Sexuální život mnohých párů nemusí být dokonalý z jednoho prostého důvodu. Ten je spojený s muži a s tím, že mají problémy s erekcí. I když jde o něco, za co se mnoho mužů stydí a nerado o tom mluví, my musíme říci, že problém je to celkem častý. A tak je na místě podívat i na jeho možné řešení. A začneme těmi nejjednoduššími.

Konec nudy

Možným problémem může být i to, že se mužům nijak výrazně milovat nechce. Proč? Jelikož jim sex připadá jako nuda. A to hlavně, pokud je stále stejný. Zde doporučíme zkoušet pořád něco nového. Vhodné je jít cestou:

  • Kostýmů a rolí
  • Erotického prádélka u žen
  • Netradičních poloh

Pozor na psychiku

Někdy je problém i v hlavě. Muž se nemůže uvolnit, jelikož má hlavu pracovních i jiných povinností. Myslet na ně se doporučuje pro oddálení orgasmu. Když je však nejde vypudit z hlavy vůbec, je to velký problém. Ideální je v takovém případě dovolená bez mobilu a internetu, wellness víkend, nebo jiné párové aktivity, na kterých se lze uvolnit.

Vliv má i stáří

Není to nic výjimečného. Mnoho mužů dostihne jejich věk a výsledek je následně takový, že jim to v posteli nejde tak, jak tomu bylo za mlada. Potíže s erektilní dysfunkcí se však dají vyřešit poměrně snadno. Na trhu je celá řada preparátů ve formě tabletek, které pomohou. Některé jsou na předpis, jiné volně dostupné, další čistě přírodní, ostatní s příměsí různých chemických stimulantů. Stačí si vybrat s ohledem na vlastnosti, jako je nástup účinku, nebo délka stimulace.

Může to být i zdravotní problém

Když nic z výše uvedeného nepomůže, je nejvyšší čas navštívit lékaře. To proto, že rozsah problémů může být mnohem větší, než se očekávalo. Lékař obvykle provede několik různých testů, díky kterými se zjistí diagnóza, a na jejím základě je doporučený správný postup léčby. Hlavní je se návštěvy lékaře nebát – tedy s ohledem na možný stud, který muži mohou zažívat.

Komentáře