Kontaktní čočky vám dodají nový vzhled

Pro nositele brýlí bude využití kontaktních čoček velkou změnu v jejich vizáži. Na trhu je k dispozici široký výběr nejrůznějších designů brýlí, které mohou být opravdu hezké, avšak využití kontaktních čoček vás úplně změní a mnohdy díky této změně budete vypadat mladší.

Kontaktní čočky však dokáží mnohem více. Pokud máte poškozené oči a vaší poruchou je kolobom duhovky, leukom, strabismus atd., víte, že samotné oko má kosmetické vady. Použití protetické kontaktní čočky vám je pomůže vyrovnat tak, že vaše vada oka nebude vidět vůbec nebo jen nepatrně.

Máte zájem o výraznou změnu očí? S kontaktními čočkami to není žádný problém a můžete si ji dopřát i když netrpíte žádnou oční vadou. Na trhu jsou totiž pro vás k dispozici barevné kontaktní čočky, které se vyrábějí jak dioptrické, tak nedioptrické. Vaše image se tak změní dokonale. Výhodou této změny je, že můžete vybírat z opravdu široké škály barev a odstínů a je jen čistě na vás, jaká barva bude ta pravá.

Stejně tak ale můžete změnit úplně svou barvu očí. Máte-li rádi extravaganci, rozhodně byste se měli poohlédnou po crazy kontaktních čočkách. Ty váš vzhled ozvláštní a můžete si být jistí, že vás nikdo nepřehlédne.

Kontaktní čočky zcela jistě velice ocení, ženy, jež se líčí. Dámy, pokud jste krátkozraké, či máte jinou oční vadu, dobře víte, jak je nepohodlné líčení. Nanášení očních stínů, linek či řasenky může být hodně problematické, zvlášť máte-li hodně dioptrií. S kontaktními čočkami je to jednoduché a pohodlné.

Jaké jsou další výhody kontaktních čoček?

Kontaktní čočky změní váš vzhled k lepšímu, ale to není jejich jediná výhoda. Celkově je nošení čoček velmi pohodlné a praktické i v běžném životě. Oceníte je například pokud sportujete. S využitím kontaktních čoček dobře vidíte a současně vám nic nesklouzává z očí a nehrozí vám poranění od rozbitých brýlí, což se při sportu někdy stává.

Možnost lepšího zaostření je dána tím, že kontaktní čočka úplně přilne k oku. U brýlí může být problém s periferním viděním.

Pokud nosíte brýle, určitě také znáte ty situace, kdy přicházíte ze zimy do tepla či otevřete troubu a vaše brýle se zcela zamlží. A co teprve déšť…

Zbavte se těchto nevýhod brýlí jednou provždy a pořiďte si kontaktní čočky levně.

Neváhejte tedy a změňte svůj vzhled využitím kontaktních čoček. Oblíbíte si je zcela jistě stejně jako mnoho lidí před vámi.

Komentáře