Ochutnej ořech je český e-shop s nejširší nabídkou suchých plodů v ČR. Jde doslova o ráj pro všechny milovníky zdravé a pestré stravy, pro ty, kdo rádi mlsají, i pro zákazníci shánějící originální dárky. Na e-shopu si totiž každý najde to své, ať už jde o semínka, ořechy, sušené ovoce nebo cukrovinky.

Ochutnej ořech není pouze e-shop, ale skutečně poctivá česká firma s více než dvacetiletou tradicí. Ovoce a oříšky sice dováží, ale má také vlastní výrobu a téměř všechny produkty balí a zpracovává vlastními silami. I díky tomu je možné si v e-shopu objednat různě velká balení produktů, což je ideální například v případě, že máte chuť otestovat různé dobrůtky. Dobrot je totiž na e-shopu spousta, což potvrzuje i recenze na Ochutnej ořech, jež vyšla na Ecoblogu.

Nejchutnější ořechy a mražené ovoce, jaké jste kdy jedli

Ecoblog je blog Radka, milovníka zdravého životního stylu, ekologických a zero waste produktů. Na blogu pravidelně vychází recenze na nejrůznější české e-shopy i jejich produkty a přibyla mezi nimi i jedna, která se věnuje přímo nákupu na Ochutnejořech.cz.

Radek v ní popisuje zkušenost s nákupem, vychvaluje si rychlé dodání a chválí také dárek, jejž s objednávkou dostal. Dárek je přibalován k úplně každé objednávce, a ačkoliv jde o maličkost, určitě vás potěší – kromě toho dostanete příležitost vyzkoušet nějaký nový produkt, kromě těch, jež jste si objednali. Radkovi v balíčku jako dárek přišla chia semínka.

Sám si objednal sedm produktů – marokánku, solené mandle, Raffaello mandle, lyofilizovaný černý rybíz, jahody, maliny a solené kešu. Lyofilizované ovoce obalené v čokoládě je opravdovou lahůdkou. Velmi si Radek pochvaloval také marokánku, solené mandle a Raffaello mandle. Na závěr uvedl, že šlo o nejchutnější ořechy a mražené ovoce, jež zatím vyzkoušel.

Mlsejte zdravě a pestře

Pozitivně recenze hodnotí ceny. Oříšky jsou obecně dražší záležitostí, jednou za čas si je ovšem dopřát můžete. Vyšší cenu navíc vyvažuje obsah celé řady vitaminů a minerálů. Třeba v takových mandlích najdete vitaminy B, C, E, fosfor, měď, zinek, selen, hořčík, vápník, draslík, jód, fluor i mangan. A že si je dáte obalené v bílé čokoládě s kokosem? Na tom přece není nic špatného!

Na Ochutnejořech.cz nemusíte utrácet velké sumy, aniž byste tušili, zda vám produkt zachutná. Dají se objednat i malé balíčky obsahující třeba pět kusů dané pochoutky. I tohle je tedy výhoda oproti konkurenčním e-shopům.

Bližší informace se dočtete přímo v recenzi na Ecoblog a můžete tam prozkoumat i recenze dalších e-shopů s podobným sortimentem. Přímo v recenzi na Ochutnej ořech najdete rovněž odkaz se slevou 100 Kč na první nákup z e-shopu Ochutnejořech.cz. Neváhejte a začněte mlsat zdravě!

Komentáře