Milostné nápady

Všechno, co potřebujete, je trocha fantazie a několik vybraných pomůcek. Při milostných hrách nejde o to „zavrtat“ se co nejrychleji pod přikrývku, ale naopak iniciovat společné zážitky, které lásce dodávají nové impulzy.

Pro nápady, které jsou tu uvedené, potřebujete různé druhy ovoce, kostky, přesýpací hodiny, polodrahokamy, tužku a blok, aromatické oleje a různé předměty, které se nebudou používat ke svému původnímu účelu.

Objevte vzrušující stránky milostné předehry

  • Jeden z vás v duchu odříkává abecedu, dokud ten druhý neřekne „Stop!“. Poslední odříkané písmeno je signálem k zahájení veselé hry, protože nyní musíte co nejrychleji říci šest různých míst lásky, např. u písmene L: letadlo, letiště, les…Kdo po lichém počtu kol vyhraje, smí si vyhledat místo, kde chce být partnerem rozmazlovaný.
     
  • Anebo jiné: házet kostkou do té doby, než jeden dosáhne součtu 66. Když tento součet překročíte, následující hod se odpočítává – pokračuje se tak dlouho, dokud součet přesně nesouhlasí. Ten, kdo prohraje, by měl v čase, který vyměřují přesýpací hodiny, splnit milostný úkol, např. masáž krku, tisíc polibků nebo spontánní recitací milostné básně.
     
  • Velmi smyslnou předehru je možné hrát s pěti polodrahokamy. Váš partner se položí na záda a vy mu na oba kotníky, hřbety rukou a čelo položíte jeden z kamenů. Pak vezmete jemné pírko, jímž mu přejíždíte po stehnech, břiše, ramenech a bocích. Partner se musí pohybovat tak, aby mu kameny z těla nespadly.  Pokud se neovládne, prohrál a vy si můžete vyslovit své přání. Napínavá obměna: Hlazení a jemné poklepávání po těle jemným oblým štětcem z kuní srsti – zvláště pokud špičku štětce namočíte do voňavého éterického oleje (jako velmi dobré afrodisiakum působí vanilka).
     
  • Jako dezert se doporučuje hra jazyka se sladkým ovocem, přičemž nejvzrušivější to je se zavázanýma očima. Jahody, třešně nebo hroznové víno necháte nejprve klouzat po těle partnera, až potom si pochutnáte. Při této variantě se z partnera stává podnos: ovoce, pralinky, med, olivy, zkrátka všechno šťavnaté, sladké nebo i slané, se rozloží na břiše, prsou nebo pánvi a s prožitkem se sní.

Když se budete řídit svou vynalézavostí, objevíte v sobě nové a vzrušující stránky, netušenou energii a její toky, což vašemu vztahu dodá více radosti a rovnováhy.

Komentáře