízkosti Uranu, planety zvratů a náhod. Čekejte tedy zásadní změny vyvolané Uranem.

PANNA – Pannám přináší první novoluní záležitosti kolem vztahů partnerských i pracovních. Začnou platit nové dohody, může přijít nový partner či kolega. Úplněk v Panně nastává šestnáctého března a lidem narozených v tomto znamení přináší uzavření pracovní aktivity, ukončení minulosti. Dostanou zprávu, která se jich bude osobně týkat. Druhé novoluní sebou přináší aktivitu spojenou s peněžními prostředky.

VÁHA – Znamením Váhy se pohybuje dlouhodobě planeta aktivity. Aktuálně je ve zpětném chodu, a to pro celé lidstvo znamená, že probíhající výměna postů, křesel a funkcí bude pozastavena, zbrzděna. Bude se přemítat, doplňovat informace, dumat o probíhajících reorganizacích a to až do května, kdy nabere planeta aktivity ve Vahách přímý chod. Pro zrozence ve Váhách se aktivita pozastaví, přichází doba odpočinku, kdy mohou vnímat depresivní emoce. V polovině března dostanou informaci, která může být nepříjemná. Váhy jsou ovlivněny Marsem a budou řešit partnerství, a novou podobu spolupráce. Planeta Neptun jim může zastřít důležité informace, proto si musí dát pozor na zkreslené situace kolem nich. Není všechno takové, jak vypadá na první pohled.

ŠTÍR –  Začátkem března se seskupí planety do znamení Ryb. Pro Štíry se otevírají emoce, city a lásky. Láska, která nestojí na pevných základech se otřese v základu, naopak silné vztahy posílí, a kdo hledá svou lásku, může ji pod vlivem novoluní najít. Štírům planety přejí. Potkají důležitou osobu, která může ovlivnit jejich život. S novoluním v Beranu přichází i posun v pracovních aktivitách, uznání, ale i možnost zcela nové práce. Štíři by si měli dát pozor na vztahy lidí, zejména ty kamarádské. Uran, planeta zvratů může přinést nejeden zvrat ve vztazích.

STŘELEC – Střelci pod vlivem Jupitera by měli budovat své zázemí a domov. Trochu nepříjemný aspekt na Uran říká, že se něco bude dít kolem práce a pracovních aktivit. Problémy výustí kolem úplňku. Planeta zvratů, a náhod také napomáhá úniku. Ovšem pozor na klamy a mlžení, nebo nalhávání si, že je vše v pořádku. Vše nepůjde tak hladce, jak by si představovali.  Střelci by si měli hlídat  také své zdraví. Úplněk v Panně se hlásí jednou za rok a chce po nás, abychom se věnovali svému tělu. Luna koncem měsíce přinese Střelcům zajímavou situaci spojenou s láskami a vztahy.

KOZOROH – Lidé narození v Kozorohu pod vlivem novolunní se otevřou umění, duchovnu a svému podvědomí. Budou jim přicházet zajímavé kreativní myšlenky. Planety Kozorohy dotlačí do rozšiřování svých obzorů. Téma zahraničí, vzdělávání, kurzy, nebo různá školení, to vše je rozšiřování  poznatků. V polovině měsíce se ozve téma kolem zdraví, zde doporučuji preventivní prohlídky, aby byla naplněna vibrace na téma zdraví. Koncem měsíce se díky planetě zvratů  dočkají zajímavé zvěsti.

VODNÁŘ – Vodnáře ovlivní Merkur a Venuše, kteří procházejí jejich znamením. Začátkem března se budou  věnovat financím, které sdílí s další osobou nebo institucí. Půjčka, hypotéka, prostě peníze zahýbají světem Vodnářů. Jelikož se kolem vyskytuje Neptun, planeta klamu a zkreslených situací, pozor, aby neskočili na lest, nebo podvod v oblasti majetku. Kolem úplňku si musí Vodnáři hlídat své zdraví, ale i zdraví lidí kolem. Planetu Venuši mají Vodnáři nad sebou ještě v prvním týdnu v dubnu. Po tuto bodu budou okouzlující a nepřehlédnutelní. Také mohou potkat zajímavou osobu, důležitou pro budoucnost.

RYBY – Lidem narozeným v Rybách přináší březen novoluní, a to prvního dne v měsíci, kdy nastává zajímavá seskupení planet Neptun, Luny a Slunce. Tato konstelace přinese Rybám intuitivní myšlenky, splní si své tajná přání. Mohou se posunout ve svém životě. Ovšem Neptun je planeta klamu a  “růžových brýlí“, takže se pod tímto vlivem je nutné nenechat se oklamat.

VYPRACOVALA ASTROLOŽKA DANIELA HANNAHwww.astrokarty.cz